Paylaş

instagram hikaye kontrolleri çıkmıyor gözükmüyor. İnstagram hikaye ayarlarının nerede olduğunu merak eden kullanıcılarımız için konuyu araştırdık.

Herkesin aktif olarak paylaşım sağlamış olduğu hikayelerle ilgili bir çok ayar olduğunu biliyor muydunuz? İnstagram sizlerin paylaşım sağlamış olduğu hikayeleri arşiv alanında dahi tutmaktadır. Bunun dışında kimler için paylaşımların olmasını istediğiniz hepsini kendiniz belirliyorsunuz. Tabi bu işlemlerin tamamını instagram’ın hikaye kontrolleri adını verdiğimiz ayarlar üzerinden işleme almaktasınız. Hikaye kontrollerine girdikten sonra hemen hemen tüm hikaye paylaşımlarında olmasını istediğiniz tüm işlemleri kendinize bağlı olacak şekilde belirleyebilirsiniz. Ancak son dönemlerde hikaye kontrolleri kısmının kendi hesaplarında gözükmediğini ve bu alanın çıkmadığını dile getiren kullanıcı sayısının arttığı gözlemlenmiştir. Yaşanan bu sorunun ne ile alakalı olduğuna dair tüm incelemelerimizi gerçekleştirdik. Birlikte yapacağımız işlem aşamalarıyla birlikte sorun artık çözüme kavuşmuş ve giderilmiş olacaktır. Yazıya geçmeden önce bir özelliğin sıklıkla kullanıldığında geçici süreliğine engel almış olacağınızı unutmamanız gereklidir.

instagram hikaye kontrolleri çıkmıyor gözükmüyor

İnstagram hikaye kontrolleri nerede, instagram hikaye ayarlarını bulamıyorum, instagram hikaye ayarları gözükmüyor, instagram hikaye ayarları görünmüyor ne yapmalıyım?, instagram hesabımda hikaye kontrollerini bulamıyorum, instagram hikaye kontrolleri gelmiyor. Yönünde belirtilen sorulara karşılık çözüm yöntemlerini araştırmış bulunuyoruz. Beraber bakacağımız ayarlarla birlikte sorunumuz ortadan kalkmış ve çözüm gelmiş olacaktır.

instagram hikaye ayarları nerede

Hikaye kontrolleri gözükmüyor sorunu için ilk olarak bu ayarın nerede olduğuna kısaca göz atacağız. Hikaye kontrolleri sizin hesabınıza giriş yaptığınız da sağ üst alanda bulunan üç çizgili kısma tıklıyoruz. Beraberinde gelen sayfanın altında ayarlar bölümüne girdiğiniz de size sunulan seçenekler içerisinde yer edinmiş olacaktır.

instagram hikaye kontrolleri çıkmıyor gözükmüyor, instagram hikaye ayarları nerede, instagram hikaye kontrolleri çıkmıyor, instagram hikaye kontrolleri yok, hikaye ayarları gözükmüyor, durum ayarları nerede

  1. Bu alana geldiğiniz de hikaye kontrolleri adı altında bir yazı görmüyorsanız eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini sağlamanız gereklidir.
  2. İnternet bağlantısını kontrol ettikten sonra hesabınıza başka bir telefondan giriş yapmanız gerekiyor.
  3. Tabi aynı zaman da kendi telefonunuzdan da farklı bir hesaba giriş işlemi gerçekleştirelim.
  4. Kendi telefonunuzdan başka bir hesaba giriş yaptıktan sonra hala daha gözükmüyor ise o halde bir özelliğin fazla kullanıldığından geçici süreliğine engel almış olabilirsiniz.
  5. Böyle bir durum söz konusu olmadıysa o halde instagram yetkililerine bu durumu sorun bildir üzerinden ”Bir şey çalışmıyor” alanına tıklayarak iletmeniz gereklidir.

instagram hikaye kontrolleri çıkmıyor gözükmüyor, instagram hikaye ayarları nerede, instagram hikaye kontrolleri çıkmıyor, instagram hikaye kontrolleri yok, hikaye ayarları gözükmüyor, durum ayarları nerede instagram hikaye kontrolleri çıkmıyor gözükmüyor, instagram hikaye ayarları nerede, instagram hikaye kontrolleri çıkmıyor, instagram hikaye kontrolleri yok, hikaye ayarları gözükmüyor, durum ayarları neredeinstagram hikaye kontrolleri çıkmıyor gözükmüyor, instagram hikaye ayarları nerede, instagram hikaye kontrolleri çıkmıyor, instagram hikaye kontrolleri yok, hikaye ayarları gözükmüyor, durum ayarları nerede

instagram hikaye kontrolleri çıkmıyor gözükmüyor ile ilgili sorununuza ilişkin yapılacak işlem bilgilerini sizler için kaleme almış bulunuyoruz. Bu aşama da aklınıza takılan ya da eklemek istediğiniz bir nokta varsa yoruma ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here