instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma işlemleri için program kullanmanıza gerek kalmadan yapılan paylaşımların izlenmesini arttırabilirsiniz.

İnstagram hikaye özelliği herkes tarafından sevilerek kullanılan özellik haline gelmiş durumdadır. Eğer hesabınız gizli ise takipçilerinizden başka hiç kimse sizin hikaye alanında görüntüleyemez. Sadece takipçileriniz bu hikayeyi görebilir. Ancak hikaye görüntüleme işlemlerini artırmak isteyen kitle sayısı da hayli fazladır. Şimdi öncelikle bunu artırabilmeniz için ilk olarak hesabınızı herkese aktif hale getirmeniz gerekiyor. Yani gizli profilden çıkmanız lazım ki işlem sonuç bulabilsin. Yoksa sizin hikaye gönderilerini sadece sizi takip eden kitle göreceği için takipçi sayınız artmadığı sürece görüntüleme sayısı da artmayacaktır. Peki bu sayının artması için nasıl bir yol izlemeliyim? Program mı kullanmam gerekiyor? Bu ve benzeri tüm soruların yanıtını yazımızda sizlere sunacağız. İlk olarak şunu belirtmeliyim telefonunuza virüs bulaşmaması ve farklı sorunlarla karşılaşılmaması için herhangi bir uygulama indirmek yararlı olmayacaktır. İnstagram sırf bu olayların önüne geçilebilmesi için kendi içerisinde bir çok yeniliğe imza atmıştır. İşte bu yeniliğin hangi kanal ile sağlanacağını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Siz de hazırsanız işlemlerimize başlayabiliriz.

instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma

instagram hikayemde görüntüleme oranını nasıl artırabilirim?, instagram görüntüleme artışı nasıl sağlanır?, instagram hikayelerinin izlenme oranını artırmanın bir yolu var mı?, hikaye izlenme oranı nasıl artar?, izlenme oranı nasıl artar? İnstagram hesabımızdaki hikaye alanında var olan görüntüleme oranlarının artış gösterebilmesi için izleyeceğiniz yolları programsız olarak sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

instagram hikaye izlenme sayısını çoğaltma

Öncelikle bu işlem için herhangi bir uygulama indirmenize gerek bulunmamaktadır. İnstagram gerek ”Konum” gerekse de ”Konu etiketi” ile birlikte hikaye görüntülerinin izlenme oranının artırmasını sağlayabilirsiniz. Tabi öncelikle bunlar için nelerin gerekli olduğunu hangi yolları izlemeniz gerektiğini sizlere kapsamlıca anlatacağız.

instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma, görüntüleme sayısını arttırma, izleme sayısını arttırma, instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma, instagram hikaye izlenme sayısını çoğaltma, instagram hikaye görüntülenmesi artmıyor

  • İnstagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirildikten sonra burada hikaye kısmına giriş gerçekleştirelim.
  • Ülkeniz de hangi durum daha aktif olarak kullanılmakta ya da ne ön planda ise onunla ilgili bir konu etiketi yapalım.
  • Resmi çektikten sonra yukarıda yer alan gülen suratlı dikdörtgen şeklindeki bölüme tıklamanız durumunda ”Konu etiketi” olarak tıklayıp konunun etiketini yazalım.
  • İşlemleri yaptıktan sonra yine aynı yer de var olan ”Konum” bilgilendirmesi bulunmaktadır.
  • Hangi ilde hangi mekandaysanız onun konumunu etiketleyip paylaşım sağlarsanız o etiketi sağlayan kişiler sizin hikayenizi görebilecektir.
  • Bunun haricinde aynı durum instagramda normal paylaşımlar için de geçerlidir.
  • Başına # ekleyip konum ve konu etiketlerini yazmanız halinde hikayeleriniz de ciddi derece de artışlar göreceksiniz.
  • Böylelikle artık sizler de görüntüleme oranlarını artırabilirsiniz.

instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma işlemleri adımında şayet sorun yaşar veya aklınıza takılan bir sorun olursa bizlere yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır.

instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma, görüntüleme sayısını arttırma, izleme sayısını arttırma, instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma, instagram hikaye izlenme sayısını çoğaltma, instagram hikaye görüntülenmesi artmıyor instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma, görüntüleme sayısını arttırma, izleme sayısını arttırma, instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma, instagram hikaye izlenme sayısını çoğaltma, instagram hikaye görüntülenmesi artmıyor instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma, görüntüleme sayısını arttırma, izleme sayısını arttırma, instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma, instagram hikaye izlenme sayısını çoğaltma, instagram hikaye görüntülenmesi artmıyor instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma, görüntüleme sayısını arttırma, izleme sayısını arttırma, instagram hikaye görüntüleme sayısını arttırma, instagram hikaye izlenme sayısını çoğaltma, instagram hikaye görüntülenmesi artmıyor

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz