Paylaş

instagram hikaye ekran görüntüsü alırsam bildirim gider mi ? Sorusuna yanıt bulmak isteyenler için konunun araştırmasını sağlayarak cevabını yazımız da sunduk.

İnstagram uygulaması alanında hikaye paylaşımlarının her geçen gün arttığını görmekteyiz. Paylaşımlar çoğaldıkça bu alanda paylaşım yapan kişiler de bir çok bilgileri de merak etmektedir. İnstagramın hikaye alanında merak edilen bir çok konuyu web sitemizde sizlerin huzuruna sunmuştuk. Arkadaşlarımızın, sevdiklerimizin ya da takip ettiğimiz kullanıcıların yaptıkları paylaşımlar bazen çok hoşumuza gitmektedir. Hikaye alanında paylaşılan bu hikayelerin ekran görüntüsünü alıp düzenlemek isteyen kullanıcılar da bulunmaktadır. Fakat bunu ekran görüntüsü aldığında karşı tarafa bu bildirimin gidip gitmeyeceği konusunda bir bilgiye sahip olunmadığından dolayı işleme cesaret edilmemektedir. Aslında başkasının bir gönderisini ekran görüntüsünü alıp paylaşım yapamazsınız. İşlem aşamasında o kişi gördüğünde sizi şikayet edebilir. Ama alacağınız resim manzara ve güzel bir resim ise kişisel bir resmi ifade etmiyorsa ekran görüntüsü almanız da herhangi bir sakınca bulunmaktadır.

instagram hikaye ekran görüntüsü alırsam bildirim gider mi

İnstagram ss alınca bildirim gider mi, instagram başkasının hikayesinin ekran görüntüsünü alırsam bildirim gider mi, instagram hikaye ss bildirim, instagram hikayede ekran görüntüsü alınca bildirim gidiyor mu? Takip ettiğiniz kişilerin ekran görüntüsünü aldığınız da ona bildirim mesajının gidip gitmediğini merak ediyorsanız bu durumda yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır. Gerçekleştirilecek işlemlerle birlikte sorunumuz ortadan kalkacaktır.

instagram hikaye ekran görüntüsü alınca bildirim gidiyor mu

Bir kişinin paylaşmış olduğu hikaye paylaşımını çok beğendiniz ve bunu siz de paylaşmak istiyorsunuz. Bu durumda paylaşılan gönderinin ekran görüntüsünü almanız gerekiyor. Eğer ekran görüntüsü aldığımda bildirim gider mi diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz.

instagram hikaye ekran görüntüsü alırsam bildirim gider mi, hikaye ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi, instagram hikaye ss bildirim, instagram hikaye ekran görüntüsü alınca ne olur, instagram hikaye ekran görüntüsü alma, instagram ekran görüntüsü alınca bildirim gidiyor mu

Çünkü sizler o kişinin hikayesinin ekran görüntüsünü almanız durumunda karşı tarafa bildirim gitmeyecektir. Bildirim gitmediğinden dolayı da herhangi bir sorun kalmadan ekran görüntülerini alabilirsiniz. Karşı tarafa herhangi bir bildirim gitmeyecektir.

Ancak yakın zaman içerisinde böyle bir özelliği de kullanıcıların kendilerine bırakabilir. İnstagram hikaye alanında bir çok yeniliğe gitmektedir. Eğer öyle bir durum söz konusu olur ise bizler de bildirim alınacağına ilişkin haberi sizlere sunacağız.

instagram hikaye ekran görüntüsü alırsam bildirim gider mi ? Sorusunun yanıtını sizlere sunmuş bulunuyoruz.

instagram hikaye ekran görüntüsü alırsam bildirim gider mi, hikaye ekran görüntüsü alınca bildirim gider mi, instagram hikaye ss bildirim, instagram hikaye ekran görüntüsü alınca ne olur, instagram hikaye ekran görüntüsü alma, instagram ekran görüntüsü alınca bildirim gidiyor mu

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here