Paylaş

instagram hikaye efekt galerisi nerede. İnstagram hikaye alanına getirdiği efekt galerisine girmek istiyorsanız hangi yolları takip edeceğinizi hazırladık.

Anlık paylaşımların en çok sağlamış olduğu instagram uygulamasında hikaye alanına getirilen yenilikler gün geçtikçe daha da arttırılmaktadır. Artık yapacağınız hikaye paylaşımlarına istediğiniz efektleri ekleyebiliyorsunuz. İnstagram’da normal paylaşımların yerini artık hikaye paylaşımları aldı diyebiliriz. Fenomen kullanıcılar dahi hikayeleriyle kullanıcılarını aktif şekilde hesaplarında tutmaktadır. Geniş bir kitleye hitap ediyorsanız eğer hesabınızda faal durumda olduğunuzu ispatlamak için hikayelere sürekli ekleme yapmanız yeterlidir. İnstagram hikaye özelliğinin bu kadar sevilmesiyle birlikte duruma el atarak her güncellemede bu alana farklı yenilikler getirmeyi ihmal etmemektedir. Son yenilikle birlikte artık hikayede resim ya da video paylaşımı yaptığınızda efekt eklemek isterseniz efekt galerisine girerek en uygun efekti seçebilirsiniz. Gelen yeni alana nereden gireceğinize dair tüm incelemeleri bitirmiş bulunuyoruz.

instagram hikaye efekt galerisi nerede

İnstagram hikayemin efekt galerisi nerede, instagram hikayeme efekt ekleme, instagram hikayesine efekt koyma, instagram efekt galerisini bulma, instagram efekt eklemek için ne yapmam lazım, instagram efekt galerisi çıkmıyor. İnstagram hikaye alanına getirilen efekt galerisi bölmesine girip resimleri ve videolarınızı daha renkli hale getirebilirsiniz. İnstagramın kullanıcılarına sunmuş olduğu bu alan herkes tarafından kullanılacağı kesin.

instagram hikayede efekt galerisini bulamıyorum

İnstagram efekt galerisine ulaşım sağlayabilmeniz için öncelikle hikaye alanına giriş yapmanız gerekiyor. Hikayeye girildiğinde resmi çekmeden önce kamera butonunun olduğu sekmenin hemen yanında yeni efektlerin geldiğini görebilirsiniz.

instagram hikaye efekt galerisi nerede, instagram hikaye efekt galerisi, instagram efekt galerisini bulamıyorum, instagram efekt galerisi görünmüyor, instagram efekt galerisini bulamıyorum
  • Bunlardan herhangi birinin üzerine tıklamanız halinde hemen altında aşağıda doğru duran bir ok işareti göreceksiniz.
  • Oraya tıklamamızla birlikte Efektlere göz at bölmesine erişim yapabilirsiniz.
  • Son olarak Efekt galerisi kısmına girişimizi gerçekleştireceğiz.
  • Efekt galerisi alanından hangisini seçmek istiyorsanız bunlardan birisini tercih edebilirsiniz.
instagram hikaye efekt galerisi nerede, instagram hikaye efekt galerisi, instagram efekt galerisini bulamıyorum, instagram efekt galerisi görünmüyor, instagram efekt galerisini bulamıyorum

Bazı kullanıcılar kendi instagram hikaye alanına bu özelliğin gelmediğini dile getirmektedir. Böyle durumlarda uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeniz durumunda güncelleme devreye alınacaktır. Güncellenen yeni instagramla birlikte özellik hesaba dahil edilmesi gerekiyor. Hala daha dahil edilmemiş olarak görünüyorsa sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here