Paylaş

instagram hikaye bildirimlerini kapatma. İnstagram hesabınızda hikayesine ekleme yaptı uyarısının önüne geçmek adına ilgili kontrollerimizi sağlamış bulunuyoruz.

Hikaye kullanımlarının artış göstermiş olduğu instagram uygulamasında bu alana önemli yenilikler getirilmektedir. Takip ettiğimiz kişilerin paylaşımları normalde ilk anda göremesek bile hikaye bildirimlerini bazen gözden kaçırabiliyoruz. Çok sıkı bir hayransanız ve takip ettiğiniz kişinin hiçbir bilgisini kaçırmak istemiyorsunuzdur. Buna hikayeleri de dahil etmek mümkündür. Artık instagram hesabında takip ettiğiniz kişinin hikaye bildirimlerini açarak anlık hikayelerini de kontrol altında tutabilirsiniz. Hem 24 saat geçmeden onun hikayesini izleyebilirsiniz. Hikaye bildirimleri açık olan kullanıcılarda bildirim alınmaya başlayacaktır. Her hikaye paylaşımında kaç kişinin hikaye bildirimini açtıysanız bu bildirimleri almaya devam edeceksiniz. Gelen bildirimler belli bir zaman sonra canınızı sıkabilir düzeye gelecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için ve gelen hikaye bildirimine ekleme yaptı uyarısının son bulabilmesi adına kontrollerimizi gerçekleştirdik.

instagram hikaye bildirimlerini kapatma

İnstagram hikaye bildirim gelmesin, instagram hikayesine ekleme yaptı, instagram hikaye bildirimleri nasıl kapatılır, instagram uygulamasında sürekli gelen hikayesine ekleme yaptı uyarısı gelmesin, instagram hikaye bildirimleri nereden kapatılır. İnstagram kendini güncelledikçe kullanıcılarda bu alanda daha da fazlalaşmaktadır. Kitlesi genişleyen uygulamalarda yeniliklerin üst üste geldiğini görebilmek mümkündür.

instagram hikayesine ekleme yaptı

Öncesinde açmış olduğunuz hikaye bildirimlerinden belli bir zaman sonra sıkılabilirsiniz. Yani 2 kişinin hikaye bildirimini açıyor olsanız dahi bu alanda bildirim gelmeye devam edecektir. Yani bu kişilerin günde 10 defa hikaye paylaşımı yaptığını hesaba katarsak bildirimler ardı arkası kesilmeyecektir.

instagram hikaye bildirimlerini kapatma, instagram hikaye bildirimlerini kapanmıyor, instagram hikaye bildirimi gelmesin, instagram hikayesine ekleme yaptı, instagram hikaye eklemeleri gelmesin, instagram hikaye bildirimi nasıl kapatılır
  • Hikaye bildirimlerinin önüne geçebilmek için takip ettiğimiz kişinin hesabına gelerek sağ üst alanda bulunan (…) çizgili bölüme tıklıyoruz.
  • Beraberinde gelen ekranda ‘’Hikaye bildirimlerini kapat’’ seçeneğinin olduğunu göreceksiniz. Bunun burada görülmesinin nedeni daha öncesinde hikaye bildirimini açmanızla ilgilidir.
  • Bu alanı kapalı konuma getirmenize rağmen bile hala daha sorun devam ederse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.

Uygulama kaldırılıp yeniden yüklemesi sağlandıktan sonra bundan sonraki dönem içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanımların başlanması gerekecektir. Bildirimler artık gelmeden sizlerde gönül rahatlığıyla gezintilerinize devam edebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: instagram mesaj istekler kısmı açılmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here