Paylaş

instagram hikaye bildirimleri açılmıyor. İnstagram hikaye bildirimleri gelmiyor ise bu durumda istediğiniz kişiye özel bildirimleri açabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarında severek takip etmiş olduğumuz bir çok ünlü kişi bulunuyor. Onun dışında artık tüm filmlerin de kendilerine ait hesaplarının olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Severek izlemiş olduğumuz filmin gönderi bildirimleri haricinde hikaye alanında paylaşılan işlemleri de merak ediyoruz. Tabi sadece ünlü kişiler ya da filmlerle sınırlandırmamak lazım. Çünkü hikaye özelliği takip ettiğimiz herkes tarafından kullanılmaktadır. Nitekim sizler de eminim hikaye özelliğini fazlasıyla kullanıyorsunuzdur. İnstagram hesabında takip ettiğimiz birinin hikaye alanında yaptığı paylaşımın bildirimini almak isterseniz yapacağınız ayarlar oldukça basittir. Ama bazen instagram hikaye bildirimleri açılmasına rağmen gelmiyor diyenlerde bulunuyor. Hikaye bildirimlerini nereden açılacağını ve açılmasına karşın yaşanan temel sıkıntıya çözüm getireceğiz.

instagram hikaye bildirimleri açılmıyor

İnstagram hikaye bildirim ayarları, instagram hikaye bildirimleri gelsin, instagram hikaye bildirimlerini aç ne demek, instagram hikaye bildirimlerini açma, instagram hikaye bildirimleri gelmiyor, instagram hikaye bildirimleri nereden açılır. Hesabınız da takip ettiğiniz birinin hikayesine paylaşım sağladıktan sonra anında bildirim gelmesini istiyorsanız o halde nelerin gerekli olduğuna birlikte bakacağız.

instagram hikaye bildirimleri gelmiyor

Hikaye bildirimleri siz o kişinin hesabına girerek açmadığınız sürece sizlere gelmeyecektir. O yüzden bildirimlerin nereden ve hangi şekilde açıldığına ilişkin ayarlarımızı inceleyelim. İlk önce takip etmiş olduğumuz ve hikayesiyle ilgili bildirim almak istediğimiz kişinin hesabına geliyoruz.

instagram hikaye bildirimleri açılmıyor, hikaye bildirimleri gelmiyor, hikaye bildirimlerini açma, instagram hikaye bildirimlerini aç, instagram hikaye bildirimlerini açma, instagram hikaye bildirimleri gelmiyor

Hesaba geldikten sonra sağ üst alanında bulunan (…) çizgili butona tıklıyoruz. Buraya tıkladığımız da bize sunulan seçenekler içerisinde ”Hikaye bildirimleri aç” yazacaktır. Hikaye bildirimleri aç dedikten sonra o kişi hikayesine bir ekleme yaptığında otomatik olarak sizlere de bildirim gelecektir.

Bu ayarları yaptıktan sonra bildirim gelmemeye devam ediyorsa ya o kişi hikaye paylaşımı yapmıyordur. Ya da telefon bildirim ayarlarından instagram bildirimleri komple kapalıdır. Onu açarak işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

instagram hikaye bildirimleri açılmıyor sorunu da bahsedilen ayarlar neticesinde çözüm bulmuş olacaktır. Telefon ayarlarını yapmanıza rağmen hala daha sorun devam ediyorsa bunun için uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek bahsedilen işlemleri sağlamanız yeterlidir.

instagram hikaye bildirimleri açılmıyor, hikaye bildirimleri gelmiyor, hikaye bildirimlerini açma, instagram hikaye bildirimlerini aç, instagram hikaye bildirimlerini açma, instagram hikaye bildirimleri gelmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here