instagram hikaye bildirimleri aç bende yok. İnstagram hikaye bildirimlerini aç seçeneği karşınıza çıkmıyorsa buna neden olan sebeplere birlikte bakacağız.

Durum özelliğinin en çok kullanılan platformu instagram olmuştur. Resim ve video paylaşım platformu instagram’ da hikaye özelliğinin fazla kullanılması beklenen bir durumdu. Hikaye alanına ise bir çok özellik eklenerek fotoğraf ya da video kaliteleri daha üst seviyelere çıkarılmıştır. Onun dışında hikaye alanında paylaşım yapan kişilerin hikayelerini bildirim olarak da alabiliyoruz. Gözümüzden kaçmasın diye hikaye bildirimleri aç dediğimiz kullanıcıların bildirimleri telefona gelmektedir. Ancak bu bildirimlerin sizlere gelebilmesi için hikaye bildirisinin gelmesini istediğiniz kişinin bildirim ayarlarını açmanız gerekiyor. Nasıl olduğundan bahsetmiştik. Ama bazı hesaplarda (…) noktalı bölüme tıklanınca gelen seçenekler sekmesinde ”Hikaye bildirimlerini aç” diye bir alan karşımıza gelmeyen instagram kullanıcıları bulunmaktadır. Bu alanda sorun yaşayanlara özel hazırlanan içeriğimiz ile birlikte sorun giderilecektir.

instagram hikaye bildirimleri aç bende yok

İnstagram hikaye bildirimleri aç benim hesabımda görünmüyor, instagram hikaye bildirimleri aç bulamıyorum, instagram hesabımda hikaye bildirimlerini aç seçeneği yok, instagram hikaye bildirimlerini aç nerede. Hikayelerini sürekli takip etmiş olduğunuz birinin bir tane bile hikayesini kaçırmak istemeyenler için bu özellik fazlasıyla işlem görmektedir. Ama bazı kullanıcılar hikaye bildirimlerini aç özelliğinin bazı kişilerin sayfasında görünmediğini belirttiği için yazımızı hazırlama gereksiniminde bulunduk.

instagram hikaye bildirimlerini aç nerede

İnstagram hesabında birinin profiline geldikten sonra sağ üst alanda bulunan (…) üç çizgili alana tıkladığınız da karşınıza seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerden hikaye bildirimlerini aç dediğiniz de o kişi hikayeye paylaşım yaptığında size bildirim gelmektedir.

Ama bazı kişilerde (…) üç çizgili bölüme tıkladığınız da böyle bir yeri göremezseniz tek sebep kişinin takip edilmemesiyle ilgilidir.

instagram hikaye bildirimleri aç bende yok, instagram hikaye bildirimlerini aç yok, instagram hikaye bildirimlerini aç görünmüyor, instagram hikaye bildirimleri aç nerede, hikaye bildirimlerini aç gözükmüyor, instagram hikaye bildirimleri aç bulamıyorum

  • Takip etmeden bildirim almak istiyorum diye bir durum ne yazık ki şuan için mümkün değildir.
  • Takip sistemi üzerine kurulu olan instagram uygulamasında o kişinin size hikaye bildirimlerinin gelebilmesi için zorunlu olarak takip etmeniz istemektedir.
  • Bu sayede bildirimler sizlere gelmeye başlayacak ve bu alan sizlere açılacaktır.
  • Takip ediyorum ama hala daha hikaye bildirimlerini aç seçeneği gelmiyor diyorsanız bunun için uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz. Ardından hesaba erişim işlemlerini sağladığınız da sorun kalmayacaktır.

instagram hikaye bildirimleri aç bende yok, instagram hikaye bildirimlerini aç yok, instagram hikaye bildirimlerini aç görünmüyor, instagram hikaye bildirimleri aç nerede, hikaye bildirimlerini aç gözükmüyor, instagram hikaye bildirimleri aç bulamıyoruminstagram hikaye bildirimleri aç bende yok, instagram hikaye bildirimlerini aç yok, instagram hikaye bildirimlerini aç görünmüyor, instagram hikaye bildirimleri aç nerede, hikaye bildirimlerini aç gözükmüyor, instagram hikaye bildirimleri aç bulamıyorum

Tüm bunları işleme aldıktan sonra instagram hikaye bildirimleri aç bende yok sorunumuz tamamen giderilecek ve hikaye bildirimleri gelecektir. Gelmez ise telefonun bildirim ayarlarını gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

1 Yorum

  1. Hikaye bildirimlerini actigim birinin hikayesine ekleme yapti deniliyor girince hikayeye erisilemiyor deniliyor acaba beni hikayelerinden engellemiş olabilir mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz