Paylaş

instagram hikaye anıları nerede bulma. İnstagram hikaye bölümünde yaptığımız paylaşımlarda ki anıları bulmak için çözümü yazımızda anlatacağız.

Durum paylaşımları her geçen gün daha da artış göstermektedir. Özellikle instagram uygulamasında normal paylaşımların yerini genel olarak hikaye paylaşımları aldı diyebiliriz. Konumuza gelecek olursak eminim sizler de artık anılar paylaşımlarını görmüşsünüzdür. Anıların kendi hesabınızda faal hale gelebilmesi için arşiv bölümünün aktif olması gerekiyor. Şayet arşiv bölümü kapalı ve siz daha yeni açtıysanız bu durumda anı olarak gönderi paylaşabilmek için 1 sene beklemeniz gerekiyor. Ama ben o kadar bekleyemem diyorsanız buna yapacak çok fazla bir işlem bulunmamaktadır. Çünkü adı üstünde anı demek yaptığınız bir paylaşımın üzerinden geçen zaman dilimini belirtmektedir. Arşiv aktif durumda ve anıların hangi alanda olduğuna dair bilgiye ulaşmak istiyorsanız çözüme dair bilgiler yazımızdadır. Yaptığımız müdahalelerle birlikte artık sizlerde kendi hikayenizde anı olarak paylaşım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

instagram hikaye anıları nerede bulma

İnstagram hikaye anıları göremiyorum, instagram arşiv anıları bulma, instagram durum anılarını görme, instagram durum anılarım nerede, instagram hikaye anılarımı bulmak için nereye girmem gerekiyor. Bu anıların bulunabilmesi için hikaye alanındaki arşiv özelliğinin aktif durumda olması gerekiyor. Eğer burası aktif değilse hikaye anılarınızı bulabilmek mümkün değildir. Özellik aktif ise bu durumda anıya düşmesi için 1 yılın geçmiş olması gerekiyor.

instagram hikaye anıları bende yok

Yaptığınız paylaşım üzerinden sene geçmediği sürece o paylaşım anıya düşmeyecektir. Yani anı olarak size sunulan gönderi Tarihte bugün şekilde önerilerde çıkmaktadır. Anılar instagram tarafından otomatik olarak karşınıza çıkarılmaktadır. Normal paylaşımlarınızın anı şeklinde bulabilmek için hesabınıza girdikten sonra alt taraftaki kalp ikonuna tıklamanız yeterlidir.

instagram hikaye anıları nerede bulma, instagram durum anıları görünmüyor, instagram durum anıları, instagram hikaye anıları, instagram hikaye tarihte bugün, instagram hikaye anıları nerede
  • Hikaye anılarına erişimin gerçekleştirebilmesi için profil kısmına geliyoruz. Profile geldikten sonra üst alanda bulunan saat ikonuna tıklıyoruz.
  • Saat ikonuna tıkladıktan sonra hikaye arşivinin olduğu ekrana geleceksiniz.
  • Girdiğimiz ekranı aşağıya doğru kaydırdığımız da tarihte bugün şeklinde anı paylaşımınızın olduğunu görebilirsiniz.
  • Burada herhangi bir paylaşım görmüyorsanız bu durumda tarihte bugün yani 1 yıl önce bulunduğunu tarihte herhangi bir hikaye paylaşımı yapmamışsınızdır. Bundan dolayı da herhangi bir anı bilgilendirmesi karşınıza gelmemektedir.
instagram hikaye anıları nerede bulma, instagram durum anıları görünmüyor, instagram durum anıları, instagram hikaye anıları, instagram hikaye tarihte bugün, instagram hikaye anıları nerede

Sağlanan işlem aşamalarıyla birlikte instagram hikaye anıları nerede bulma ayarlarını tamamlamış bulunuyoruz. Anıları görememe nedenlerine varana kadar tüm bilgileri sizlere sunduk.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here