Paylaş

instagram hiçbir neden yokken kapatıldı. İnstagram hesabınız bir anda kapatıldıysa buna etki eden nedenlere birlikte göz gezdirerek sorunumuzu gidereceğiz.

Mevcutta kullandığınız instagram hesabınızın nedenini bilmediğiniz bir sebepten ötürü kapatılması ister istemez moral bozukluğuna neden olacaktır. İnstagram tüm kullanıcıların haklarını koruduğundan dolayı asla bir hesabı durduk yere bir anda kapatmaz. Daha öncesinde size yaptığınız hatayla ilgili bilgilendirme verilmiştir. Fakat verilen bu bilgilendirmeyi görmemiş ya da bir anda es geçmiş olabilirsiniz. Topluluk kurallarını ihlal etmediğiniz sürece hesabın kapatılma gibi bir durumu söz konusu değildir. Bunların dışında hesabınız yoğun şekilde şikayet edilmişse bundan dolayı da hesabın kapatılmaya gitme durumuyla karşılaşmış olabilirsiniz. Hesabın kapatılmasına itiraz hakkınızın olduğunu da söyleyebiliriz. Bu itirazı hangi kanaldan yapacağınızı yazımız içerisinde sizlere sunacağız.

instagram hiçbir neden yokken kapatıldı

İnstagram bir anda kapatıldı, instagram hesabım durduk yere kapatıldı, instagram neden kapatıldı, instagram kapatılma nedeni, instagram kapatılmaya itiraz nasıl edebilirim, instagram kapatıldıktan sonra nasıl bir itiraz yapabilirim. Nedensiz yere kapatıldığını düşündüğünüz hesabınızın tekrar size verilmesi hususundaki itirazınızı form üzerinden sağlayabilirsiniz. Size vereceğimiz form ile beraber instagram yetkilileriyle iletişime geçerek sorunumuzun incelemesini talep edebiliriz.

instagram hesabım bir anda kapatıldı

Topluluk kurallarını ihlal edecek hiçbir şey yapmadığınıza inanıyorsanız eğer hesabın yanlışlıkla kapatıldığını instagram yetkililerine iletebilirsiniz. İnstagramın kendi içerisindeki özelliklerin fazla kullanılması halinde kısıtlamaların da geldiğine şahit olmuşsunuzdur.

instagram hiçbir neden yokken kapatıldı, instagram durduk yere kapatıldı, instagram neden kapatıldı, instagram kapatılan hesabı açma, instagram kapatılan hesaba itiraz etme
  • https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 kapatılmış bir hesabınızın itirazını sağlamak amacıyla bu linke tıklamanız yeterlidir.
  • Gelen formdaki bilgileri kendinize bağlı olacak şekilde doldurmanız halinde instagram yetkilileri hesabın neden kapatıldığını yeniden araştıracaktır.
  • Sizler hesapta harici bir paylaşım yapılmadığını ya da topluluk kurallarını ihlal eden bir girişimde bulunmadığınızı dile getirebilirsiniz.
  • Böylelikle yetkililer tarafından durum incelemesi sağlanacak ve sorunun anında giderilmesine yönelik geri dönüş sizlere yapılacaktır.
instagram hiçbir neden yokken kapatıldı, instagram durduk yere kapatıldı, instagram neden kapatıldı, instagram kapatılan hesabı açma, instagram kapatılan hesaba itiraz etme

İnstagram kapatılmasına verilen bilgiler üzerinden itirazınızı yapabilirsiniz. İnstagram hakkında merak ettiklerinizi gerek sitemiz üzerinden gerekse de yorum alanından bizlere ileterek sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayınız topluluk kuralları herkes için geçerli olduğundan dolayı bu hak ihlali sizin içinde yapılmış olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here