Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram hesaplar merkezi bende yok ve çıkmıyor sorunu için nelerin gerekli olduğunu ele aldık.

İnstagram hesabınıza dahil edilen yeniliklerden faydalanmak herkes gibi sizin de hakkınızdır. Lakin yeni gelen özellikler sizin hesabınıza dahil edilmiyor ya da yansımıyor olabilir. Yeni getirilen özelliklerden birisi olan hesaplar merkezi alanını ise herkes şimdiden kullanmaya başladı bile. Siz instagram hesaplar merkezi bende yok ve çıkmıyor diyorsanız hesabınıza özelliğin dahil edilmesi ve kullanımın yapılabilmesi için izleyeceğiniz yolu kaleme aldık.

Normalde bir özellik herkesin hesabına gelmiş ise sizin hesabınıza da yakın zaman içerisinde hatta aynı anda yansıması gerekiyor. Bu olmaz ise ya kısıtlama almışsınızdır ya da uygulamanız gelen güncellemeyi devreye koymuyordur. İki seçeneği de kontrol edip baktığınızda ikisinde de değilse sorun bu durumda sorunun iletisini gerçekleştirerek durumu yetkililere bildirmeniz gerekiyor. Bunların hepsi hakkında bilgi vereceğiz.

instagram hesaplar merkezi bende yok ve çıkmıyor

instagram hesaplar merkezi

instagram hesaplar merkezi bende yok diye moral bozmanıza gerek bulunmamaktadır. Bazı kullanıcılar bir özelliğin kendilerine gelmemesinden ötürü hesaplarını silmeye kadar gidebilmektedir. Dolayısıyla sizde de böyle bir sinir varsa bu siniri bir kenara bırakmanızı öneriyoruz.

Hesaplar merkezinin nerede olduğunu ve görevini sizinle paylaşarak özelliğin hesaba gelmesi için neler yapılması gerektiğini de aktaracağız. İlk önce bu alandan gönderilerinizi ve hikayelerinizi otomatik olarak diğer sosyal medya alanından da paylaşımı sağlayabiliyorsunuz. Otomatik paylaşım işlemlerinizi ise bir tuş üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bu alana erişimin yapılabilmesi için instagram hesabınıza giriş sağlayın. Ve ardından profil ekranına gelerek sağ üst alanda bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunmanızla beraber oradan da ‘’Ayarlar’’ kısmına giriş gerçekleştirdiğinizde gelen sayfada ‘’Hesaplar merkezi’’ adı altındaki yeri bulmuş olacaksınız. Burayı görmenizle birlikte herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinizi ilerletebilirsiniz.

instagram hesaplar merkezi çıkmıyor

instagram hesaplar merkezi bende yok ve çıkmıyor

instagram hesaplar merkezi çıkmıyor ise yani geldiğiniz ekranda böyle bir bilgilendirme yoksa bunun nedeni de daha öncesinde hesabınızda bir kısıtlama almış olmanızdan kaynaklanabilir. Kısıtlama varsa beklemenizde yarar bulunuyor. Lakin böyle bir kısıtlamaya maruz bırakılmadığınızı düşünüyorsanız ve buna rağmen bir sorun yaşıyorsanız bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin.

Bu cihazınızın en son sürümüne yüklenmesine imkan sunacaktır. Yani telefonunuzdaki instagramın en güncel haline getirilecektir. İlgili bağlantılarınızda herhangi bir sıkıntı yaşarsanız bize bunu yorum kısmından iletmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here