Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram hesaplar arasında giriş yapılmasın ve olmasın istiyorsanız ayarların nereden sağlanacağına birlikte kontrol edeceğiz.

İnstagram hesabınız ile Facebook hesabınızı birbirine bağladıysanız eğer hesaplar arasında geçiş işlemlerini sorunsuz şekilde yapabilmektesiniz. Ancak çoğu kullanıcı bu girişin yapılmasını istemeyebilmektedir. Daha öncesinde bu işlem için çok fazla uğraşırken getirilen yenilikle birlikte bu bağlantıyı sorunsuz şekilde kesebiliyorsunuz. Siz de instagram hesaplar arasında giriş yapılmasın ve olmasın istiyorsanız ayarlarınızı nasıl yapacağınızı beraber inceleyeceğiz.

Son zamanlarda instagramın getirdiği yeniliklerin tamamı kullanıcıların işini hepten kolaylaştırmaktadır. Durum böyle olunca da hesaplar arasındaki giriş işlemlerini kesip daha sonrasında tekrar bağlamakta tek bir tuşla yapılır hale gelmiş durumdadır. Bunların şimdi hangi alandan sağlanacağını göstereceğiz.

instagram hesaplar arasında giriş yapılmasın ve olmasın

instagram hesaplar arasında giriş yapılmasın

instagram hesaplar arasında giriş yapılmasın diyorsanız eğer ilk önce instagram hesabınızın içerisine giriş sağlayın. Hesabınıza giriş işlemini yapmanızla birlikte profil alanına giriş sağlayın. Ve ardından gelen sayfanın sağ üst alanında bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunun. Yapılan bu işlem aşamaları sonucunda açılan ekranda ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriş sağlayın.

Gelen ekranda ‘’Hesaplar merkezi’’ adı altında bir seçenek göreceksiniz. Bu seçeneği görüp onun üzerine dokunun. Ardından ise ‘’Hesaplar arasında giriş yapma’’ adı altında bir yazı olacaktır. O yazının üzerine dokunun.

Açılan ekranda ‘’Hesaplar arasında giriş yap’’ seçeneğinin karşısındaki tik etkindir. Etkin olan bu tiki sola kaydırarak pasif duruma getirmeniz halinde işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Artık hesaplar arasında girişin önüne geçmiş olacaksınız. Bundan sonra her bir hesabınıza ayrı ayrı giriş tanımlaması sağlayabilirsiniz. Belirtilen bu işlemleri yaptığınız esnada sorun yaşarsanız aşağıdaki adımları işleme koyabilirsiniz.

instagram hesaplar arasında giriş olmasın

instagram hesaplar arasında giriş olmasın

instagram hesaplar arasında giriş olmasın istiyorsanız yukarıdaki ayarlar işinizi görmüş olması gerekiyor. Ancak siz bu ayarları devreye koyuyor olmanıza rağmen yine de sorun yaşıyorsanız ya da bu ayarların olduğu alan sizde gelmiyor ise bu durumu instagram yetkililerine bildirmeniz gereklidir.

Yetkililere bildirmeden önce uygulamanızı en güncel haline getirip, deneme yaptıktan sonra işlem sağlayın. Olmadığında sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere bildirebilirsiniz. İnstagram hakkında sormak veya farklı bir konuda bilgi almak istiyorsanız bize bunu yorum alanından ulaştırabilirsiniz.

instagram hesaplar arasında giriş yapılmasın ve olmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here