Paylaş

instagram hesap verileri nerede bulamıyorum. İnstagram uygulamasında hesap verilerine dair bilgilere ulaşamıyorsanız çözüm yazımızda.

İnstagram sürekli kendini yenilediğinden dolayı her geçen gün farklı bir özellikle karşımıza çıkmaktadır. Artık katıldığınız tarihten başka olarak değişikliğe gittiğiniz kullanıcı bilgilerini, takip isteklerinizi ve buna bağlı geçmişe dayalı tüm işlemlerinizi görüntüleyebilmeye imkan sağlamaktadır. Bu imkanı da ayarlar bölümünde ‘’Hesap verileri’’ kısmında bizlere sunmaktadır. Hesap verileri alanına giriş yaptığınız da tüm bağlantıları bulabilirsiniz. Geçmişe dayalı yapılan tüm işlemleri bu şekilde kontrol altında tutabiliyorsunuz. Ama bazı kullanıcılar hesap verileri adı altında bir seçeneğin kendi hesaplarında olmadığını belirtmektedirler. Bir diğer adı olarak ‘’Verilerine eriş’’ seçeneğini bulmalısınız. Eğer bu da yoksa o halde yapılacak kontrolleri aşağıdaki gibi işleme alarak yaşanan sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. İşlemlerle birlikte sorun yüksek ihtimalle ortadan kalkacak ve siz de artık geçmiş bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

instagram hesap verileri nerede bulamıyorum

İnstagram hesap verileri görünmüyor, instagram hesap verileri çıkmıyor, instagram verilerine giriş nerede, instagram verilerine giriş yok, instagram hesap verileri bende yok, instagram verilere girişi göremiyorum, instagram verilere giriş bende çıkmıyor. İnstagram gönderilen takip istekleri, biyografi yazılarını ve eskiden girdiğiniz kullanıcı adını varana kadar tüm verilerinizi görebilirsiniz. Ama hesap verileri ya da verilerine giriş bölümü yoksa bu durumda yapılacaklardan bahsettik.

instagram verilerine giriş bende yok

Öncelikle instagram uygulamasında özelliği fazla kullanmanız halinde anında sizlere kısıtlama gelmektedir. Böyle bir kısıtlama ile karşılaşmamak için yapmanız gereken ise özelliği aşırı kullanmamaktadır. Bu yüzden gelen güncellemeler daha geç gelebilecektir.

instagram hesap verileri nerede bulamıyorum, instagram hesap verileri çıkmıyor, instagram hesap verileri bende yok, instagram hesap verileri yok, instagram verilerine giriş yok, instagram verilerine giriş nerede

  • Verilerine giriş ya da hesap verileri alanına ulaşmak için hesaba girip profile geliyoruz.
  • Profile giriş gerçekleştirdikten sonra sağ üst alanda üç çizgili butona tıklıyoruz.
  • Oradan da ‘’Ayarlar’’ kısmına girip bu alanda bulabilirsiniz.
  • Ama her iki bilgi de çıkmıyorsa uygulamayı güncellemeniz gerekiyor. Apple store ya da Play store alanına giriş yaparak işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.
  • Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak da bu işlemi yapabilirsiniz.
  • Olmaz ise başka bir telefondan kendi hesabınıza girerek kontrol sağlatabilirsiniz.
  • Eğer bu işlemler sonuç vermez ise sorun bildir alanından instagrama durumu iletmeniz gerekiyor.

instagram hesap verileri nerede bulamıyorum işlemleriyle alakalı takıldığınız yer olursa durumu bize yorumda iletmeniz de fayda bulunmaktadır. İsterseniz sizin için hazırladığımız instagram hesap doğrulama verification uyarısı alıyorum yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

instagram hesap verileri nerede bulamıyorum, instagram hesap verileri çıkmıyor, instagram hesap verileri bende yok, instagram hesap verileri yok, instagram verilerine giriş yok, instagram verilerine giriş neredeinstagram hesap verileri nerede bulamıyorum, instagram hesap verileri çıkmıyor, instagram hesap verileri bende yok, instagram hesap verileri yok, instagram verilerine giriş yok, instagram verilerine giriş nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here