Paylaş

instagram hesap tavsiye et ne demek. İnstagram hesabında gezinti yaptığımız sırada bu bildirimi almaya başlayan kullanıcılar için yazımızı hazırladık.

Dünyanın en sık girişi yapılan ve kullanıcı kitlesi sürekli artan instagram hesaplarında artık hızlı bir şekilde takipçiye ulaşmakta mümkündür. Takip ettiklerinizle birlikte diğer tanıyor olabileceğiniz kişiler anında karşınıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra Facebook hesabınız varken siz instagram hesabına dahil olmanız halinde Facebook arkadaşın xxx kullanıcı adıyla instagram’da uyarısı gelmektedir. Yani arkadaşlarınızı, akrabalarınız instagrama kayıt olduktan sonra otomatik olarak sizlere bildirim gelmektedir. Bu durum instagram tarafından daha da genişletildi. Artık hesaplarını yeni açan kullanıcılara sizler tavsiye de bulunabilmeniz için instagram bu görevi görmektedir. Gelen bildirimin üzerine tıkladığınızda hesabı açan kişiyle ikinizin ortak arkadaşlarınızı tavsiye et dediğiniz andan itibaren karşı tarafa onun takip etmesi için tavsiye bilgilendirmesi gönderilmektedir. Hesap tavsiye et özelliğinin nasıl kullanacağına ilişkin tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

instagram hesap tavsiye et ne demek

İnstagram tavsiye et nedir, instagram tavsiye nasıl edebilirim, instagram hesap tavsiye et özelliği nasıl kullanılır, instagram tavsiye et ne işe yarıyor, instagram tavsiye et bende yok, instagram hesap tavsiye etme nasıl çıkıyor. Merak edilen tüm bu sorunların askıda kalmaması için ilgili araştırmaları sizin adınıza yapmış bulunuyoruz. Tavsiye etme özelliği Facebook uygulamasında arkadaş önerisi olarak hali hazırda bulunan bir özellikti. İnstagrama bu özelliğin gelmesiyle birlikte yeni açtığımız hesaplarda daha faal şekilde tanıyor olabileceğimiz kişilere ulaşımı mümkün hale gelecektir.

instagram tavsiye etme

Hesaplarını yeni açan kullanıcıların belli zaman geçtikten sonra eğer istenilen takip kitlesine ulaşılamaması durumunda sizlere hesap tavsiye et adı altında bildirim gelecektir. Bildirimin üzerine tıkladıktan sonra ekranın altında bulunan alanda kişilerin olduğunu göreceksiniz.

instagram hesap tavsiye et ne demek, instagram tavsiye et, instagram arkadaş tavsiye etme, instagram hesap tavsiye et, instagram tavsiye et ne demek, instagram tavsiye et nerede

Öyle herkesi tavsiye etmeniz elbette ki beklenmemektedir. Sizin takip ediyor olduğunuz bu kişiyle ortak olabilecek arkadaşlarınıza tavsiye etmeniz halinde onlarda takip ettiğiniz kişiye takip göndererek bu alanda daha hızlı büyümesine sebep olacaktır.

Sosyal medya uygulamaları açtığınızda öyle her istediğimize aynı anda ulaşımı sağlayamayabiliyoruz. O yüzden bu özellik instagram hesaplarında beklenen bir özellik olduğunu belirtmekte fayda var. Özellik hakkında merak ettiğiniz farklı sorular varsa bize bunu yorum alanında belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here