Paylaş

instagram hesap kapatma kapanmıyor. İnstagramı komple kapama yani silme kararı aldıysanız bu durumda doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz.

Artık herkesin birden fazla sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Bu hesapları zaman içerisinde kapatmaya gitsek de sonrasında yeni hesaplar açılmaktadır. İnstagramda açılan bir hesabın kapatılabilmesi hangi yöntemlerin izlenmesi gerektiğine ise birlikte bakacağız. Hesabının kapatılmasını isteyen ve buna bağlı hangi yolların izlenmesi gerektiğini merak edenler için konuyu detaylandırıyoruz. Kapatılma işlemleri için bize lazım olan işlemlerden birisi de instagram hesabınızın şifresidir. Çünkü size vereceğimiz link bağlantılarının içerisinde de hesabın şifresi tekrardan sizden istenecektir. İnstagram şifremi unuttum linki üzerinde yazılan makalemizi detaylıca incelemenizi rica ediyoruz. İnceleme sonrasında şifre yenilenerek hesabın şifresini hatırlamış olacaksınız. Ardından hesabınızın silinme yani kapama işlemleri için de yapılması muhtemel işlemleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

instagram hesap kapatma kapanmıyor

İnstagram hesabımı kapatamıyorum, instagram hesabı nasıl kapatılır, instagram kapanmıyor, instagram kapatma, instagram hesap kapatma, instagram hesabını silme, instagram hesap silme, instagram hesabı nasıl silinir? İnstagram uygulaması içerisinde sıkılıp artık instagram kullanmak istemeyenler için yapılması gerekenleri ele alacağız. Yukarıda verdiğimiz link üzerinden şayet şifrenizi unuttuysanız şifre bağlantısını öğrenimini sağlayabiliyorsunuz. Bunun dışında hazırsanız kapama işlemlerine de başlayabiliriz.

instagram hesabım kapanmıyor

Sosyal medyaya fazla zaman harcayan ya da yeni üye olan birisi o hesabı beğenmediğinde kapatmak istemektedir. Facebook, twitter ve instagram gibi sosyal medya uygulamalarının kendilerine ait olmak üzere hesap silme linkleri bulunmaktadır.

İnstagram hesabını kapatmak isteyen bir kişi instagram hesap silme linkine tıkladıktan sonra gelen sayfa da ilk olarak neden silmek istediğini belirtmelidir. Daha sonrasında alt kısımda şifreyi tekrar girerek ”Hesabımı kalıcı olarak sil” demesi durumunda hesap silme işlem aşamaları tamamlanmış olacaktır.

Hesap silme işlemleri tamamlandığı andan itibaren içinde var olan, fotoğraflar, videolar, beğeniler ve yorumların tamamı silinecektir. instagram hesap kapatma kapanmıyor ile ilgili olarak yaşanan farklı bir sorun var ise bunu bizimle yorumda paylaşabilirsiniz.

instagram hesap kapatma kapanmıyor, instagram kapanmıyor, instagram kapatma, instagram silinmiyor, instagram hesabım kapanmıyor, instagram hesap silinmiyor

instagram hesap kapatma kapanmıyor, instagram kapanmıyor, instagram kapatma, instagram silinmiyor, instagram hesabım kapanmıyor, instagram hesap silinmiyor

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here