Paylaş

instagram hesap kapatıp açarsam engeller mi. İnstagram hesabında sürekli hesap açıp kapattığımda engel alma durumum var mı sorusunun yanıtı haberimizde.

İnstagram hesaplarında artık hesap ekle bölümünden ikinci ya da üçüncü hesaplarınızı dahil edebiliyorsunuz. Aynı anda tüm hepsine aynı şifre bağlantısı vererek girişlerinizi de sağlayabiliyorsunuz. Bunun dışında istemediğiniz hesapları silerek kaldırabiliyorsunuz. Hesaplarınızın kapatıp tekrar yeni bir hesap açmanız halinde belli bir zaman sonrasında ana hesabınıza engel gelip gelmeyeceğini merak edenlerde bulunmaktadır. Şimdi öncelikle şöyle bir durum var siz sürekli hesap açıp açtığınız hesabı kapatırsanız ban yeme durumu söz konusu olabilir. İnstagram hesaplarında bir özelliği limitinden fazla kullanmanız halinde o özellikle alakalı olarak kısıtlama getirilmektedir. Ve gelen kısıtlamayla beraber kullanım sağlanamaz hale gelmektedir. Hesap açıp tekrardan kapatmanın da bir zararının olup olmadığını birlikte göz gezdirerek sorumuzun cevabını bulacağız.

instagram hesap kapatıp açarsam engeller mi

İnstagram sürekli hesap kapatıp açarsam ne olur, instagram sürekli hesap kapatıp açmanın bir zararı var mı, instagram uygulamasında hesap açıp kapatmanın zararı var mı, instagram hesap açma kapatma ne gibi sonuçlar vermektedir. Sosyal medyanın popüler ağlarından biri olan instagram kullanıcılarına aynı mail ya da telefon numarası üzerinden birden fazla hesap açma yetkisini vermiştir.

instagram hesap kapatıp açmak zararlı mı

Hesap ekle bölümünden yeni hesaplarınızı oluşturarak bu alana kayıt edebiliyorsunuz. Paylaşımlarınızı toplu olarak tüm hesaplarınızda da aynı anda paylaşmakta yine sizlerin elinde oluyor. Ama siz mevcut bir hesabınız sabit kalırken diğer hesapları açtıktan sonra kapatmanız durumunda sorun yaşar mıyım sorusunun yanıtı öğrenmek istiyorsunuz.

instagram hesap kapatıp açarsam engeller mi, instagram sürekli hesap açıp kapatma, instagram hesap açıp kapatma zararlı mı, instagram devamlı hesap açma kapatma, instagram hesap açıp silersem ne olur
  • Aynı gün içerisinde birden fazla hesap açmanız mümkündür. Ama sürekli olarak açtığınız hesapları kapatırsanız bu alanda kısıtlama gelebilir.
  • O yüzden aralıklı olarak hesap açıp kapatmaya gitmeniz sizin için daha yararlıdır.
  • Yani şöyle ki bir hesabı açtıktan sonra onu kullanıp sildiğiniz de hemen yerine farklı bir hesap açmamanız gerekiyor.
  • Aradan 24 saat geçtikten sonra ikinci bir hesap açılımı sağlayabilirsiniz.
instagram hesap kapatıp açarsam engeller mi, instagram sürekli hesap açıp kapatma, instagram hesap açıp kapatma zararlı mı, instagram devamlı hesap açma kapatma, instagram hesap açıp silersem ne olur

Aralıklı günlerde hesap açıp kapatmanız da sizin mevcut hesabınızda sorun olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Ama Facebook hesabında ip banlama durumu bulunmaktadır. İp banlama olması halinde aynı telefondan ne kadar giriş olursa olsun engellenmektedir. İnstagram üzerinden de bu yönde işleme maruz kalma ihtimalini düşünerek silmek yerine dondurma işleminin yapılmasında yarar bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here