Paylaş

instagram hesap gizleme nerede gözükmüyor. İnstagram hesabı gizlemek için ilgili ayarı gelmiyor ya da çıkmıyorsa sıkıntıya girmenize gerek yok. Çözüm haberimizde.

Facebook, twitter, snapchat ve instagram gibi uygulamaların her geçen gün sayısı artsa da şuan da tartışmasız en popüler ağlar instagram ve facebook uygulamasıdır. Facebook yetkilileri tarafından satın alınan instagram uygulamasının kullanıcı kitlesi ise her geçen gün artmaktadır. Buna neden ise uygulamanın sürekli kendini geliştirmesiyle alakalıdır. Her geçen gün farklı bir yenilik ile kullanıcıların karşısında çıkan instagram’a bir çok özellik eklenmiştir. IGTV ve görüntülü konuşma özelliği ile birlikte hikaye alanına getirilen yenilikler buna en güzel örnekler arasındadır. Tabi bazı alanlarında yerleri değişmektedir. İnstagram hesabında yapmış oldukları paylaşımların sadece takipçileri tarafından görünmesini isteyen kişiler hesabını gizlemektedir. Yalnız gelen güncelleme ve yenilikler sonrasında bir çok kişi bu alanın nerede olduğunu bulamamaktadır. Ya da yerinin bilinmesine rağmen değişiklik yapmak istediğinde hesap gizleme işlemlerinin onaylanmadığını belirtmektedir. Tüm hepsinin çözümüne ilişkin detaylar yazımızda yer almaktadır.

instagram hesap gizleme nerede gözükmüyor

İnstagram hesabım gizlenmiyor, instagram hesabımı gizleyemiyorum, instagram hesap gizleme nerede, instagram hesap gizleme gözükmüyor, instagram hesap gizleme bulamıyorum, instagram hesap gizleme yok, instagram hesabımı nasıl gizlerim?, instagram hesabı nasıl gizlenir? Şeklinde var olan şikayetlerin çözümü hususunda ilgili incelemeler tarafımızdan tamamlanmış durumadır. Biraz gerçekleştireceğimiz ayarlar doğrultusunda bu sorununuz ortadan kalkacak ve hesabın gizleme işlemlerini sağlamış olacaksınız.

instagram hesap gizlemeyi bulamıyorum

İnstagram uygulamasının ”Ayarlar” menü ekranın da değişiklik oluşuyla birlikte bir çok kişi bu bağlamda hesap gizleme adımlarını nerede olduğuna dair bilgileri göremediklerini dile getirmektedir. Bu da hesabın herkese açık kalacağı anlamı taşıdığı için oldukça moral bozan bir işlem olmaktadır.

instagram hesap gizleme nerede gözükmüyor, instagram hesabı gizleyemiyorum, instagram hesap gizleme çıkmıyor, instagram hesap gizleme nerede, instagram hesap gizlemeyi bulamıyorum, instagram hesap gizleme yok

  1. Karşılaşılan sorunun giderilebilmesi ve çözümün gelebilmesi için instagram hesabımıza giriş işlemi sağlıyoruz.
  2. Hesapta profil ekranına gelerek sağ üst alanda var olan (…) üç çizgi üst üste olan kısma tıklıyoruz.
  3. Gelen ekranın altında ”Ayarlar” göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra karşımıza seçenekler sunacaktır.
  4. Sunulan seçenekler içerisinde ”Hesap gizliliği” yazısını göreceksiniz.
  5. Buranın içerisine girdiğiniz de ise ”Gizli hesap” adı altında bir ikonun var olduğu ekran gelecektir.
  6. Ekranda bulunan tiki sağa çekmeniz durumunda hesap aktif hale gelmiş olacaktır.
  7. Ancak bu işlemi sağladıktan sonra hesap gizliye geçilmiyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek internet bağlantısını kontrol edelim.
  8. Son olarak yine sorun giderilmez ise sorun bildirisi sağlamanız gereklidir.
  9. Bu bildiri sonrasında instagram yetkilileri durumu inceleyerek geri dönüşü yapacaktır.

instagram hesap gizleme nerede gözükmüyor, instagram hesabı gizleyemiyorum, instagram hesap gizleme çıkmıyor, instagram hesap gizleme nerede, instagram hesap gizlemeyi bulamıyorum, instagram hesap gizleme yok instagram hesap gizleme nerede gözükmüyor, instagram hesabı gizleyemiyorum, instagram hesap gizleme çıkmıyor, instagram hesap gizleme nerede, instagram hesap gizlemeyi bulamıyorum, instagram hesap gizleme yok instagram hesap gizleme nerede gözükmüyor, instagram hesabı gizleyemiyorum, instagram hesap gizleme çıkmıyor, instagram hesap gizleme nerede, instagram hesap gizlemeyi bulamıyorum, instagram hesap gizleme yok

Birlikte ele aldığımız işlem aşamaları sonrasında instagram hesap gizleme nerede gözükmüyor çözüm gelmiş olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here