Paylaş

instagram hesap ekleyemiyorum eklenmiyor. Mevcut instagram’a ek olarak bir hesap daha ekleyerek ikinci bir hesabın nasıl dahil olacağınızı kaleme alacağız.

Sosyal medya alanında getirdiği yeniliklerle birlikte kullanıcılarını kendisine bağlayan instagram’da özellikler dur durak bilmemektedir. Açılan yeni hesaplarla birlikte kullanıcı kitlesini her geçen an daha da genişleten uygulama içerisinde ikinci bir hesabı eklemeniz mümkündür. Yalnız bir çok instagram kullanıcısı açtıkları ikinci hesabı kendi hesaplarının içerisinde nasıl ekleme yapacağını bilmemektedir. Örneğin sizin bir hesabınız var ve ikinci bir hesabınızla bir başkasını takip etmek istiyorsunuz. Ya da o hesaptan daha sonrasında gezinti yapmak istiyorsunuz tekrar uygulamadan çıkmanıza gerek yok. Aynı instagram üzerinden yan tarafa geçerek ikinci hesabınıza erişim işlemlerini gerçekleştirmiş olacaksınız. Bunun nasıl yapıldığını, işlemlerin nereden gerçekleştireceğinizi kapsamlıca ele aldıktan sonra sizden mevcut hesabınızın yanına ek bir hesap ekleyerek kullanımlara başlayabilirsiniz.

instagram hesap ekleyemiyorum eklenmiyor

instagram hesabıma ek bir hesap ekleme, instagram hesap nereden eklenir?, instagram hesabımda hesabımı ekleyemiyorum, instagram hesap ekleme yapılmıyor, instagram uygulamasında hesabı nasıl ekleyebilirim?, instagram hesap eklemesi yapılabilir mi?. Gelen bu sorularla ilgili girdiğimiz araştırma sonrasında bu işlemlerin var olduğunu sizlerle paylaşmak isteriz. Yapacağınız işlem ayarları sonrasında artık hesabınıza ikinci bir hesap ekleme işlemi sağlamanız mümkündür. Nasıl olduğuna bakabilmeniz için ise aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

instagram ikinci hesap ekleme

Mevcutta bir hesabınız var iken ikinci bir hesabın açılımını gerçekleştirdiniz ve sürekli hesabınızdan çıkıp diğer hesabınıza girmek istemiyorsanız bu durumda hesap eklemeniz gereklidir. Ancak bu işlemi nereden yapacağını bilmeyen ya da yapıp başarısız olan kişiler için gerekli işlem ayarlarını sizler için kaleme alacağız.

instagram hesap ekleyemiyorum eklenmiyor, instagram hesap ekleme, instagram hesap ekleme yapamıyorum, instagram ikinci hesap ekleme, instagram hesap ekleme sorunu, instagram hesap eklenmiyor

 1. Ayarların yapılabilmesi için öncelikle instagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
 2. Hesaba giriş sağladıktan sonra ”Profil” ekranına gelerek burada var olan ayarlar kısmına giriyoruz.
 3. Seçenekler adı altında gelen ekranın en altına indiğinizde hesaptan çıkış yap yazısının üst tarafında ”Hesap ekle” ikonu yer alacaktır.
 4. Hesap ekle alanına tıkladığınızda mevcuttaki hesabınızın haricinde açtığınız ikinci hesabınızın kullanıcı adı ve şifre bilgileri girelim.
 5. Bunu girdikten sonra artık hesap mevcut hesabınıza eklenmiş olacaktır.
 6. Tekrar hesabınızdan çıkış yapmanız gerek kalmadan ikinci hesap altta gözükecektir.
 7. Ona giriş yapmak için adına tıklamanız yeterli olacaktır.
 8. Tüm bu işlemler sonrasında farklı bir problem ile karşı karşıya kalırsanız bunu yorum kısmından bize iletmeniz yeterlidir.

instagram hesap ekleyemiyorum eklenmiyor işlemleri için izleyeceğiniz çözüm yolları işinizi görecektir.

instagram hesap ekleyemiyorum eklenmiyor, instagram hesap ekleme, instagram hesap ekleme yapamıyorum, instagram ikinci hesap ekleme, instagram hesap ekleme sorunu, instagram hesap eklenmiyor instagram hesap ekleyemiyorum eklenmiyor, instagram hesap ekleme, instagram hesap ekleme yapamıyorum, instagram ikinci hesap ekleme, instagram hesap ekleme sorunu, instagram hesap eklenmiyor

12 YORUMLAR

 1. İnstagramda yaklaşık 3-4 aydır kendi hesabımdan başka hesap ekleyemiyorum “bir hata oluştu” deyip duruyor kullanıcı adı ve şifrem doğru olduğu halde internet bağlantısında sorun yok ve uygulama da son sürüme güncelli ne yapmam lazım?

  • Merhaba İrem hanım,

   Bağlantılarda bir sorun yok ise sorun bildirisi üzerinden instagram yetkililerine sorunu iletebilirsiniz. Onun dışında hesap ekleme alanında bir tek sorun yaşanıyorsa bu alanı daha önce çok sık kullanmış olabilir misiniz?

 2. 2. Hesap ekleyemiyorum bende. Bir kaç tane fake hesap açmıştm ama onların ne nickini biliyorum nede şifrelerini. Random yaparak açmıştım. Şimdi ise hesap ekleyemiyorum. Eklemem için açtığım fake hesapları kalıcı olarak kapatmam gerekiyormuş. Ama ne nicklerini biliyorum nede şifrelerini. Yardım edin lütfen.

 3. ben kişisel facebook hesabımdan 2 ayrı hesap daha oluşturmuştum.
  ve bunları ınstagramdada kullanıyordum 3 ayrı şekilde
  hesap çıkışı verdim şuan tekrar ekleyemiyorum.
  örnek ismail bütün adına hem face hem ınstagram var
  facete pizza var ama ınstagramda şuan pizzayı ekleyemiyorum kullanıcı kodu ve şifreyi girdiğimde ınstagram ismail bütün adına geçiliyor .

 4. Ben ınstagram hesap ekle ye basıyorum ama ekran kararıyor ve uzun süre açılmıyor sonra ınstagram durduruldu diye bi yazı çıkıyor ben nasıl hesap ekleyebilirim acaba ınstagramı sildim tekrar yükledim ama yine olmadı

 5. Şifre kullanıcı adı doğru olmasına rağmen ikinci bi hesap ekleyemiyorum sevgilimin hesabına girdim 5 dakika sonra şifre yanlış diye beni attı ardından denememe rağmen olmadı onun telefonundan aynı şifreyi aynı kullanıcı adını yazınca giriyor benimki girmiyor yardımcı olacak var mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here