Paylaş

instagram hesap ekle gözükmüyor cıkmıyor. İnstagram uygulamasına ikinci bir hesabın eklenmesi için ayarın nerede olduğunu bilmiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Takip dediğiniz zaman ilk aklımıza gelen şey instagram hesabıdır. Çünkü takip sistemi üzerinden kullanıcılar bir birleriyle iletişime geçmektedir. Bazı kullanıcılar ise küstükleri ya da konuşmadıkları birilerin hesabını takip etmesi için ikinci bir hesap açmaktadırlar. Sürekli kendi hesaplarından çıkıp diğer hesaba girme işlemi de zor olunca iki hesabı bir birine bağlama yönteminin var olup olmadığını ise merak ediyorlar. Biz de bu merakın giderilebilmesi için gereken tüm ayrıntıları kontrol ettik. Açılan ikinci hesabın mevcut hesabınıza nereden ekleneceği bu yazımızın öncesinde sizlere paylaşmıştık. Orada gelen şikayetlerin ise hesap içerisinde ”Hesap ekle” alanının gözükmediği ya da bu alanın belirtilen kısımda olmadığına yönelik bilgiler geldi. Gelen bu bilgileri değerlendirmeye alarak sorunun ne ile alakalı olduğunu da inceledik. Beraber gerçekleştireceğimiz işlem ayarları sonrasında artık siz de var olan hesabınıza ikinci hesabınızın ekleme işlemlerini yapabileceksiniz.

instagram hesap ekle gözükmüyor cıkmıyor

instagram hesap eklenin nerede olduğunu bilmiyorum, instagram hesap eklemek istiyorum ancak gözükmüyor, instagram hesap ekleyi bulamıyorum, instagram hesap ekle çıkmıyor, instagramda hesap ekle diye bir yer yok. İnstagram hesabında hesap ekle işlemi yapmak isteyip mevcuttaki hesabının yerine ikincil bir hesap eklemek isteyen kitlenin uygulama içerisinde göremediği hesap ekle’ye nereden ulaşacağını cevaplayacağız. Beraber gerçekleştirilen bu işlem ve parametre ayarı sonrasında sorunsuz bir şekilde hesap ekle işlemlerini sağlayabilirsiniz.

instagram hesap ekle nerede

İnstagram hesabınıza hesap eklemek istiyorsanız bu durumda hesap ekle ikonunun nerede olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bunun için instagram’a girdikten sonra sırasıya; ”Profil>Ayarlar>Hesap ekle>Kullanıcı adı ve şifre bilgileri” girişini sağladıktan sonra hesabın ekleme işlemlerini sağlayabiliyorsunuz.

instagram hesap ekle gözükmüyor cıkmıyor, instagram hesap ekle çıkmıyor, instagram hesap ekle gözükmüyor, instagram hesap ekle nerede, instagram hesap ekle yok, instagram hesap ekle gelmiyor

instagram hesap ekle gözükmüyor

Şayet bu işlem ayarları sonrasında instagram profil ekranına geldiğiniz de ”Hesap ekle” kısmı sizin telefonunuzda yok ise bu durumda aşağıdaki adımları gerçekleştirelim.

  1. İnstagram uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyelim.
  2. Telefonu kapatıp açtıktan sonra tekrar işlemleri deneyelim.
  3. Ayarlar sonrasında hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda başka bir telefondan kendi hesabınıza ya da ikinci hesabınıza kendi telefonunuzdan giriş yaparak bu alanın olup olmadığına bakalım.
  4. Eğer varsa o hesap üzerinden açılımını ya da eklemesini gerçekleştirebilirsiniz.
  5. Tüm bu işlem kapsamında internet bağlantınız da oldukça önem arz etmektedir. Son olarak hala daha sorun giderilmediyse bu durumda ”Sorun bildir” işlemlerini sağlayarak yaşanan problemi instagram yetkililerine iletmemiz gerekecektir.

instagram hesap ekle gözükmüyor cıkmıyor sorununuza müdahil olduysak ne mutlu bize, yok şayet hala daha sorun devam ediyorsa karşılaşılan sorun ile beraber durumu bize yorumdan iletmeniz de fayda bulunmaktadır.

instagram hesap ekle gözükmüyor cıkmıyor, instagram hesap ekle çıkmıyor, instagram hesap ekle gözükmüyor, instagram hesap ekle nerede, instagram hesap ekle yok, instagram hesap ekle gelmiyor

instagram hesap ekle gözükmüyor cıkmıyor, instagram hesap ekle çıkmıyor, instagram hesap ekle gözükmüyor, instagram hesap ekle nerede, instagram hesap ekle yok, instagram hesap ekle gelmiyor

1 Yorum

  1. Telefonumdan başka bir hesapla denediğimde oluyor ama kendi hesabım güncel olmasına rağmen tüm bu denilenleri yapmış olmama rağmen ben bu sorunu çözemiyorum. Ne yapmalıyım? Sosyal Destek, sırf tıklanma ve ziyaret için kuru bilgi sunmayın artık.. Biraz daha yaratıcı ve çözüm odaklı olun lütfen..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here