Paylaş

instagram hesap dondurma donmuyor. İnstagram kullanımına ara vermek isteyenler bu işlemi nasıl yapıldığı bilmemektedir. Çözüm detay bilgileri ise yazımızda.

Her geçen gün daha geniş kitleye ulaşım sağlanan instagram uygulamasında kitle artarken hesabı kapatmak isteyen kişilerde hayli fazladır. Hesabın kapatılması yerine dondurmak isteyen kullanıcılarda bulunmaktadır. Ara vererek hem daha sonrasında tekrardan kullanıma aktif hale getirebilirsiniz. Bunu da nasıl yapılacağı bir çok kullanıcı kitlesi tarafından bilinmemektedir. Haliyle bu da soruna sebep olmaktadır. İnstagram uygulamasın da bir çok kişi şifresine de erişim sağlayamamaktadır. Haliyle şifre bilinmeden hesabın dondurulması mümkün olmamaktadır. Bu sorunun giderilebilmesi için ilk olarak İnstagram şifremi unuttum yazımızın üzerine tıklayarak şifre unuttum adımlarını takip etmelisiniz. Çünkü hesabın dondurulma işlemlerindeki son adımda instagram sizden hesabınızın şifresini girmenizi isteyecektir. Zaten bu istenilmediği taktirde sizlerin hesabını herkes dondurabilmektedir. Biz de bunun önüne geçmek için her iki türlü yazılarımızı hazırlamış bulunuyoruz. Böylelikle 2018 yılında instagram hesabının nasıl dondurulacağına ilişkin detayları da öğrenmiş olacaksınız.

instagram hesap dondurma donmuyor

İnstagram donduramıyorum, instagram hesabımı donduramıyorum, instagram nasıl dondurulur, instagram dondurma işlemi yapamıyorum, instagram ara vermek istiyorum, instagram kısa ara nasıl verilir, instagram ara veremiyorum, instagram geçici olarak hesap kapatamıyorum, instagram şifremi hatırlamıyorum. İnstagram hesabına az bir şey ara vermek isteyenler için durumun araştırma işlemleri konu almış olduğumuz bu yazımız da detay bilgileri aşağıdaki gibi ilerlenmektedir. Gerçekleştirilen işlemlerle birlikte sorunumuz ortadan kalkmış ve hesap dondurulmuş olacaktır.

instagram hesabını donduramıyorum

Her geçen gün artan kitlesiyle birlikte fazlaca taklit hesap açan kitle sayısı da oldukça fazladır. Açılan taklit hesapların daha sonrasında dondurmak isteyen kullanıcılarda bulunmaktadır. Birini gizliden takip etmek ya da açtığı gizli hesap ile daha rahat bir şekilde gezinti yapmak isteyen veya da gerçek hesabını dondurmak isteyenler için hesabın nasıl dondurulacağını kapsamlıca ele aldık.

  1. Yapacağımız işlemler için ilk olarak instagram hesap dondurma linkine tıklayarak hesap bilgilerimizle sayfaya erişim sağlıyoruz.
  2. Beraberinde aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelmiş olacaktır. Orada dondurma sebebinizi işaretledikten sonra işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  3. ”Hesabınızı geçici olarak kapat” seçeneğine tıkladıktan sonra her şey gizli tutulacak ve takipçiler artık sizin bir bilginize erişim sağlayamayacaktır.
  4. Tüm bu aşamalar için aklınıza takılanlar olur ise bunu yorumda bizlere paylaşabilirsiniz.

instagram hesap dondurma donmuyor sorununa ilişkin karşılaştığınız herhangi bir sorunu anında yoruma yazarsanız biz de bu durumunuzla ilgili sizlere geri bildirim sağlayacağız.

instagram hesap dondurma donmuyor, instagram dondurma, instagram donmuyor, instagram kapatma, instagram ara verme, instagram hesap dondurma

7 YORUMLAR

  1. Merhaba hesabımı donduruyorum çıkıyorum hesabınız geçiçi olarak kapatıldı diyor ama başka bir hesaptan bakınca açık donmamış

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here