Paylaş

instagram hesap doğrulama verification uyarısı. İnstagram hesabında hesap doğrulaması yapamıyorsanız çözüm için detaylar haberimizde.

Telefonlarımıza yüklediğimiz uygulamalarda ilk üyelik sırasında sizlerde muhakkak doğrulama kodu istemektedir. İstenilen bu doğrulama ile birlikte hesabın gerçek kişi olduğuna kanaat verilmekte ve buna bağlı hesap açılmasına onay verilmektedir. Uygulamaları diler telefon üzerinden dilerseniz de mail hesabı üzerinden açabilmek mümkündür. Bu tamamen bizlere ait olan bir işlem olduğu için hangisinden açmak isterseniz o doğrultuda devam edebilirsiniz. Bazı kullanıcılar ise hesapları açtıktan sonra hesabın doğrulama istemesiyle alakalı sorun yaşadıklarını dile getirmektedir. Bunun da temel nedeninin incelemesini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Özellikle instagram hesabında doğrulama hatası alıyorum diyen kişi sayısının her geçen gün arttığını belirtmekte fayda bulunuyor. Verification uyarısı ise doğrulama hatasının bir diğer adıdır. Hesap içerisindeyken böyle bir uyarı almanız halinde bunun nasıl çözüme kavuşturulacağını beraber inceleyeceğiz.

instagram hesap doğrulama verification uyarısı

İnstagram doğrulama hatası alıyorum, instagram doğrulama sorunu, instagram hesap doğrulama uyarısı, instagram verification uyarısı, instagram verification hatası nedir, instagram doğrulama uyarısı neden gitmiyor. Hesap içerisinde gezinti sağladığınız da alınan bu uyarı sonrasında işlemleriniz aksayabilir ve canınız sıkılabilir. Önüne geçebilmek içinse sizin kontrollerinizi doğru bir şekilde yapmanız gereklidir. Biz de bu kontroller de size yardımcı olabilmek için durumu inceledik.

instagram doğrulama hatası alıyorum

İnstagram doğrulamasıyla ilgili olarak Facebook alanından erişim sağlıyorsanız bu durumda kesinlikle facebook iletişim bilgilerinin güncel olması gereklidir. Yani facebook ve instagram bağlantılı olmasından ötürü facebook iletişim bilgilerini doldurmamız gerekiyor. İletişim bilgilerinin girişini sağladıktan sonra hatta bir değişiklik yapılırsa yine aynı şekilde ilk olarak facebook alanında bu işlemin sağlanması gerekiyor.

instagram hesap doğrulama verification uyarısı, instagram doğrulama hatası, instagram hesap doğrulama hatası, instagram doğrulama hatası alıyorum, instagram verification uyarısı, instagram verification hatası

Ayarları bu doğrultuda işleme aldıktan sonra bir de harici bir diğer yöntem ise mail hesabıyla hesabını doğrulayan kişi sayısı bulunmaktadır. Mail hesabınıza gelen giden kutusuna herhangi bir bilgi düşmüyorsa spam ya da gereksiz dosyaların kontrollerini gözden geçirmeniz gereklidir.

Doğrulama kodunu bu şekilde kontrol ederek hesaba girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alınan instagram hesap doğrulama verification uyarısı belirtilen işlem aşamalarıyla beraber çözüme kavuşacaktır. Umarım belirttiğimiz işlemler sorununuzun giderilmesine imkan sağlamıştır. Sormak istediklerinizi aklınıza takılanları bize yorumdan belirtebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız bir diğer konumuz instagram hikayeye baktığım gözükmesin inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here