Paylaş

instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik. Hesabınızı dondurduktan sonra yeniden açılmıyor ise ve gelen hata sonrasında izlenecek çözüm aşağıdadır.

Bazı anlarda canımız sıkıldığında her şeyden herkesten uzaklaşmak ve kafa dinlemek isteriz. Buna aktif olarak giriş sağladığımız sosyal medya hesapları da dahil olmaktadır. Sakinlik ve kafa dinleme adına bazen sosyal medyadan da uzaklaşmayı düşünüyoruz. Ve bu aşama da doğrudan hesabın dondurulmasına yönelik işlemleri gerçekleştiriyoruz. İnstagram kullanıcıları da bu hakka sahip olduklarından dolayı kendi hesaplarının dondurulmasını gerçekleştirerek tekrardan açılımını sağlamaktadırlar. Yalnız bu dönem içerisinde bazı hatalar ya da uyarılar da da üst üste gelince durumu ele almak için kontrollerimizi sağladık. İnstagram hesabını donduran ve daha sonrasında hesabını açmak istediklerinde ”hesabını kapatmayı henüz bitirmedik” uyarısı ile karşı karşıya kalınmaktadır. Hesabı açmaya karar vermişken gelen bu uyarı neticesinde oldukça sıkıntıya girdiğinizin farkındayım. Böyle bir durumda araştırma içerisine giriş sağlamanız kadar normal bir durum yoktur. Aldığınız bu hatanın temelinde yatan nedeni ve nasıl giderileceğini sizlere sunacağız.

instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik

instagram hesabımı tekrar açamıyorum, instagramı dondurdum şimdi açılmıyor, instagram dondurdum açılmıyor, instagram dondurulan hesap tekrar açılmıyor, instagram kapatmayı henüz bitirmedik diyor, instagram neden açılmıyor. İnstagram’a ara vermek için dondurma sağladıktan sonra bundan pişman olup tekrar açmak istediğiniz de hesabını kapatmayı henüz bitirmedik uyarısı ile karşı karşıya kalıyorsanız doğru adrestesiniz. Öncelikle bu hatayı neden aldığınızı ve daha sonrasında ise bu hatanın nasıl giderileceğini konu alacağız.

instagram dondurdum açılmıyor

Var olan instagram hesabınızı dondurduktan sonra açılımı sırasında oluşan bu sıkıntı için sebep olan nedenleri ele alacağız. Öncelikle bu hatanın sık dondurma sağlayan hesaplar da da meydana geldiğini belirtmek isteriz.

Hesabını kapatmayı henüz bitirmedik uyarısı geldikten sonra hesabı dondurma işlemleri henüz daha instagram tarafından tam anlamıyla yapılamadığı için biraz zaman istemektedir. Tamamen hesap kapatılacak ki daha sonrasında yeniden açılmayı gerçekleştirelim. Yani karşılaştığınız bu hata sonrasında 1-2 saat bekliyoruz. Bu aşamadan sonra tekrar giriş gerçekleştirmeyi denediğiniz de hala daha aynı hata var ise bu durumda 24 saat beklemelisiniz.

instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik, hesabı dondurdum açamıyorum, instagram dondurdum açılmıyor, instagram dondurdum tekrar açamıyorum, instagram dondurulan hesap açılmıyor, dondurduğum hesap açılmıyor

İnstagram yetkilileri dondurmak istediğiniz hesabın tamamen kapatılmasını gerçekleştirmesi durumunda hata da ortadan kalkacaktır. Ve bu saye de tekrar hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Gerçekleştirilen bu işlem aşamaları sonrasında hala daha instagram hesabını kapatmayı henüz bitirmedik sorunu için aklınıza takılanlar var ise bunu yorumdan bizlerle paylaşmanız gereklidir.

 

13 YORUMLAR

  1. Hesabımı dondurdum,dondurduktan sonra kuralları ihlal ettiğiniz şeklinde bir uyarı oluştu şimdi de açmaya çalışıyorum kapatmayı henüz bitirmedik diyor ne yapmalıyım 🙁

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here