Paylaş

instagram Hesabını Dondurdum Hesabımı Açamıyorum sorunu için kesin bir çözüm sağlanabilmesi için araştırmalarımızı sizlerle paylaşacağız. İnstagram dondurulan hesabı açma ve geri alınabilmesi için yapılacak olan işlem adımlarını paylaşacağız.

Günümüz çağının en çok giriş sağlanan sosyal medya platformu İnstagram uygulaması yenilikçi yüzüyle kullanıcılarının adeta göz bebeği halindedir. Ancak bu uygulamada hesabını donduran kullanıcıların tekrar hesabını açmak istediklerinde yaşamış olduğu sorunlar son dönemlerde oldukça artış göstermiş durumdadır. Sorunun önüne geçilebilmesi için ilgili bir kaç araştırma gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız araştırmalarımız sonrasında artık dondurulan instagram hesabınıza geri kavuşmanız oldukça kolay olacaktır. Ancak şunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Dondurduğunuz bir hesabını 1-2 saat sonrasında zaten açamayacağınız için eğer böyle bir işlem sağladıysanız uğraşmanıza gerek bulunmamaktadır. Çünkü hesabınıza giriş işlemi için aradan 2 gün geçmesini bekleyip o şekilde giriş sağlayın hesaba giriş sağlayabilirsiniz. Lakin 2 gün geçmesine rağmen giremiyorsanız bu durumda aşağıdaki adımları sağlamanız gerekmektedir.

instagram Hesabını Dondurdum Hesabımı Açamıyorum

İnstagram geri açamıyorum, instagram hesabımı açamıyorum, hesabımı açamıyorum, dondurulan hesabı geri açma, instagram girilmiyor, instagram hesabıma giremiyorum, hesap açılmıyor, hesaba giremiyorum, instagram dondurdum kullanıcı bulunamadı, kullanıcı adı ve şifre hatası söylüyor bu ve benzeri tüm hataların ortadan kalkabilmesi için yapılacak olan işlem ayarlarını sizlere sunacağız.

İnstagram Girilmiyor

İnstagram uygulaması dondurduktan sonra girilmeme hatasının son dönemlerde artması üzere konunun araştırmasını bizlerde sizin için ele almış bulunmaktayız.

 • Öncelikle şunu tekrar belirtmekte fayda bulunmaktadır. Hesabınızı dondurduktan sonra aradan 2 gün ya da 3 gün geçmesini beklemeniz gerekmektedir.
 • Eğer bu zaman dilimi dolmadan giriş yapmaya çalışırsanız zaten o hesaba giriş yapamazsınız. Yani hesabı dondurduğunuz 1 saat sonra geri açmak istiyorsunuz. Bunu otomatik olarak yapamazsınız. Fakat aradan zaman geçmesine rağmen hala daha giriş işlemi sağlayamıyorsanız bu durumda yapılacak olan işlem adımlarımız bellidir.
 • Öncelikle dondurduğunuz hesabın kullanıcı adı ve şifresini bilmeniz gerekmektedir.
 • Yani siz eğer kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız bunun için şifremi unuttum adımlarını sağlamanız gerekecektir. Lakin eğer bunları biliyorsanız ve girdiğiniz halde ”Kullanıcı adı ve şifre hatası” alacaksınız.

İnstagram Hesabımı Açamıyorum

İnstagram uygulamasını dondurdunuz ancak sonrasında açamıyorum diyorsanız eğer kullanıcı adı ve şifre kimliğinizi biliyorsanız. Bu durumda Android yada iPhone telefonunuzdan uygulamanı indirmeniz gerekecektir.

 • Şimdi burada şöyle bir durum var arkadaşlar, siz eğer dondurduğunuz hesabın kullanıcı adı ve şifre bilgisini bilmiyorsanız üzgünüm sizler için yapılacak çok fazla bir durum söz konusu değil maalesef.
 • Haliyle dondurmadan önce bu durum için hesabın kullanıcı adı ve şifre bilgilerini bir kenara not almak sizin sorumluluğunuz da olacaktır.
 • Şayet bilgiler sizde ise bu durumda korkulacak bir şey yok hesabınızı geri açacağız.
İnstagram Hesabıma Giremiyorum

İnstragram sürekli getirdiği yeniliklerle birlikte kullanıcılarını sevindirirken bazı kullanıcılarda bu durumda sıkıldığından ötürü hesaplarını dondurma kararı almaktadır.

Dondurulan bir hesabın kapatmasını sağladıktan sonra kullanıcı adı ve şifresini hatırlamıyorsanız bu durumda yapılacak işlem adımları bellidir. Bunu instagram yetkililerine bildirmemiz gerekmektedir.

 • Yapacağınız işlem adımları için https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 alanına tıklayıp ya da adres satırına yazdıktan sonra alana giriş işlemi gerçekleştireceksiniz.
 • Bu alana giriş yaptıktan sonra Nüfus cüzdanızdaki yazan bilgilerin girişini sağlıyoruz.
 • İnstagram kullanıcı adınız.
 • Hangi ülkede yaşıyorsunuz.
 • Ve mail adresini isteyecektir.
 • Bu bilgileri girdikten sonra gönder butonuna tıklıyoruz. Sonrasında instagram sizlere bir mail gönderecektir. Gelecek olan mail bilgilendirmesinde Onay kodu istemesinden dolayı yapmanız gereken işlem şu şekilde ilerlemektedir;
 • Gelecek olan kodu bir A4 kağıda yazdıktan sonra bunu yüzünüz görünecek şekilde kameraya tutup instagram yetkililerine gönderiyorsunuz.

İşlemleri yaptıktan sağladıktan sonra hesabınız toplamda 1 hafta sonra bağlantı gönderecektir. Bu bağlantıya tıklamanız halinde hesabınız aktif hale gelecektir.

instagram Hesabını Dondurdum Hesabımı Açamıyorum, instagram geri açamıyorum, instagram hesabımı açamıyorum, hesabımı açamıyorum, dondurulan hesabı geri açma, instagram girilmiyor, instagram hesabıma giremiyorum

instagram Hesabını Dondurdum Hesabımı Açamıyorum, instagram geri açamıyorum, instagram hesabımı açamıyorum, hesabımı açamıyorum, dondurulan hesabı geri açma, instagram girilmiyor, instagram hesabıma giremiyorum

instagram Hesabını Dondurdum Hesabımı Açamıyorum adımları sırasında bir sorun ile karşılaşmanız halinde bunu yorum bölümünde bizlerle iletmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here