instagram Hesabını Donduramıyorum Sayfadan Atıyor sorununun giderilmesi için yapacağınız işlem ayarlarını yazımızda paylaşacağız. İnstagram hesabını kapatma işlemi sırasında ana sayfaya atma gibi alınan hatanın giderilmesini aşağıda bulabilirsiniz.

Dünyanın kısa süre içerisinde en popüler sosyal medya platformu olan İnstagram uygulamasında açılan hesapların kısa süreliğine dondurma işlemleri sırasında alınan hatalardan dolayı oldukça can sıkılmaktadır. Hesabı dondurma işlemleri adımında ana sayfaya tekrar atmasından ötürü açtığımız hesabın dondurulmasını sağlayamıyoruz. Karşılanan bu durumun önüne geçilebilmesi adına sizleri için ilgili araştırmaları gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yapacağımız işlem ayarları sonrasında artık hesabınızı sorunsuz olacak şekilde dondurabilirsiniz. Böylelikle sayfadan artık sizi atmayacak ve hesabınızı dondurabilirsiniz. Tekrar geri açmaya karar verdiğiniz de ise kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi unutmamız gerekecektir. İşlem adımlarını ise aşağıdaki şekilde adım adım yapmanız gerekiyor.

instagram Hesabını Donduramıyorum Sayfadan Atıyor

instagram hesabını donduramıyorum, instagram hesabını kapatamıyorum, instagram dondurma, instagram kapatma, instagram hesabını donduramıyorum ana sayfaya atıyor, instagram sayfadan atıyor, instagram donmuyor, instagram kapanmıyor gibi sayfanın başına geri gitme sorununun giderilebilmesi için yapılması gerekenler aşağıda adım adım paylaşmış bulunmaktayız.

İnstagram Hesabını Donduramıyorum

Öncelikle şu bilgiyi vermekte fayda bulunmaktadır. Diyelim ki hesabınızı dondurdunuz ve tekrar kararınızı değiştirdiniz. Yani aradan 1 saat geçti ve siz hesabınızı tekrar açmak istediniz. Bunun hemen anında olmayacağının bilincinde olmanız gerekmektedir.

 • Dondurulan bir hesabın aradan en az 1-2 gün geçtikten sonra açılabileceğini bilmeniz gerekmektedir.
 • Aradan geçecek olan bu zaman dilimi sonrasında hesabınızı artık açabilirsiniz.
 • Hesabınızı dondurmadan önce hesaba giriş gerçekleştirmiş olduğunuz ”Kullanıcı adınızı ve Şifrenizi” bir kenara not etmelisiniz.

İnstagram Sayfadan atıyor

Hesabınızı dondurma işlemi sırasında son adım sırasında sayfadan atıyor ise bu sorunun giderilmesi de mümkün olduğundan ötürü bunun içinde yapmanız gereken işlem aşağıda işlem adımlarını kullanmanız olacaktır.

 • Hesabınızı dondurmak istiyorsanız Buraya tıklayıp sayfaya ulaşabilirsiniz.
 • Ancak şunu belirtmeliyiz arkadaşlar o alana tıklamadan önce hesabınızı aktif olarak işlem sağlamanız gerekmektedir.
İnstagram Hesabını Kapatmıyorum

Hesabı nasıl dondurmasını gerçekleştireceğinize ilişkin alan bilgilendirmesini sizlere iletmiş bulunmaktayız.

 • Adres satırı alanına ”https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/” yazdıktan sonra enter’a tıklamanız halinde hesabınızı geçici olarak kapatma diye bir sayfa karşınıza gelecektir.
 • O sayfada hesabını neden kapatmak istediğinize ilişkin size seçenekler sunacaktır. Bu seçeneklerden birini seçip sonrasında ”Şifre” bilgilerinizi tekrar girdikten sonra alt satır alanında yer almakta olan Hesabını geçici olarak kapat” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Yaptığınız işlemler ilgili ekran görüntüleri de aşağıda yer almaktadır. Ancak bu işlemler için adımları okuyarak işlemleri gerçekleştirmeniz de fayda bulunmaktadır.,

instagram Hesabını Donduramıyorum Sayfadan Atıyor, instagram hesabını donduramıyorum, instagram hesabını kapatamıyorum, instagram dondurma, instagram kapatma, instagram hesabını donduramıyorum ana sayfaya atıyor, instagram sayfadan atıyor instagram Hesabını Donduramıyorum Sayfadan Atıyor, instagram hesabını donduramıyorum, instagram hesabını kapatamıyorum, instagram dondurma, instagram kapatma, instagram hesabını donduramıyorum ana sayfaya atıyor, instagram sayfadan atıyor

Ayarlarımız bu kadar ancak şunu belirtmek istiyorum gördüğünüz üzere ”Hesabınızı sadece Haftada bir kapatabilirsiniz” Bunu da bilmenizde fayda bulunmaktadır. Aklınıza takılan soruları yorum alanında iletmeniz yeterli olacaktır.

5 YORUMLAR

 1. Merhaba benim adıma sahte hesap açılmış ben giriş yapamıyorum yapabilsem kapatcam ama şifre telefon numarası olarak kod gelcek diyo numaraya ama numara kullanılmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz kapatamiyorum bu sahte hesabı

 2. Merhaba hesabım donmuyor bir türlü
  Sadece haftada bir kapatabilirsiniz uyarısı geliyor fakat en son 1 ay önce kapatmıştım zaten ve bu olan nedir anlamış değilim

 3. hesabımı kapatmak istiyorum kapanmıyor ve çerezleri etkinleştir diyor etkinleştirdim gizli moddan çıkın diyor çıktım. Ya lütfen yardım esin ya 1 aydır kapatamıyorum gitti yardımcı olmak istiyorsanız instagram hesabımdan iletişime geçin lütfen lütfen

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz