instagram hesabından cıkış yaptırıldın sorunu sonrasında karşımıza bir de bunun yanına ek olarak hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir. Çözüm aşağıdadır.

Son zamanlar da instagram uygulamasında çeşitli sorunlar meydana gelmektedir. Gelen sorunların çözüm adımları için siz değerli okurlarımıza sunmaktayız. Başlıca yaşanan problemlerden biri olan ”Hesabından çıkış yaptırıldı. Hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir.” hatasıdır.

Hata karşısında kullanıcılar ne yapacağını bilemediğinden dolayı paniğe kapılmaktadır. Halbuki böyle bir paniğe kapılmaya gerek bulunmamaktadır. Bazı kullanıcıların birden fazla instagram hesabı olmasından dolayı bir hesaptan çıkıp diğerine ya da hesapları bölümünden iki üç hesaba aynı anda giriş sağlayabiliyor.

Hal böyle olunca anlık olacak şekilde hatalar ile karşılaşmanız da oldukça mümkündür. Yani karşılaşmış olduğunuz bu hata için panik olmanıza gerek bulunmaktadır. Neler yapılması gerektiğini ise yazımızda konu alacağız.

instagram hesabından cıkış yaptırıldın sorunu

instagram hesabından cıkış yaptırıldın sorunu, instagram hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir, instagram atıyor, instagram dışarı atıyor, instagram çıkış yapıyor, hesabından çıkış yaptırıldın uyarısı ile karşı karşıyayım ne yapacağım? Hesabıma giremiyorum diye panik yaptıysanız eminim bu yazı sonrasında yaşanan bu paniğin yerini mutluluk alacaktır.

İnstagram hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir

İnstagram hesabında 2 3 hesabınız var ise ve siz bu hesaplar arasında mekik okuyorsanız bu durumda bu ve benzeri hatalarla karşılaşmanız gayet normaldir.

Peki bu tip durumlarda ne yapılması gerekiyor. Öncelikle hesabınızın hesap ekle bölümüne girerek bir kaç kere denemeyi sağlayın. Eğer problem devam ediyorsa beklemenizi tavsiye ediyorum. Çünkü sunucu kaynaklı bir problem ile karşı karşıya kaldığınızdan ötürü beklemenizde fayda bulunmaktadır.

instagram hesabından cıkış yaptırıldın sorunu, instagram hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir, instagram atıyor, instagram dışarı atıyor, instagram çıkış yapıyor, hesabından çıkış yaptırıldın

İnstagram dışarı atıyor

Hesabınıza alınan hatadan ötürü giriş yapamıyorsunuz ancak beklemekte istemiyorsanız bu durumda yapacağınız başlıca işlem adımlarını uygulamanız da da fayda bulunmaktadır.

  • Öncelikle uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleyin.
  • Daha sonrasında telefonu kapatıp yeniden açmayı deneyelim.
  • Eğer yanınızda varsa başka bir kişi onun telefonun da giriş yapmayı deneyin.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında hala daha problem devam ediyorsa sorun sunucu kaynaklı olmasından ötürü beklemeniz yeterli olacaktır.
  • Emin olun ki biraz sabırlı olduğunuz taktirde yaşanan bu sorunun giderileceğini göreceksiniz.

instagram hesabından cıkış yaptırıldın sorunu ile ilgili problem için aklınıza takılan soruları yorum alanında belirtmeniz yeterlidir. YAZIMIZ 14.03.2021 tarihi itibariyle güncellenmiştr.

Önceki İçerikModem arayüzüne giremiyorum sifremi unuttum
Sonraki İçerikinstagram işletme profiline geçemiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

11 YORUMLAR

  1. Aynı sorunu yaşıorum.Aynı adreste farklı iki hesap vardı.biri gitti biri duruo.hesap ekle dediğimde yeni bi hesap açtı.instagramda sayfam silinmemiş duruo ama benden bağımsız?şifreyi değiştirdim diğer hesaptan.şimdi ne yapıcam bilmiyorum.düzelmio

  2. Selamun aleyküm sevgilimin hesabıda boyle oldu beraber kullaniyoduk o benim hesaptan ona onun hesabindan bana onunki boyle oldu hesabida goremiyoruz bi yardimcı olurmusunuz lütfen

  3. Aynı şekilde benimkide birden çıkış yapıldı daha öncede böyle oldu giriş yapmağa çalışıyorum diyor şifreniz yanlış tır
    Buna bir çare bulmak mümkünmü?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here