Paylaş

instagram hesabımı ziyaret edenleri görme. Hesabınıza kaç ziyaretçi gelmiş ya da hesabın ziyaretçi sayısını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz.

Sosyal medya uygulamalarında herkesin merak ettiği bilgilendirmelerden birisi hesaplarının kimlerin giriş yaptığıdır. Bu işlemleri hiç bir hesapta görebilmeniz mümkün değildir. Bazı çeşitli uygulamaların var olduğu belirtilse de bu uygulamaları kullanan kişilerin daha sonrasında belli sorunlarla karşılaştığı görünmektedir. Tüm sosyal medya uygulamaların birinci önceliği kullanıcının gizliliğidir. Yani sizler birinin hesabına giriş yapıp baktınız da o kişiyi takip edin ya da etmeyin bu o kişiye gösterilmez. Burada sizin gizlilik bilgileriniz esas alınmaktadır. Bunun dışında hesabınızı ziyaret eden kişi sayılarını görebilmeniz mümkündür. Tabii bu işlem için herhangi bir uygulama ya da hileye gerek bulunmaktadır. Hesap üzerinde yapılacak bir kaç işlem ayarları ile birlikte sorun ortadan kalkmış olacaktır. Fakat belirtildiği üzere yinelemekte fayda bulunmaktadır. Sizler sadece hesabınıza giriş yapan kişi sayılarını görebilirsiniz. O kişilerin isim soy isim bilgilerini göremezsiniz. Bilgilerini nasıl göreceğinizi ise yazı içerisinde kapsamlı olacak şekilde ele alarak bilgilendirmeye sahip olmanızı sağlayacağız.

instagram hesabımı ziyaret edenleri görme

İntagram hesabımı ziyaret edenler, instagram hesabıma kim bakmış görmek istiyorum, instgram ziyaretçi sayımı öğrenebilir miyim?, instagram ziyaretçi sayım kaç?, instagram hesabına bakanlar, instagram hesabıma girenleri görebilir miyim? Evet arkadaşlar belirttiğimiz üzere instagram uygulaması içerisinde kişilerin kim olduğunu bilemezsiniz. Ancak hesaba kaç kişi gelip bakmış. Yapılan paylaşımlara kaç kişi nereden bakmış bunları bilmeniz mümkündür.

instagram ziyaretçi sayım

Sosyal medyanın en gözde uygulamalarından birisi olan instagram hesabınız herkese aktif ise kimlerin gelip ziyaret ettiğini merak edersiniz. Bunun için bir hikaye paylaşmanız da fayda bulunmaktadır. Çünkü hikayeye bakanlar sizi takip etmese de gözükecektir. Bu tamamen taktiksel bir olaydır. Bu durumda kimlerin hesabınıza geldiğinin de görebilirsiniz.

Ancak hikaye paylaşımı yapmadan başka bir türlü görebilir miyim derseniz de bunun için de hesabı işletme profiline geçirmeniz gereklidir. Fakat hikaye de olduğu gibi kişiler gözükmeyecek sadece ziyaretçi sayısı gözükecektir. Dolayısıyla siz hesabınızı işletme profiline geçirip herkese aktif yaptığınız da kimlerin ziyaret ettiğini kolaylıkla bulabilirsiniz.

İşletme profiline geçen birisinin profil ekranının üst tarafında istatistik alanı belirecektir. Oraya tıkladığınız da ise profili kaç kişi ziyaret etmiş hepsi karşınıza çıkacaktır. Bu sayede hesaba bakanları görme yöntemini de öğrenmiş olduğunuz. Varsa instagram hesabımı ziyaret edenleri görme aklınız da bir soru işareti bizlere yorumdan belirtebilirsiniz.

instagram hesabımı ziyaret edenleri görme, instagram hesabıma kim bakmış, instagram ziyaretçi sayım, instagram hesabına bakanlar, instagram hesabımın ziyaretçi sayısı, instagram hesabıma girenler

instagram hesabımı ziyaret edenleri görme, instagram hesabıma kim bakmış, instagram ziyaretçi sayım, instagram hesabına bakanlar, instagram hesabımın ziyaretçi sayısı, instagram hesabıma girenler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here