Paylaş

instagram hesabımı hatırlamasın göstermesin. İnstagramın giriş yapmış olduğunuz hesabı hatırlamasın diyorsanız çözüm yazımızda bulunmaktadır.

İnstagram her geçen gün kullanıcı kitlesini artırırken getirdiği yenilikle bu işlemi iki katına çıkarmayı başarmıştır. Eskiden tek numara üzerinde ya da tek bir mail hesabı üzerine bir hesap açılırken artık hem hesap açmanıza müsaade ederken hem de hesap eklemenize imkan sunmaktadır. Tek bir instagram hesabına ekleyeceğiniz hesaplarla birlikte bir hesaptan çıkmadan diğer hesabı kontrol edebilirsiniz. Hesaptan çıkış yapabilmek içinde yine hangi hesaptan çıkmak istiyorsanız onun üzerine gelerek çıkış işlemlerini tamamlayabiliyorsunuz. Ama buradaki asıl sıkıntı hesaptan çıkıyor olmanıza rağmen instagramın o hesabı hala daha hatırlıyor oluşudur. Bu hatırlatmayı kaldırabilmek için ne yapmam gerekiyor diye düşündüğünüzden ötürü biz de bunun araştırmasını kapsamlı bir şekilde sağlayarak işlemlerin nasıl çözüme ulaşacağını yazımız da belirtmiş bulunuyoruz.

instagram hesabımı hatırlamasın göstermesin

İnstagram hesabımı hatırlamasın, instagram hatırlatmayı kaldırma, instagram beni hatırlamasın, instagram hesabımı göstermesin, instagram hatırlamayı iptal etme, instagram hesabı hatırlatmayı nasıl iptal edebilirim, instagram giriş bilgimi hatırlamasın, instagram giriş bilgilerimi göstermesin. Birden fazla hesabınız var ve siz bu hesapların başkaları tarafından görünmesini istemediğiniz için hatırlama bilgilerinden rahatsız iseniz çözüme yönelik aşamalarını aşağıda sizlere sunduk.

instagram giriş bilgilerimi hatırlamasın

İnstagram giriş bilgilerinizi hatırlamanızı istediğiniz de evet işaretlemeniz durumunda tekrarı giriş sağladığınız o hesabın bilgisini karşınıza çıkarmaktadır. Tek bir hesap kullanıyorsanız bu oldukça faydalı bir işlemdir. Ama birden fazla hesap kullanımı gerçekleştiriyorsanız bu size sorun yaşatabilir.

instagram hesabımı hatırlamasın göstermesin, instagram giriş bilgilerimi hatırlamasın, instagram hesabımı unutsun, instagram hesabımı göstermesin, instagram giriş bilgilerini kaldırma, instagram giriş bilgilerini iptal etme

  • Özellikle açılan hesapların başka kişiler tarafından bilinmesini istemiyorsanız bu durumda hatırlamayı eminim istemeyeceksiniz.
  • O yüzden hesaba giriş yaptıktan sonra profil alanına geliyoruz. Profil alanına geldikten sonra sağ üst alanda bulunan (…) butona tıklıyoruz.
  • Buradan da alt kısımda bulunan ‘’Ayarlar’’ seçeneğine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Sayfayı en aşağıya kaydırdığınız da ‘’Tüm hesaplardan çıkış yap’’ adı altında seçenek göreceksiniz.
  • Oraya tıkladığınız da ne kadar hesabınız varsa bu alanda ‘’Giriş bilgilerini hatırla’’ adı altında gelecektir.
  • Hangi hesabın bilgilerini hatırlamasını istemiyorsanız tiki sola kaydırmanız işlemi tamamlayacaktır.
  • Sorun olursa bunu bize yorum alanından belirtmeniz yeterlidir.

instagram hesabımı hatırlamasın göstermesin diyen kişilere özel yazımızı paylaşmış bulunuyoruz. Belirttiğimiz alanlarda anlamadığınız yeri bize yorumdan belirtebilirsiniz.

instagram hesabımı hatırlamasın göstermesin, instagram giriş bilgilerimi hatırlamasın, instagram hesabımı unutsun, instagram hesabımı göstermesin, instagram giriş bilgilerini kaldırma, instagram giriş bilgilerini iptal etme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here