Paylaş

instagram hesabımı bulamıyorum çıkmıyor. İnstagram kullanıcı adınızı bilmiyor ve profilde de görünmüyorsa bu durumda yapılması gerekenlere birlikte bakacağız.

Tüm sosyal medya hesaplarında var olan kullanıcı adlarımız bulunmaktadır. Bir instagram, twitter ya da facebook hesaplarını diler mail adresi dilersek de cep telefonu üzerinden oluşturmasını sağlayabiliyoruz. Oluşturulan bu isimleri kendimiz belirlemesini sağlayabiliriz. Fakat sosyal medya hesaplarının bir de size tanımlamış olduğu bir kullanıcı ismi bulunmaktadır. Bu kullanıcı isminin verilme sebebi de hesabınızın başına bir şey geldiğinde ya da o girişi unuttuğunuz da tekrar da işlemleri ele almanız ile alakalıdır. Yani şuanda sırf hesap kullanıcı bilgilerinizi unutmanızdan ötürü hesaba giriş olmadığından dolayı ya da profil ekranında da bu bilgilerin gözükmemesiyle ilgili incelemeleri beraber bakacağız. İnstagram hesabımı bulamıyorum profilde de ismim çıkmıyor şeklinde gelen bilgilendirmeler her geçen gün artmakta olup soruna çözüm aranmaktadır. Birlikte sorunun nasıl giderileceğine ve hesabınıza tekrar nasıl ulaşacağınıza bakacağız. Hazırsanız ayarlara başlayabiliriz.

instagram hesabımı bulamıyorum çıkmıyor

İnstagram hesabımı bulamıyorum, instagram hesabımı nasıl bulabilirim, instagram profilde de gözükmüyor, instagram profilde de çıkmıyor, intagram hesabımı kaybettim, instagram hesabımı kaybettim nasıl bulabilirim, instagram hesabımı bulmamın bir yöntemi var mı?, kaybedilen bir instagram hesabını nasıl bulabilirim. Hazırlanan bu yazımızda kaybedilen instagram hesabınızın nasıl ve ne şekilde bulabileceğinize ilişkin tüm detayları yazacağız. İşleme alacağınız ayarlarla birlikte artık sizler de hesabınıza ulaşmış olacaksınız.

instagram hesabımı kaybettim

İnstagram kullanıcı adınızı bilmiyor ve hesabınıza giriş sağlayamıyorsanız. Bu durumda hesabın adını bulmanız gereklidir. Fakat uzun süredir hesaplarına giriş sağlayamayan kişilerin hesap bilgilerini unutmaları da gayet normal bir durumdur.

instagram hesabımı bulamıyorum çıkmıyor, instagram hesabını bulamıyorum, instagram hesabım çıkmıyor, instagram profilde de ismim çıkmıyor, instagram hesabımı kaybettim, instagram kullanıcı adımı bilmiyorum

Hesabını bulmak isteyen kullanıcılar için öncelikle farklı bir instagram hesabından hesaplarına giriş yaparak hangi isimle kayıt olduklarını arama alanına yazmaları gereklidir. Tekrarlayan kelimelerle isim belirlemesi sağlandı ise bu durumda adı arama alanına yazma işlemlerinde muhakkak bu bilgileri girmeleri gereklidir.

Baktınız bu alanda gelmiyor o halde o hesapta sizi takip eden biri elbet bulunacaktır. Takip eden kişiden bunu isteyebilir ya da kullanıcı adının bulunabilmesi için instagram size bir bağlantı adı vermektedir. O bağlantı adı için de bilgisayardan instagrama giriş yapılması gereklidir. İnstagram’a giriş sağladıktan sonra ismin üzerine gelinirse bu alandan bulunabilir.

Tüm bunlara rağmen bulunmuyorsa o halde isim değişmiş olabilir. İnstagram’dan hesap değişikliğinin yapılıp yapılmadığına ilişkin bir mail gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekiyor.

Değişen ismi arkadaşınıza vererek o ismin ekran görüntüsünü isteyerek instagram’a bunu sorun bildirisi olarak iletmeniz gereklidir. instagram hesabımı bulamıyorum çıkmıyor işlemlerle ilgili takıldığınız bir nokta olursa çekinmeden yorumda belirtebilirsiniz.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here