Paylaş

instagram hesabımda kaç kişi çevrim içi. İnstagram’da çok fazla takipçi sayınız varsa ve canlı yayın öncesinde kaç kişinin aktif olduğunu bilmek istiyorsanız detaylar haberimizde.

İnstagram’da canlı yayın açan kullanıcı kitlesi fazladır. Takipçi kitlesi ne olursa olsun herkes bu özellikten yararlanabilmektedir. Canlı yayın sistemine geçtikten sonra çoğu kullanıcıya yapılan canlı yayının bildirimi gitmektedir. Bildirimleri kapalı hale getirmek kullanıcıların yani sizin elinizde olmasından dolayı bu bildirimi almak istemiyorsanız kapalı hale getirebiliyorsunuz. Fakat bildirimi açık halde tutan kişiler takip ettikleri kişilerin canlı yayınlarına hemen katılmak için bu ayarı açık tutmaktadır. Tabi burada canlı yayını açacak olan kişi sizseniz eğer katılımın fazla olmasını isteyebilirsiniz. Bu da sizin en tabi hakkınızdır. Katılıma ne kadar kişinin katılıp katılmayacağını önceden kestirebilmek çok zordur. Hangi kişilerin bildirimi açık veya kapalı bunu bilemeyeceğiniz için çevrim içi sayısını bilmeniz bu durumu kolaylaştıracaktır. Hesapta sizi takip eden kaç kişinin çevrim içi olup olmadığını bilmek istiyor ve bunu nereden öğreneceğinizi bilmiyorsanız bilgileri sizlerle paylaşacağız.

instagram hesabımda kaç kişi çevrim içi

İnstagram çevrim içi sayısını öğrenme, instagram hesabımda çevrim için olanlar, instagram kaç tane çevrim içi var, instagram kimler online, instagram kimler aktif, instagram kimler aktif durumda, instagram kimler çevrim içi. Bunu öğrenmenin bir yolu var mı? Diye merak eden kullanıcılar için ilgili araştırmalarımızı bitirmiş bulunuyoruz. İnstagram’da canlı yayına katılımı bu doğrultuda yapmak isteyen kişiler için çevrim içi sayısını öğrenebilmeniz adına gerekli olan işlemleri araştırdık.

instagram aktif olanlar

İnstagram’da takipçi sayısı bin olanda var 1 milyonun üzerinde olan kişiler de var. Ciddi oradan takipçi kitlesine ulaşmış kullanıcılar canlı yayına katılımların fazla olmasını istemektedir. Tabi bunun sadece aktif sayısı yüksek olduğunda yapabilirsiniz. Çünkü instagram artık tüm kullanıcılarına birden fazla hesap açma imkanını sağlamıştır.

instagram hesabımda kaç kişi çevrim içi, instagram çevrim içi sayısını öğrenme, instagram kimler çevrim içi, instagram kimler online, instagram kaç kişi çevrim içi, instagram çevrim içi sayısı
  • İnstagram’da çevrim içi sayısı öğrenebilmek istiyorsanız ilk olarak uygulamaya girişimizi gerçekleştirip hikaye alanı bölümüne geliyoruz.
  • Hikaye kısmına gelindiğinde alt kısımda bulunan canlı bölümüne tıklamanız halinde üst tarafta kaç kişi online tüm bu bilgiler görünecektir.
  • Buna bakarak canlı yayına geçişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eğer istenilen düzeyde online kişi varsa canlı yayını başlatabilirsiniz.
  • Burada bu bilgiler görünmüyorsa uygulama güncel olmamasından dolayıdır. Haliyle uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayıp deneme yapabilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: instagram filtreleri açılmıyor çıkmıyor sorunu

İnstagram ile ilgili merak ettiğiniz sorunları bizlere yorumdan direk olarak ulaştırabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here