instagram hesabımda iznim olmadan paylaşım yapılıyor ise bu durumda hesabınız ya başkasının eline geçmiştir ya da kullandığınız gereksiz uygulamalardan ötürü virüs bulaştırdınız. Hesabınıza erişim yapıyorsanız gerisi için yapacağınız işlemlere yazımızda yer vereceğiz.

Son zamanlarda artış gösteren sorunlardan biri haline gelen paylaşım sorunları instagram hesaplarında da baş göstermeye başladı. Hesabınızda gezinti yaptığınız sırada izinsiz olacak şekilde paylaşım sağlandığını gördüğünüz anlarda eminim eliniz ayağınız birbirine karışıyordur. Bu sorunun ortaya çıkmasından ki en büyük etkenlerden biri ya hesabınız başka birinin eline geçti ya da takipçi sayısının artması için indirilen gereksiz uygulamaları kullanmanızdan kaynaklı sorun yaşıyorsunuz. Sorunun temelinde yatan problemin ortadan kalkabilmesi içinse de neler yapılması gerektiğini birlikte yapacağımız ayarlarla göstereceğiz.

instagram hesabımda iznim olmadan paylaşım yapılıyor

instagram izinsiz paylaşım yapıyor, instagram virüs sorunu, instagram hesabıma erişemiyorum, hesabım izin paylaşım yapıyor, izinsiz paylaşımı engellemenin önüne geçilebilmesi için instagram uygulamasına giriş yaparak öncelikle şifre değişikliği ardından da izin verilen uygulamaların engellemesini sağlayacağız. Yapılacak bu işlem adımları sonrasında sorun kalmadan gerçekleştireceğiz.

İnstagram İzinsiz Paylaşım Yapıyor

Takipçi sayısının yükselmesi, video görüntüsünün artması ve buna bağlı olacak şekilde beğeni sayısının üst sıralara çıkarılabilmesi için çeşitli programların indirilmesine yönelik bilgiler bulunmaktadır. Bunların hiç birine aldırış etmeden normal bir kullanım yapmanız en doğru olanıdır. Lakin yaptıysanız bu durumda instagram hesabınız her şeyi sizin onayınız doğrultusunda gerçekleştirebilir.

  • Şayet hesabınızda sizin onayınız olmadan izinsiz olacak şekilde paylaşım yapılıyor ise bu durumda ilk olarak hesabınıza giriş gerçekleştiriyorsunuz.
  • Hesaba giriş yaptıktan sonra şifrenizin değişikliği yapıyoruz.
  • Şifre değiştirdikten sonra problem ile tekrar karşılaşılması halinde bu durumda izin verilen uygulamalara giriş yapıyoruz.

İnstagram Virüs Sorunu

Karşılaşmış olduğumuz sorunun giderilmesine ilişkin ayarları gerçekleştirdikten sonra şifrenizi değişikliği sağladıysanız bundan sonraki adımda ise ”İzin verilen uygulamalar” alanına girilip öncesinde izin verilen uygulama var mı yok mu bunu kontrol etmelisiniz.

Kontrol ettiğiniz de eğer izin verilen uygulamalar kısmında daha öncesinde farklı cihaz uygulamalarına izin verdiyseniz bu durumda onların engellemesinin yapılması gerekiyor. Böylelikle yaşanan sorun ortadan kalkacaktır.

instagram hesabımda iznim olmadan paylaşım yapılıyor, instagram izinsiz paylaşım yapıyor, instagram virüs sorunu, instagram hesabıma erişemiyorum, hesabım izinsiz paylaşım yapıyor, izinsiz paylaşımı engelleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz