instagram hesabıma giriyorum ama beyaz sayfa cıkıyor böyle bir durumda eliniz ayağınız birbirine giriyorsa yazımızdan sonra böyle bir durum olmayacaktır.

Hayatımızın bir parçası haline gelen instagram uygulamasında artık günün belli saatlerini hesabımızda geçirmekteyiz. Arkadaşlarımızın yaptığı hikaye paylaşımlarını, videolarını, komik olan sayfaları, izlediğimiz dizilerin fragmanlarını ve dahi alacağımız eşyalara varana kadar gezintilerimizi sağlamaktayız.

Ancak uygulama da gezinti sağladığımız sırada karşılaştığımız bazı problemler haliyle canımızı oldukça sıkma noktasına getirebilmektedir. Bu son zamanlarda görülen problemlerden biri olan hesaba giriş yapılmasına rağmen beyaz sayfanın çıkması hiç bir şeyi bizlere göstermemektedir. Konunun inceleme adımlarını sizler için yapmış bulunmaktayız. Yazımızı inceledikten sonra aaa bu problemin çözümü bu kadar basit miymiş diyebilirsiniz. O zaman hadi işlemlerimize başlayalım.

instagram hesabıma giriyorum ama beyaz sayfa cıkıyor

instagram beyaz sayfa çıkıyor, beyaz sayfa sorunu, instagram hesabıma giriş yapamıyorum, instagram giremiyorum, instagram beyaz ekran geliyor, instagram beyaz tema ile karşı karşıya kalıyorum hiç bir şey gözükmüyor, İnstagram hesabında genel bir hata mı var? Hiç bir şekilde bilgi karşıma gelmiyor? Sorununun çözümünü derlediğimiz bu makalemizde aklınıza takılan soruları yorum alanında bizimle paylaşmanız yeterlidir.

İnstagram hesabıma giriş yapamıyorum

İnstagram hesabınıza giriş yaptığınız sırada karşılaştığımız beyaz ekran sorunu ile ilgili olarak ilk yapmanız gereken hamlelerden birisi uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol etmek olacaktır.

Play store ya da Apple store uygulamasına giriş gerçekleştirdikten sonra ”İnstagram” yazdıktan sonra ara diyelim, karşınıza gelecek olan seçeneklerde instagram uygulamasının sağında şayet güncelle yazısı var ise uygulamayı güncellemeniz yeterli olacaktır.

Yaptığımız işlem ayarları sonrasında sorun giderilmediyse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyelim.

Bu da soruna çözüm olmadıysa şayet mobil veri bağlantısı üzerinden bağlantı kuruyorsanız, bu durumda ikinci bir yöntem olarak wi-fi bağlantınızdan giriş yapmayı deneyelim.

İnstagram beyaz ekran geliyor

İnstagram uygulamasında yukarıda belirttiğimiz işlemleri sağladıktan sonra hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda aşağıdaki yöntemleri de deneyelim.

 • Telefonunuzun içerisinde var olan gereksiz videoları silelim ve Ayarlar bölümüne giriş sağlayarak, Uygulama yöneticisi alanından verilerin temizlemesini sağlayalım.
 • Ön belleği temizledikten sonra tekrar giriş yapmayı denemenizi rica ediyorum.
 • Bu işlemi sağladıktan sonra büyük olasılıkla problemin temelinde yatan sorun giderilmiş olacaktır.
 • Yaptığımız işlem ayarları sonrasında hala daha problem devam ediyorsa bu durumda son olarak arkadaşınızın telefonundan deneme sağlayalım.

Hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda instagram’a durumu iletebilmeniz için İnstagram iletişim mail adresi alanına tıklayıp makalemizi inceleyerek sorunu detaylı olarak bildirelim.

instagram hesabıma giriyorum ama beyaz sayfa cıkıyor sorunu için sizlere sunacağımız çözüm yöntemleri bunlardır. Dilerim az da olsa siz değerli makale okurlarımıza faydalı olabilmişizdir. YAZIMIZ 14.03.2021 Tarihi itibariyle güncellenmiştir.

instagram hesabıma giriyorum ama beyaz sayfa cıkıyor, instagram beyaz sayfa çıkıyor, beyaz sayfa sorunu, instagram hesabıma giriş yapamıyorum, instagram giremiyorum, instagram beyaz ekran geliyor, instagram beyaz tema

2 YORUMLAR

 1. Arkadaslar Chrome dan veya internet tarayıcınızdan giriş yapın Instagram a . O zaman size şikayet edilmiş ve kaldırılmış iceriginizle ilgili instagram mesajı gözüküyor. Tamam dediğinizde açılıyor. Size bu konuda virüs programı satan ya da link veren serefsizler e meyletmeyin. .

  • Merhaba Mehmet bey,

   Güzel yorumunuz ve düşüncenizi yazıya aksettirdiğiniz için teşekkürler.
   Siz ve sizin gibi duyarlı insanlarla birlikte daha aydın bilgileri ilgili sorun yaşayan kitleye ulaştıracağız inşallah.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz