instagram hesabım isteğim dışında donduruldu. Sizin onayınız olmadan instagram hesabınız dondurulduysa eğer yapılacak ayarları birlikte inceleyeceğiz.

Milyarlarca kullanıcıya sahip olan instagram uygulamasında kitle gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Uygulamanın içerisindeki güvenlik adımları ve gelen yenilikler uygulamayı popüler hale getirmiş durumdadır.

Fakat instagram hesabında da problem yaşanabilmektedir. Örneğin bazı kullanıcılar hesaplarının isteği dışında dondurulduğunu dile getirmektedir. Sorunu yaşayan kişi sayısının da fazla olduğunu söylemek mümkündür.

instagram hesabım isteğim dışında donduruldu

Bir sosyal medya hesabınızın sizin onayınız olmadan nasıl doldurulabileceğine beraber göz gezdireceğiz. Dondurulmuş olan bir hesapla ilgili ilk kontrol edilmesi gereken yer mail adresinizdir. Bilgilerinizi gözden geçirerek instagram kanalı tarafından size gönderilen bir mailin olup olmadığını kontrol etmektir.

İnstagram kendiliğinden donduruldu, instagram hesabım kendi kendine donduruldu, instagram bilgim dışında donduruldu, instagram neden donduruldu, instagram hesabım kendiliğinden donduruldu, instagram bilgim olmadan donduruldu. Üçüncü parti yazılımlara izin verilmesi durumunda bilgileriniz çalınabilir ya da uygulama da çeşitli sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Hesap donma işlemlerini de buna dahil edebiliriz.

instagram kendiliğinden doldurulmuş

Takipçim artsın, beğenilerim çoğalsın, yorum atanlar fazlalaşsın diye üçüncü parti yazılımlarına izin vermeniz sonralarında başınıza ciddi sıkıntılar çıkarabilmektedir.

Olmaması için izin verilenler alanına girerek izin verdiğiniz uygulamaların kaldırılmasını yapabilirsiniz. Dondurulan instagram hesabınızın nedeni bu olabilir de olmaya da bilir de. Çünkü sizin onayınız olmadan dondurulmuş hesabın sebep ve nedenleri çoktur.

instagram hesabım isteğim dışında donduruldu, instagram kendi kendine donduruldu, instagram kendiliğinden donduruldu, instagram bilgim dışında donduruldu, instagram hesabım neden donduruldu

Hesabınızın şifre bilgileri başkalarının eline geçmesi durumunda o kişi sizin hesabınızı çok rahat bir şekilde dondurabilir. Fakat eğer dondurulma nedeni şikayet ya da ihlal kaynaklıysa bu durumda instagram tarafından işlem sağlanmış demektir.

İnstagram toplum kurallarını ihlal etmeniz halinde uygulamaya girişinizi süresiz olacak şekilde kaybetmiş olabilirsiniz. Haliyle instagram gezintilerinizi kurala uygun şekilde sağlamanız gereklidir. Diğer kişilerin haklarına saygı göstermek zorunda olduğunuzu unutmamanız lazım.

instagram hesabım isteğim dışında donduruldu, instagram kendi kendine donduruldu, instagram kendiliğinden donduruldu, instagram bilgim dışında donduruldu, instagram hesabım neden donduruldu
  • Sizin hesap içerisinde toplum kurallarını ihlal etmeniz instagram yetkililerinin hesapta kısıtlamaya gitmesine neden olmaktadır.
  • Yani hesabınız anında uygulama yetkililerine süresiz dondurulabilir ya da kapamaya gidilebilir.
  • İnstagram uygulamanız dondurma olamamasını istiyorsanız bunlara ve üçüncü parti yazılımlarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Bilginiz dışında dondurulan hesapla alakalı dikkat edilmesi gerekenleri sizlerle paylaşmış bulunuyoruz.

Önceki İçerikinstagram 500 internal server error uyarısı
Sonraki İçerikGmail oluşturma tarihini öğrenme bulma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here