Paylaş

instagram Hesabım Calındı Geri Alamıyorum probleminin giderilebilmesi adına yapılan araştırmaları sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. İnstagramı kullanamıyorum, girilmiyor ve açılmıyor yönündeki soruların temelinde yatan nedeni ve çözümü aşağıda sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

Dünya geleninde artık herkesin kullanımını gerçekleştirmiş olduğu İnstagram uygulaması günlük yaşantımızda önemli bir yer almaktadır. Eğer instagram uygulamasında fenomen biriyseniz ya da arkadaşlarınız arasında sevilen bir kişilik iseniz burada oluşturmuş olduğunuz ağ gerçekten de oldukça önem arz etmektedir. Bir çok kullanıcının başına hesabın çalınma durumları gelmiştir. Bu son zamanlarda instagram uygulaması içinde geçerli olmaya başladı. Dolayısıyla benim başıma gelmez demeden önce bunun önlemlerini almanızı tavsiye ederiz. Lakin eğer daha öncesinde bir önlem almadınız ve hesabınız çalındı ise bu durumda hesabı nasıl kurtaracağınızı geri alma adımları noktasında neler yapılması gerektiğini yazımızda sizlere tek tek olacak şekilde anlatımını gerçekleştireceğiz. Yapacağımı ayarlar sonrasında hem hesabınızı geri alacaksınız. Hemde önlemlerimiz ile birlikte tekrarı bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınız.

instagram Hesabım Calındı Geri Alamıyorum

hesabım açılmıyor, instagram açılmıyor, instagram kullanamıyorum, instagram girilmiyor, instagram hesabım çalındı, instagram hesap kurtarma, hesabımı geri almak istiyorum, instagram hesabım başkasının eline geçti, instagram hesabını kurtarmak istiyorum bu ve benzeri tüm ayarların yapılandırılmasının sağlanabilmesi, hesabınızı çalanların elinden kurtarılabilmesi için işlem ayarlarını sizlere sunacağız.

İnstagram Hesap Kurtarma

İnstagram hesabının çalınması sonrasında yetkililerle nasıl iletişime geçeceğine dair en ufak bilgiye sahip olamayan kullanıcılar daha öncesinde var olan ve gereksiz uygulamalar kullandıran kişilerin sözlerine uyara çeşitli vaadetler karşılığında işlem sağlıyorlardı. Hal böyle olunca İnstagram artık kendi bağlantı üzerinden kendisiyle iletişime geçebileceği bir kanal oluşturmuş durumdadır.

 • İnstagram hesabınızın başkalarının eline geçmesi halinde ilk olarak www.instagram.com adresine giriş işlemi sağlıyoruz. Bunu bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan sağlayabilirsiniz.
 • Hesabınızı açtığınızda karşınıza gelecek uyarı sonrasında kullanıcı adı ve şifre bilgilendirmesinin hemen altında ”Giriş yapmak için yardım al” yazısını göreceksiniz.
 • Gördüğümüz yazının üzerine gelip tıklıyoruz.
 • Yaptığınız işlem adımı sonrasında hesabı çalan kişi yüksek ihtimalle hesabınızda kullandığınız kullanıcı adını değiştirmiş olsa da bu gelecek olan ekran üzerinden ”Kullanıcı adı veya E-posta Kullan” seçeneğine tıklayıp adımlarımıza ve ayarlara devam ediyoruz.
 • Yaptığımız işlem sonrasında bu alana kullanıcı adınızı ve e-posta adresini girdikten sonra eğer instagram verdiğiniz bilgiler doğrultusunda herhangi bir bilgiye ulaşamadım diye bilgi verirse,
 • Bu durumda yapacağımız ilk işlem şu olmalıdır. Daha öncesinde sizi takip eden bir arkadaşınız var ise o arkadaşınıza mevcutta kullanım sağlanan hesabınızdaki kullanıcı adını soracağız. Ondan almış olduğumuz kullanıcı adı ile buraya bilgilendirmesini sağlayacağız.
 • Yaptığımız ayarlar sonrasında verdiğimiz bilgiler kapsamında hesabın bulunmasına yönelik bir işlem sağlanması halinde bu durumda sizlere seçenekler sunacaktır. Bu seçenekler üzerinden ilerleme yapıp hesabınıza erişiminizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.
 • Adımların görsel bilgileri aşağıda sizlere sunulduğu şekildedir.
 • Şayet instagram uygulaması tarafından sizlere sunulan seçenekler içerisinde herhangi birine erişiminiz yok ise bu durumda ”Daha Fazla yardıma mı ihtiyacınız var?” alanına tıklıyoruz.
 • Bu alanda sizlerden istenen bir kaç seçenek olacaktır. Seçeneklerin doldurulma adımlarını gerçekleştirip instagram yetkililerine gönderimini gerçekleştiriyoruz.

 

instagram Hesabım Calındı Geri Alamıyorum, hesabım açılmıyor, instagram açılmıyor, instagram kullanamıyorum, instagram girilmiyor, instagram hesabım çalındı, instagram hesap kurtarma

instagram Hesabım Calındı Geri Alamıyorum, hesabım açılmıyor, instagram açılmıyor, instagram kullanamıyorum, instagram girilmiyor, instagram hesabım çalındı, instagram hesap kurtarma instagram Hesabım Calındı Geri Alamıyorum, hesabım açılmıyor, instagram açılmıyor, instagram kullanamıyorum, instagram girilmiyor, instagram hesabım çalındı, instagram hesap kurtarma instagram Hesabım Calındı Geri Alamıyorum, hesabım açılmıyor, instagram açılmıyor, instagram kullanamıyorum, instagram girilmiyor, instagram hesabım çalındı, instagram hesap kurtarma instagram Hesabım Calındı Geri Alamıyorum, hesabım açılmıyor, instagram açılmıyor, instagram kullanamıyorum, instagram girilmiyor, instagram hesabım çalındı, instagram hesap kurtarma

İnstagram Hesabım Çalındı

İnstagram hesabınızın çalınması sonrasında yaptığınız adımlar ile birlikte hesabın geri kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. İnstagram sizlere ilettiği bilgiler neticesinde adımlarınıza devam ederseniz sorun kalmadan işlem sağlayabilirsiniz.

İnstagram kanalına daha farklı nasıl ulaşabilirim diyen, ya da bahsettiğiniz ekrandaki bilgiler sizin ekranınıza yansımıyorsa bu durumda,

İnstagram Açılmıyor

instagram Hesabım Calındı Geri Alamıyorum sorununuzun çözümü şuana kadar anlattığımız ayarlar ve adımlar sonrasında giderilmesi gerekmektedir. Yaptığımız işlemler sonrasında hala daha problem ile karşılaşan var ise bu durumda bunu yorum alanında belirtmesi yeterli olacaktır.

Karşılaştığınız sorunlar bizler için önem arz ettiğinden dolayı ilgili kontrolleri anında sağlayacağız.

1 Yorum

 1. İşletme hesabım vardı fakat bir anda çıkış yapıldı daha da giriş yapamıyoruz.Başka hesaplardan da aradığımda kullanıcı bulunamadı diyor.Hesaba giriş yapmak istediğimde “üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremedik” diye bi uyarı çıkıyor lütfen yardım edin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here