Paylaş

instagram hesabı gizli yap uyarısı alıyorum. İnstagram hesabında hesabı gizli yap alanında karşılaşılan sorun ile alakalı ilgili bilgileri paylaşacağız.

Topluluk kurallarına en çok önem veren sosyal medya ağlarından birisi instagram uygulamasıdır. İçerisinde barındırmış olduğu tüm özelliklerinin fazla kullanılması halinde o özelliğe kısıtlama getirmektedir. Hesaplarını gizli yapıp daha sonrasında aktif hale getiren kişiler de de sorunlar yaşandığını belirtebiliriz. İnstagram sahte hesapların önüne geçebilmek için hesabı herkese açık yapıp daha sonrasında gizleyen hesaplara kısıtlama getirmektedir. Yani siz hesabı açık hale getirip daha sonrasında gizli yapmakta sorun yaşamamış olabilirsiniz. Fakat bu işlemi sıklıkla yaptığınız da instagram bu alana kısıtlama getirecektir. Ve hesap açıkken tekrar kapatmak istediğiniz de kısıtlama gelmiş olacaktır. Bir işlemi sıklıkla yapmamanız da fayda bulunmaktadır. İnstagram hesabı gizli yap uyarısı sonrasında izlenecek çözüm yollarına beraber bakacağız. Böylelikle uyarı sonrasında tekrar bir uyarı almamak için işlemlerimizi tamamlamış olacaktır.

instagram hesabı gizli yap uyarısı alıyorum

İnstagram hesabı gizli yapamıyorum, instagram hesabı gizli yap hatası, instagram hesabı gizli yap uyarısı, instagram hesabı gizli yapmak istediğimde hata geliyor, instagram hesabı gizli yap hatasının gidermenin bir yolu var mı, İnstagram uygulamasında hesap açıkken gelen istekler otomatik olarak kabul edilmektedir. Ama hesap gizli durumdayken gelen istekler istek alanına düşmektedir. İstek alanına düşen takip istekleri belli bir aşama sonrasında fazla hale geldiğinde hesabı herkese açık yaptığınız da gelen istekler otomatik olarak onaylanacaktır.

instagram hesabı gizlemiyor

Bu işlemleri süreklilik haline getiren ve aynı gün içerisinde 2 kez ya da daha fazla deneme yapan kişilerde kısıtlama yoluna gidilmektedir. Tam anlamıyla gerçek olmayan hesapların önüne geçebilmek için yapılan bir işlemdir.

instagram hesabı gizli yap uyarısı alıyorum, instagram gizli hesaba geçmiyor, instagram hesabı gizli yap sorunu, instagram hesabı gizli yapamıyorum, instagram hesabı gizli yap uyarısı, instagram hesabı gizli yap hatası

O yüzden takip isteklerin çoğalmasından kaynaklı sürekli aktif yapıp sonrasında gizleme yapıyorsanız isteklerinizi kendiniz onaylamasınız. Ama istekleri onaylarken hepsini aynı anda onaylamayın örneğin 40 onayladıktan sonra bir diğer gün 40 tane daha istek onaylayabilirsiniz.

Fakat çok takip isteği geliyorsa bu durumda hesabı herkese açık tutarak bu şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. Gizli yapmak istediğiniz hesapta gelen kısıtlamanın önüne geçilebilmesi için tek yapmanız gereken bu alanı sürekli kullanmaktan vazgeçmektir.

Belli bir zaman geçtikten sonra işlemi denediğiniz de hatanın da ortadan kalktığınız görebilirsiniz. İnstagram hesabı gizli yap uyarısı alıyorum sorunuyla alakalı farklı bir problem yaşarsanız bize durumu yorumdan belirtebilirsiniz.

5 YORUMLAR

  1. Merhabalar yaklaşık 500 bin takipçisi bir sayfam var bu uyarıyı alıyorum Ve çözümü varmı yaklaşık 3 haftadır böyle ne yapmam gerekiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here