instagram Herşeyi Kendi Kendine Beğeniyor çözümü için neler yapılması gerektiğini yazımızda kapsamlı olacak şekilde ele alacağız. İnstagram hesabında gezinti yaptığınız sıradan kendiliğinden beğeni yaptığını ve bunun size rahatsızlık vermesinden ötürü nasıl giderileceğini anlatacağız.

Artık günlük yaşantının bir parçası olan ve tüm akıllı telefonlarda yerini almış olan İnstagram uygulamasında fenomen olabilme adına çeşitli takipçi kazanma uygulamaları indiriyoruz. Dolayısıyla bu takipçi kazanma programları kısa bir zaman geçtikten sonra çeşitli sorunlar çıkarmaktadır. Kendi kendi takip etmeler ve sizin kontrolünüz dışında beğeni yapmalar başlanmaktadır. Haliyle böylesine can sıkıcı bir durum ile karşı karşıya kalmayın diye yapacağımız işlem ayarlarını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Öncelikle şunu siz değerli makale okurlarımla paylaşmak istiyorum ki takipçi kazanma ya da fenomen olma yönünde çeşitli vaatlere aldırış etmemeniz ya da bunun için herhangi bir uygulama kullanmamız gereklidir. Çünkü bunun olabilme ihtimali söz konusu değildir. Şimdi gelelim kendiliğinden beğenilerin önüne nasıl geçileceğine.

instagram Herşeyi Kendi Kendine Beğeniyor

instagram herşeyi beğeniyor, instagram kendiliğinden beğeniyor, instagram otomatik beğeniyor, kendi kendine beğeniyor, kendiliğinden beğeniyor, instagram beğeni sorunu ile ilgili yaşanan tüm işlem ayarlarının önüne geçilebilmesi ve bu doğrultuda sorunların giderilebilmesi için yapılacak olan ayarları sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Yapacağımız ayarlar sonrasında artık kendiliğinden beğenme sorunu ortadan kalkacaktır.

İnstagram Herşeyi Beğeniyor

Takipçi sayısının artması veya instagram uygulamasında fenomen olunabilmesi için çeşitli uygulamalardan kaynaklanan sorunlardan ötürü instagram uygulaması zaman ile herşeyi beğenmeye başlamaktadır. Sorunun giderilebilmesi için yapacağınız işlem ayarları ise tek tek anlatımını gerçekleştireceğiz.

 • İlk olarak İnstagram uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

İnstagram Kendiliğinden Beğeniyor

Gezinti yaptığınız sırada sizin isteğiniz doğrultusunda beğenilerin yapılmaması adına yapmanız gereken işlem ayarları 2 yöntem ile işlem sağlayacağız.

 • Öncelikle şifrenizin değişikliğini yapmanız gerekmektedir.
 • Bu işlemin sağlanabilmesi için ”İnstagram” uygulamasına giriş işlemi sağlıyoruz.
 • Sonrasında ”Profili Düzenle” alanına tıklıyoruz.
 • Gelecek olan ekranda şifrenizin değişikliğini sağlıyoruz.

Yaptığımız işlem ardından ”İzin verilen uygulamalar” alanında giriş işlemi sağlıyoruz.

 • Bu alan çok önemli şayet burada izin verilen bir uygulama var ise bu izin verilen uygulamayı bu alandan kaldırmanız halinde sorun kalmadan gezintilerinizi sağlayabilirsiniz.
 • Artık sizin izniniz olmadan böyle bir beğeni sağlanması mümkün olmayacaktır.

instagram Herşeyi Kendi Kendine Beğeniyor,instagram herşeyi beğeniyor, instagram kendiliğinden beğeniyor, instagram otomatik beğeniyor, kendi kendine beğeniyor, kendiliğinden beğeniyor instagram Herşeyi Kendi Kendine Beğeniyor,instagram herşeyi beğeniyor, instagram kendiliğinden beğeniyor, instagram otomatik beğeniyor, kendi kendine beğeniyor, kendiliğinden beğeniyor instagram Herşeyi Kendi Kendine Beğeniyor,instagram herşeyi beğeniyor, instagram kendiliğinden beğeniyor, instagram otomatik beğeniyor, kendi kendine beğeniyor, kendiliğinden beğeniyor

İnstagram uygulamasında karşılaşmış olduğunuz daha farklı soruları yorum alanında bizlere bildirerek çözüme kavuşturabilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

Önceki İçerikinstagram Mesaj Gönderilemedi Gitmiyor
Sonraki İçerikinstagram Kendiliğinden Paylaşım Yapıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

2 YORUMLAR

 1. Ilk olarak sifremi degistirdim olmadi sonra kullanici adimi ve sifremi tekrar degistirdim yine olmadi simdi gmail adresimi sildim yenisini actim kullanici adimi sifremi degistridim hatta 2 adimli guvenlik kodunu etkinlestirdim yine olmadi hala kendi kendine sacma sapan sayfalari begeniyor lutfen yardim edin basim belada

  • Merhaba,

   Şimdi öncelikle hesabı değiştirmeniz gerekiyor. O kadar bilgiyi değiştirmenize rağmen hesabı pasif hale getirip yeni bir hesap açmalısınız. Çünkü kendi kendine paylaşımların tek sebebi instagram takipçi, beğeni ya da video izleme oranlarının artmasından dolayı gereksiz uygulamaların kullanılmasından kaynaklıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz