Paylaş

instagram herkese açık yap uyarısı. İnstagram uygulamasında herkese açık yap uyarısı sonrasında nelerin yapılacağını haberimizde bulabilirsiniz.

Hazırlamış olduğumuz tüm instagram yazılarımız da üzerinde belirttiğimi konu bir özelliğin sıklıkla kullanılmasının zararlı olduğudur. İnstagram tüm özelliklerine belli bir kısıtlama bulundurmaktadır. İnstagram uygulamasında fenomen olmak isteyen bir çok kullanıcı hesabı herkese açık tutmaktadır. Ama istenilen alınmadığı taktirde anında hesabı gizli yaparak gelen takipçilerin istek göndermesini zorunlu tutmaktadır. Bunun için kendinize bir yol belirlemeli ve bu yolda ilerleme sağlamalısınız.Haliyle son zamanlarda sıklıkla görünen hatalardan birisi de herkese açık yap hatasıdır. Gelen hatanın altında instagramın vermiş olduğu özel bir notta bulunmaktadır. ‘’ Hesabı herkese açık yap? Topluluğumuzu gerçek olmayan etkileşimden korumak için gizli ve herkese açık ayarları arasında sıklıkla geçiş yapan hesaplara sınırlamalar getirdik. Hesabın gizli olduğu için şu anda kabul edebileceğin takip istekleri sınırına ulaştın. Hesabını herkese açık yaptığında herkes seni takip edebilir ancak beklemedeki takip isteklerini kaybedersin.’’ Uyarısıyla birlikte nasıl bir işlem sağlanacağını yazı içerisinde bulabilirsiniz.

instagram herkese açık yap uyarısı

İnstagram herkese açık yap uyarısı alıyorum, instagram herkese açık yap hatası, instagram herkese açık yap nasıl giderilir, instagram herkese açık yap sorunu, instagram herkese açık yapılmıyor, instagram herkese açık yap geçilmiyor, instagram herkese açık yap bozuldu. İnstagram üzerinde bir özelliğin fazlaca kullanılması beraberinde hatayı da getirmektedir. Hatalar genel anlamda her özelliğinde bulunmaktadır.

instagram herkese açık yap çalışmıyor

Örneğin fazla kişiye mesaj gönderdiğinizde, fazla yorum yaptığınızda, fazla beğeni yaptığınız da ya da hesabı sürekli gizleyip açtığınız da kısıtlamalarla karşı karşıya kaldığınızı görebilirsiniz.

instagram herkese açık yap uyarısı, instagram hesap gizlenmiyor, instagram herkese açık yap çalışmıyor, instagram herkese açık yap bozuldu, instagram herkese açık yap sorunu, instagram hesabı açık hale getiremiyorum

Böyle durumlarda süreklilik arz eden işlemlerinize ara vererek belli bir zamanın geçmesini beklemelisiniz. Zaman sonrasında instagram verdiği kısıtlamayı otomatik olarak kendiliğinden kaldıracaktır. Topluluk kurallarının en üst seviyede olduğu uygulama da bu kısıtlamaların nedeni de bu kuralların ihlal edilmemesiyle alakalıdır.

Eğer geçici kısıtlama kalkar siz aynı işlemi yapmaya devam ederseniz bu durumda artık bu özellikle ilgili işlem sağlayamaz hale gelirsiniz. Bir de hesap gizliyken isteklerin hepsini bir anda kabul etmemeye özen gösterelim.

Yani 40 istek kabul ettikten sonra tekrarında 40 isteği belli bir zaman geçtikten sonra kabul etmelisiniz. Onun haricinde hesabı herkese açık yaptığınız da zaten otomatik kabul etmektedir. Ama bunu sırf takipçiniz artsın diye yaparsanız gelen uyarıya katlanmak durumunda kalacaksınız.

Anlamadığınız bir yer olursa bunu yorumda bizlere belirtebilirsiniz. Tavsiye yazı olarak isterseniz hazırladığımız instagram takip istekleri gözükmüyor çıkmıyor yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

8 YORUMLAR

  1. Hesabı herkese açık tut uyarısını 2 aydır alıyorum. Engel 2 aydır devam ediyor. Tahmini bi engel ne zaman kalkar? Ya da kalkar mı? Lütven yardım edin😔

  2. Merhaba benim 2 sayfam var 6 ay once basima geldi ve ben de aktif olarak diger sayfami kullanmaua basladim surekli gizli acik yapmama ragmen boyle bir engel aldim ve suan 2 sayfamdada ayni uyari geliyor.Durumu beklemek de cozmuyor lutfen yardim Hesabi dondursak ise yarar mi

  3. merhablar benim yaklasik 50k takipcim var ve günlük 1k yakin istek geliyor bu sorun 3 haftadir bende de dewam ediyor detayli yardim edebilecek varmi acaba

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here