Paylaş

instagram her şeyde sorun yaşıyorum. İnstagram hesabında yaşanan sorunlara ilişkin kapsamlı bilgilendirmeleri yazımızda paylaşacağız.

İnstagram uygulamasına gelen güncellemelerle birlikte var olan ayarların yerleri de değiştirilmektedir. Ayarların yerlerini bulmak için çok zaman harcadığınız da olmuştur. İnstagram aynı zamanda topluluk kurallarına önem veren uygulamadır. Sorun yaşanan hesapların çoğunda yaşamış olduğu problemdeki özelliği çok kullanması yatmaktadır. Yani bir özelliğin olurundan fazla kullanılması o özelliğin kullanımın kısıtlamasına neden olabilmektedir. Uygulamada gelen yenilikler göz kamaştırıyor olsa da bu yeniliklerin hiç biri bazı kullanıcıların hesabına dahil edilmemektedir. İnstagram sorun bildirme alanının yer değiştirmesiyle birlikte bazı kullanıcılar yaşamış oldukları sorunları ya da bir şey çalışmıyorsa çalışmayan özelliğin instagrama nasıl iletileceğine dair tüm detay bilgilerini haberimizde sizlere sunacağız. Sorun bildirme nerede konusunun yanı sıra instagram üzerinde kesinlikle bir özelliği gerektiğinden fazla kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Yoksa o alana getirilen kısıtlama hesabınıza gelecek olan yeniliklerinde önüne engel teşkil edecektir.

instagram her şeyde sorun yaşıyorum

İnstagram sorun bildirme nerede 2019, instagram sorunumu nasıl ileteceğim, instagram sorun bildirme yeri nereye kayboldu, instagramda bir şey çalışmıyorsa ne yapmam gerekiyor, instagram hesabımda bir şey çalışmıyor. Sorun bildirme alanının yer değişikliğine uğraması sonrasında sorun bildiri göremiyor ya da bulamıyorsanız sizin için ilgili araştırmalarımızı sonuçlandırmış bulunmaktayız. Birlikte gözden geçireceğimiz ayarlar ile beraber artık gönül rahatlığıyla yaşanan sorunu ilgili yetkililere bildirebilirsiniz.

instagram sorun bildirme 2019

İnstagram uygulamasına giriş işlemimizi gerçekleştirdikten sonra ana profil alanına geliyoruz. Profil ekranına gelindikten sonra da üst bölümde bulunan üç çizgili alana tıklıyoruz. Açılan sayfanın hemen altında yer alan ‘’Ayarlar’’ kısmına giriş gerçekleştirelim.

instagram her şeyde sorun yaşıyorum, instagram sorun bildir kayboldu, instagram sorun bildirme nerede 2019, instagram bir şey çalışmıyor, instagram iletişim 2019, instagram sorunu iletme

  • Ayarlar alanında göreceğiniz bilgilendirmelerde ‘’Yardım’’ butonuna tıklayalım.
  • Yardım alanına girdikten sonra ‘’Sorun bildir’’ alanını görmüş olacağız.
  • Onun üzerine tıkladıktan sonra da ‘’Bir şey çalışmıyor’’ alanına tıklayarak yaşanan sorunu instagram yetkililerine iletmeniz mümkündür.

Sorun bildirme ayarlarına dair tüm işlemleri belirtilen şekilde kaleme alabilirsiniz. Bunun dışında alınacak en güzel önlem instagram üzerinde bir özelliğin fazla kullanılmamasıdır. İlgili limitlere dikkat etmeniz gerekiyor. Limit bilgilerine dair detayları da yine web sitemiz üzerinden ulaşımını sağlayabilirsiniz. Başlıca yaşanan sorunları yorumda belirtmeniz halinde çözüme ilişkin işlemlerden bahsedeceğiz.

instagram her şeyde sorun yaşıyorum, instagram sorun bildir kayboldu, instagram sorun bildirme nerede 2019, instagram bir şey çalışmıyor, instagram iletişim 2019, instagram sorunu iletme instagram her şeyde sorun yaşıyorum, instagram sorun bildir kayboldu, instagram sorun bildirme nerede 2019, instagram bir şey çalışmıyor, instagram iletişim 2019, instagram sorunu iletmeinstagram her şeyde sorun yaşıyorum, instagram sorun bildir kayboldu, instagram sorun bildirme nerede 2019, instagram bir şey çalışmıyor, instagram iletişim 2019, instagram sorunu iletme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here