Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram hazır yanıt nerede gözükmüyor seçenekleri konusundaki işlemlerinize yardımcı olacağız.

İnstagram uygulamasında ticaretini devam ettiren kişi sayısının fazla olduğunu söylememiz mümkündür. Uygulamanın milyarlarca kullanıcısı olması buna etki etmektedir. Onun dışında mesajlarda hızlı yanıtlar ise iş yapanların işlerini ise kolaylaştırmaktadır. instagram hazır yanıt nerede gözükmüyor noktasında fikir sahibi olmak istiyorsanız nelerin yapılması gerektiğine bakacağız.

  • İnstagram hakkında almak istediğiniz ne tür bilgi varsa bunları web sitemizde bulabilirken sizlerden gelen konuları da işleme koymaktayız.
  • Şimdi hazır yanıtların nasıl ayarlanacağını ve uygulamada bu kısmın nerede olduğuna beraber bakacağız.

instagram hazır yanıt nerede gözükmüyor

instagram hazır yanıt

instagram hazır yanıt nedir? diye de bir araştırma içerisine girebilirsiniz. Hazır yanıt adı üstünde önceden hazırlamış olduğunu bilgi mesajının karşı tarafa gönderilmesidir. Normalde kişisel hesaplarda bu özelliğin olmadığını sizinle paylaşmak isteriz.

  • Özellik sadece profesyonel hesaplarda devreye girdiği için hesabınızın işletme profiline geçmesi gerekiyor.
  • Böyle bir profile sahip değilseniz hazır yanıt özelliğini uygulamanızda aramanıza gerek bulunmamaktadır.
  • İşletme profilindeyseniz eğer ilk önce ‘’Ayarlar’’ alanına giriş gerçekleştirin.
  • Ayarlar bölmesinden de ‘’İşletme’’ alanına girin.
  • Burada ‘’Hazır yanıtlar’’ seçeneğini görmüş olacaksınız. Onun üzerine dokunmanız ile birlikte gelen ekranda hazır yanıtınızı ayarlayabilirsiniz.
  • Yanıtın hazırlanması ile birlikte artık işlemlerinizi bitirebilirsiniz.
  • Ancak siz bu alana geldiğinizde yine özellik belirmiyor ya da yaptığınız ayarlar devreye girmiyorsa sorun farklı olabilmektedir.

İnstagram hazır yanıt gözükmüyor

instagram hazır yanıt gözükmüyor

İnstagram hazır yanıt gözükmüyor adımları yukarıda bahsettiğimiz şekilde devreye alabilirsiniz. Geldiğiniz bölme de böyle bir özellik yer almıyorsa uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemleri sonrasında yine sorun giderilmez ise bunu instagram yetkililerine iletin.

Sorun bildir alanından instagram yöneticileri durumu iletmeniz halinde onlar tarafından kontroller yapılıp sorun giderilecektir. Sorun bildir bölümüne ise ‘’Ayarlar’’ kısmına girip oradan da ‘’Yardım’’ ve gelen ekranda ‘’Bir şey çalışmıyor’’ diyerek durumu bildirmeniz sonrasında yetkililer problemi çözüme kavuşturacaktır.

Tüm bu işlem aşamaları sonucunda sorun giderilmez yine devam ederse bu durumu bize yorum alanından bildirebilirsiniz. Almış olduğunuz bir hata varsa bunu da bize bildirmeniz yeterlidir.

instagram hazır yanıt nerede gözükmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here