Paylaş

instagram hareketlerin gözükmüyor çıkmıyor. Yeni gelen hareketlerin özelliği nerede olduğunu merak edenler ve görünmeyenler için sorun çözümünü ele aldık.

İnstagram hesabında yeni gelen özellikleri ve bu özelliklerin nasıl kullanıldığına dair tüm detay bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Zamanlarının bir çoğunu instagram’da geçiren ve bundan ötürü hesap kapatmaya kadar giden kullanıcılar için instagram hareketlerin özelliğini getirmiştir. Bazı ziyaretçilerimiz de yeni özelliklerin hiç birinin kendi hesaplarına gelmediği için sorun yaşadıklarını dile getirmektedir. Tüm yeni özelliklerde olduğu gibi hareketlerin adı altında eklenen yenilik için de bazı hesaplarda görünmediği gözlemlenmiştir. Hareketlerin profil ekranına geldiğiniz de üç çizgili bölüme tıkladığınız da sayfanın en üst tarafında kendine yer edinmiş olmaktadır. Bunu göremiyor ya da bu alan karşınıza hiç gelmiyorsa hangi sebepler buna yol açıyor onu inceledik. İnstagram uygulamasında fazla kullanılan bir özellikten ötürü geçici kısıtlama gelmektedir. Bu engel yeniliklere de eklenebiliyor. Bununla ilgili değil diyorsanız da o halde belirtilen aşamaları takip etmeniz de fayda bulunmaktadır.

instagram hareketlerin gözükmüyor çıkmıyor

İnstagram hareketlerin görünmüyor, instagram hareketlerin nerede, instagram hareketlerin özelliği ben de yok, instagram benim hesabımda hareketlerini bulamıyorum, instagram kendi hesabımda hareketlerin yok arkadaşımda var. İnstagram hareketlerin alanına girerek hem geçirdiğiniz zaman ayarlarına hem de bildirim ayarlarının kontrolünü sağlanabilmektedir. Bunun dışında ek olarak hatırlatma koyup hesaptaki gezintinize ara verebilmeniz de mümkündür.

instagram hareketlerin ben de yok

Yeni bir özellik eğer sizin telefonunuza gelmediyse bu durumda telefonunuzu ve uygulamayı güncel hale getirmelisiniz. Telefona yeni bir güncelleme gelip gelmediğine baktıktan sonra play store ve apple store giriş yaparak instagram yazıp güncellemesini sağlayabilirsiniz.

instagram hareketlerin gözükmüyor çıkmıyor, instagram hareketlerin gelmiyor, instagram hareketlerin nerede, instagram hareketlerin bende yok, instagram hareketlerin bulamıyorum, instagram hareketlerin görünmüyor

Gerçekleştirilen bu güncelleme ayarları sonucunda bir de uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirerek telefonu kapatıp açın. Buna rağmen hala daha sorun devam ediyorsa android telefon kullanıyorsanız. Ayarlar>Uygulamalar>İnstagram>Ön belleği sil ve verileri temizle” diyerek işlem aşamalarına devam edebilirsiniz.

Saydığımız işlemlerin hiç birisi sizin instagram hareketlerin gözükmüyor çıkmıyor sorununuza çözüm olmadıysa bu durumda instagram’ın içerisinde var olan sorun bildir alanından sorunu yetkililere iletmeniz gereklidir.

instagram hareketlerin gözükmüyor çıkmıyor, instagram hareketlerin gelmiyor, instagram hareketlerin nerede, instagram hareketlerin bende yok, instagram hareketlerin bulamıyorum, instagram hareketlerin görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here