Paylaş

instagram hareketler nedir ne işe yarar. İnstagram çok vakit harcıyorum diyenler için yeni bir yenilik ile kullanıcılarının karşısına çıkmış bulunuyor. Detaylar haberimizde.

Her daim söylediğimiz gibi instagram yeniliklerine dur durak vermeden sürekli yenilerini getirmektedir. Getirilen yeni özellikler de ister istemez herkes tarafından sevilmektedir. Normal hayatta günlük işleri olan kullanıcılar instagram keşfet alanında videoları izlerken çok zaman harcadığı için uygulamayı silmeye bile kalkıyordu. Silme işlemleri sırasında sorular sorulardan neden silmek istiyorsunuz sorusuna bir çok kullanıcı çok zamanımı alıyor işaretleyip bu şekilde silme yapıyordu. Sürekli kullanıcı kitlesi artan instagram’da kaybedilen kullanıcıya tahammül söz konusu değildir. Çünkü her bir kullanıcı altın değerinde ve instagram yetkileri kullanıcılarının isteğine bağlı olacak şekilde yenilik getirmektedir. Nitekim artık uygulama içerisindeyken bir çok alanda gerekli aşamaları kendiniz belirleyebilirsiniz. Hareketlerin özelliği gelişi ile birlikte instagram’da geçirilen süre hakkında bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür. Haftalık raporlar halinde var olan bu bilgileri nereden ve nasıl göreceğinize ise birlikte bakıyor olacağız.

instagram hareketler nedir ne işe yarar

İnstagram hareketler nedir, instagram hareketler ne demek, instagram vaktimi çalıyor, instagram zamanımı fazla alıyor, instagram’da ne kadar süre geçirdiğimi görebilir miyim, instagram hareketlerin ne işe yarar. İnstagram’da ne kadar zaman geçirdiğinizi haftalık olacak şekilde kontrol edebilmeniz artık mümkün hale gelmiş durumdadır. İnstagram’ın size vermiş olduğu alan ile birlikte artık bu soruna çözüm bulmanız oldukça kolay hale gelmiştir.

instagram vaktimi çalıyor

Sosyal medya uygulamaları içerisinde en çok girişi sağlanan platformlardan birisi de instagram’dır. İnstagram’ın keşfet bölümünde yer alan videolar oldukça ilgi çekebiliyor. Hele de IGTV özelliğinin de gelmesiyle birlikte bundan sonraki dönem içerisinde daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

instagram hareketler nedir ne işe yarar, instagram hareketlerin nedir, instagram vaktimi çalıyor, instagram zamanımı alıyor, instagram hareketlerin ne demek, instagram hareketlerin ne işe yarar

Tabi artık merak ettiğiniz ne kadar zamandır instagram’dayım. Ya da instagram hesabında ne kadar gezinti yapmışım bunu görebilmeniz mümkündür.

  1. Hesap içerisinde profil alanına geldikten sonra üç çizgili alana giriş sağlayalım.
  2. En üste hareketlerin yazısı göreceksiniz. Hareketlerin bölümüne girdikten sonra bu günlük rapor şeklinde görebilmeniz mümkündür.
  3. Bu sayede artık siz de instagram’da ne kadar gezinti yaptığınızı hafta başından hafta sonuna kadar görebilirsiniz.
  4. Sağlanan bu işlem ile beraber artık sorunsuz bir şekilde gezintilerinizi sağlayabilmeniz mümkündür.

instagram hareketler nedir ne işe yarar bilgileri hakkında detaylıca konuyu aktardık. Aklınıza takılanları yorumda belirtmeniz yeterlidir.

instagram hareketler nedir ne işe yarar, instagram hareketlerin nedir, instagram vaktimi çalıyor, instagram zamanımı alıyor, instagram hareketlerin ne demek, instagram hareketlerin ne işe yarar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here