instagram hareket yüklenemedi hatası alıyorum ne yapmalıyım? Videolar ve resimler yüklenmiyor diyorsanız üzülmenize gerek yok çözüm haberimizde.

Herkesin aktif olarak kullanım gerçekleştirmiş olduğu instagram hesaplarında yaşanan sorunlar kullanıcıları mağdur etmektedir. Bizler de hesaplar da yaşanan sıkıntıların hepsiyle ilgili olarak ilgili yazılarımızı sizlere sunmaktayız. Sıklıkla karşılaşmasak ta bazı anlarda gezinti sağladığımız sırada bir anda ”Hareket yüklenemedi” diye bir hata aldığımız oluyor. İşte bu anda instagram hesabında takipçi alanları ya da video ve resimler gelmemektedir. Sinir bozucu bu durum sonrasında instagram kullanıcıları ne yapacaklarını bilemez hale gelmektedir. Yaşanan sorun için üzülmeye ya da strese girip telefonu kırmaya gerek bulunmaktadır. Eminim siz de her kullanıcı kitlesi gibi anında google giriş sağlayarak araştırma içerisine gireceksiniz. Bu araştırma içerisinde yazımıza ulaştıysanız gerisi oldukça basittir. İnstagram hareket yüklenemedi hatası sonrasında beraber gerçekleştireceğimiz işlemlerle birlikte artık sorunsuz bir şekilde kullanımlara devam edebileceksiniz.

instagram hareket yüklenemedi hatası alıyorum

instagram hesabımda hareket yüklenemedi, instagram hesabımda videolar gelmiyor, instagram hesabımda resimler gelmiyor, instagramda  hareket yüklenemedi diyor, instagram hareket yüklenemedi nedir? Evet herkesin merak ettiği bu sorunun netice bulabilmesi ve tamamen ortadan kalkabilmesi için hazırlamış olduğumuz yazımız sizin hem içinizi rahatlatacak hemde sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

instagram hareket yüklenemedi

İnstagram artık günün bir çok zamanını geçirdiğimiz platformlardan biri haline gelmiştir. Sıklıkla kullanım gerçekleştirdiğimiz ve hesaplardan çıkmadığımız uygulamada yaşanan her türlü sıkıntı canımızı sıkabilir. Eğer sizde gezinti sağladığınız sırada ”Hareket yüklenemedi” şeklinde bir hata alırsanız bu durumda yapmanız gereken işlemleri derlemiş bulunuyoruz.

instagram hareket yüklenemedi hatası alıyorum, hareket yüklenemedi, instagram hareket yüklenemedi, instagram hareket yüklenmiyor, instagram resimler gelmiyor, instagram videolar gelmiyor, instagram açılmıyor

 • Öncelikle karşılaştığınız bu hata sonrasında uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleme işlemi sağlayalım.
 • Sonrasında telefonu kapatıp tekrar açarak hesaba giriş gerçekleştirelim.
 • Bunu yaptıktan sonra hala daha sorun varsa mobilden bağlantı kuruyorsanız wi-fi bağlantısına bağlanarak giriş sağlayabilirsiniz.
 • Güncelleme gelip gelmediğini Play store ya da Apple store üzerinden görebileceğiniz için orayı da kontrol etmeniz gereklidir.
 • Arka planda çalışan çok uygulama var ise açıkta var olan tüm uygulamaların kapatılmasını gerçekleştirelim.

instagram hareket yüklenmiyor

Yukarıdaki ayarları yaptıktan sonra hala daha sorun devam ediyorsa yine birlikte sağlayacağımız bir kaç işlem netice vermesi gereklidir.

 • Yine ilk olarak hücresel veri bağlantısını kapatalım.
 • Beraberinde İnstagram hesabımıza giriş sağlayalım.
 • Sonrasında ”Ayarlar” alanına girelim.
 • Ayarlar bölümünden ”Hücresel veri” bağlantısını bulup burada daha az veri kullan bilgilendirmesinin alanına girip ayarlama gerçekleştirelim.
 • Son olarak  Cihaz Ayarları/ Ekran Ayarları/ Görünüm alanına girdikten sonra bu alanda eğer instagram alanında tik var ise bu tiki kaldırılma ayarlarını sağlamanız yeterli olacaktır.
 • Tüm bunlara rağmen sorun giderilmez ise bekleyin, sorun kısa süreli giderilecektir. İnstagram anında duruma müdahale edip kısa süre içerisinde probleminizi ortadan kaldıracaktır. Çünkü sorun sadece sizlik değildir. Tüm hesaplarda aynı anda aynı sorun yaşanıyordur. Bekledikten sonra problem kendiliğinden giderilecektir.

instagram hareket yüklenemedi hatası alıyorum çözüm için gerekli işlemleri sizlerle paylaştık. Umarım faydalı bulmuşsunuzdur. İyi gezintiler dilerim.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz