Paylaş

instagram haftada kaç kez dondurulabilir ? Sorusunun yanıt bulabilmesi ve üzgünüz hesabınız hafta da bir kez dondurulabilir hatası için çözümü ele alıyoruz.

Taklit hesap açarak gizli hesapların takibini yapan ya da başka bir alanda konuşma içerisine giren bir çok kullanıcı bulunmaktadır. İnstagram hesabında da son dönemlerde bu kullanıcıların sayıları oldukça artmaktadır. Açılan taklit hesaplar ardından kapatılmamaktadır. Aksine hesap geçici olarak dondurulmak da ve daha sonrasında tekrar şifre bilgileri girilerek aktif hale getirilmektedir. Bazen de kendi hesabımıza bu işlemi sağlar ve tekrar açılımı sonrasında yeniden dondurma işlemi sağlamaktayız. Bu işlemi sürekli hale getiren kullanıcılarımız bazen dondurma işlemleri sırasında sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır. ”Üzgünüz hesabınız haftada sadece 1 defa dondurabilirsiniz.” bu yazımız ile içerik bilgisini bir önceki yazılarımız da sitemiz de sizlere sunmuştuk. Hazırladığımız makalemiz de ise haftada kaç kez dondurma yapılır? Bu işlemi instagram hesabında nereden sağlayabilirsiniz. Bunları detaylandıracağız.

instagram haftada kaç kez dondurulabilir

İnstagram kaç kez donar,  instagram dondurma sınırı var mı?, instagram dondurma sınırı nedir?, instagram hesap dondurma kotası var mı, instagram dondurma işleminde sınır var mı?, instagram hesap dondurma işlemi için ne yapmalıyım?, instagram hesabım donmuyor, instagram kaç defa dondurabilirim, instagram dondurma hata veriyor, instagram kapama işlemleri sırasında hata alıyorum. İnstagram hesaplarında gezinti sırasında belli bir süreliğine ara vermek isteyen kullanıcılar hesaplarını dondurma yapmaktadır. Ancak bu işlemi hafta da bir kaç kez tekrarlamak isteyince ister istemez hatalarla da karşı karşıya kalmaktadırlar.

instagram kaç defa dodurabilirim

İnstagram hesap dondurma işlemi sağlamak için ilk olarak instagram hesap dondurma linkine tıklayıp ilgili sayfaya erişim sağlamanız gereklidir. Sayfaya erişim sağladığınız da zaten sayfa içerisinde ”Hesabı silmek yerine kapatabilirsin.” Yani hesabı geçici süreliğine dondurmasını sağlayabiliyorsunuz.

Fakat siz bu işlemi sağladığınız da ”Üzgünüz hesap donmuyor ya da dondurma haftada bir defa yapılmaktadır.” Uyarıları ile karşı karşıya kalınmaktadır. İşte bunun temel sebebi dondurmanın sürekli hale getirilmesiyle alakalıdır.

İnstagram hesabını dondurma işlemleriyle ilgili olarak herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır.  Ancak 1 haftada eğer ikinci dondurma işlemini sağlamayı deniyorsanız bu durumda işlem başarısız olacaktır. Dolayısıyla sadece haftada 1 kez dondurma işlemi sağlayabilirsiniz.

instagram haftada kaç kez dondurulabilir, instagram hesabım donmuyor, instagram dondurma hata veriyor, instagram kapanmıyor, instagram kaç kez donar, instagram kaç defa dondurabilirim

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here