Paylaş

instagram güvenlik kodu whatsappa gelsin. İnstagram’da güvenlik kodunuz kayıtlı olan telefonunuza SMS ile gelmiyorsa diğer yolu nasıl deneyeceğinizi anlatacağız.

İnstagram’a girişler sırasında çeşitli hatalarla karşılaşılabilmektedir. Örneğin sürekli farklı cihazlardan giriş yapıyorsanız uygulama otomatik olarak sizleri uyarmaktadır. Olağan üstü giriş denemesi sapladık şeklinde bir uyarı gelmektedir. Bu tamamen sizin güvenliğiniz için yapılmış bir yöntemdir. Birilerin hesabınızı çalma ihtimalini göz önünde bulundurarak bu uyarı ekrana gelmektedir.

Öncesinde hazırlamış olduğumuz yazılarımızda olağan üstü giriş denemesi sapladık sorununun nasıl giderileceğini sizlere geniş şekilde anlatmıştık. Gelen uyarının hemen alt kısmında güvenlik kodunun gönderileceği numara mevcuttur. O numaraya kod istediğiniz de kod telefonunuza gelmiyorsa eğer izleyeceğiniz diğer yolları ele aldık.

instagram güvenlik kodu whatsappa gelsin

İnstagram kod whatsappa gelsin, instagram güvenlik kodunu whatsappa isteme, instagram güvenlik kodumu whatsapp hesabıma nasıl isteyebilirim, instagramın güvenlik kodunu whatsapp ile nasıl gönderebilirim. Güvenlik kodunuzu SMS olarak almak istediğinizde SMS tarafınızda gönderilmiyorsa bir de bu işlemi whatsapp ile göndermeyi deneyerek yapabilirsiniz.

Giriş ekranınızda size direk olarak böyle bir uyarı verilmesinden dolayı bilgileri girmeden önce alt kısımda bulunan Giriş için yardım al sekmesine tıklamak olacaktır.

instagram kod whatsappa gitsin

İnstagram kod ile ilgili açılan sayfaya giriş yaptığınız bilgileri girip ileri butonuna tıklıyoruz. Ardından profil resminizin olduğu sayfanın hemen altında,

  • SMS gönder
  • Whatsapp ile gönder seçeneklerini göreceksiniz.

Whatsapp ile gönder dediğinizde güvenlik kodu whatsapp’a gönderilecektir. SMS olarak gelmeyen kodunuz bazen Whatsapp üzerinden gelebilmektedir. Bu yöntem güvenlik kodunun alınabilmesi için izleyeceğiniz diğer bir yöntemdir.

instagram güvenlik kodu whatsappa gelsin, instagram kod whatsappa gelsin, instagram kodu whatsappa isteme, instagram whatsapp ile gönder, instagram güvenlik kodu whatsapp yollansın

Güvenlik kodlarıyla alakalı sorun yaşayan binlerce instagram kullanıcısının olduğunu söyleyebiliriz. Numara değişikliği yaptıysanız ve eski numaranıza hiçbir şekilde erişim yoksa bunu da instagrama kendiniz bildirmeniz gerekiyor.

Yine yukarıdaki adımları takip ettikten sonra son adıma geldiğinizde sayfanın hemen altında daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? Sorusuna tıklamanızla birlikte farklı bir ekrana yönlendirileceksiniz. Oradan yaşadığınız sıkıntıyı ayrıntılı şekilde instagram yetkilerine ulaştırabilirsiniz.

instagram güvenlik kodu whatsappa gelsin, instagram kod whatsappa gelsin, instagram kodu whatsappa isteme, instagram whatsapp ile gönder, instagram güvenlik kodu whatsapp yollansın

İnstagram hakkında sormak istediğiniz farklı konuları bizlere yorumdan ulaştırarak giderebilirsiniz. Sosyal medya alanında kendini geliştirmekte olan uygulama ile ilgili yaşadığınız sıkıntılara yardımcı olmaya çalışmaktayız.

1 Yorum

  1. Ya olmuyor hattımı değiştirdim ama eski whatsabimi kullanıyorum ınstagramdada wp daki numaram var kod almam lazım ama wp üzerinden gönderin diye bir seçenek yok lütfen yardım edin ne yapabilirim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here