Paylaş

instagram günlük hatırlatma koyma. İnstagram hesabındaki gezintiye ara verme ya da mola vermek istiyorsanız artık bunu instagram size hatırlatacak.

Telefonlarımız elimizden artık hiç düşmemektedir. O kadar fazla gezinti yapıyoruz ki bazen herkesi ihmal edebiliyoruz. Ailemizi, arkadaşlarımızı ya da sevdiklerimizi ihmal edebiliyoruz. Tabi bunu sadece kendimiz yapmıyoruz herkes bizimle aynı şekildedir. Uygulamaların her geçen gün çoğaldığı teknolojik çağında bir platformdan diğerine geçiş işlemlerini anında sağlayabiliyoruz. Bu da haliyle ister istemez sohbetlerimize ve yaşamımıza etki etmektedir. Youtube uygulamasında var olan hatırlatma özelliği artık instagram hesaplarında da yerini almıştır. Sizler gezinti sağladığınız da farkında olmadan saatler geçebilmektedir. Bunun hatırlatıcı bir bilgilendirmesinin olsun isteyenler ise artık bu işlemleri yapabilecektir. İnstagram’da sizin belirleyeceğiniz zaman dilimi ile birlikte instagram size bu zaman dolduğunda hatırlatma verecektir. Aynı sabah işe giderken kurduğumuz alarm gibi bir işlem olacaktır. Oldukça işinizi görecek bu özelliği nasıl devreye alacağınızı ise kapsamlı bir şekilde ele almış bulunuyoruz.

instagram günlük hatırlatma koyma

İnstagram hatırlatma koymak istiyorum, instagram beni uyarsın, instagram beni hatırlatsın, instagram gezintiye ara vermem gerektiğini hatırlatsın, instagram gezintiye mola verme, instagram ara verme hatırlatıcısı nasıl devreye girer, instagram hatırlatma koyma, instagram hatırlatma özelliğinden yararlanmak istiyorum. Hesabınızda gezinti sağlarken belirleyeceğiniz süre dilimi içerisinde uyarılmak istiyorsanız yapmanız gerekenlere birlikte bakacağız. Bu sayede sorunumuzu gidererek problemi ortadan kaldırmış olacağız.

instagram gezintiye ara verme

Her alan da kendini geliştiren bir uygulamadan vazgeçmek sanıldığı kadar kolay değildir. İnstagram bu son özelliği ile birlikte artık kullanıcılarına vereceği hatırlatma ile rutin işlerini yapmasına da müsaade göstereceğe benziyor. Tabi hatırlatmayı siz koymadığınız süre içerisinde instagram böyle bir hatırlatmayı sizlere sunmayacaktır. O yüzden bu işlemin nasıl ilerlediğine ilişkin detaylara birlikte bakalım isterseniz.

instagram günlük hatırlatma koyma, instagram hatırlatma, instagram hatırlatma koyma, instagram gezintiye ara verme, instagram gezintiye mola verme, instagram mola verme

  • Öncelikli olarak instagram profil ekranına geldiğimizde üç çizgili bölüme tıklayıp oradan da ”Hareketlerin” alanına erişim sağlıyoruz.
  • Hareketlerin alanına girdikten sonra ise ”Günlük hatırlatma ayarla” kısmına tıklıyoruz.
  • Karşımıza gelen sayaçta kendimize uygun olan zaman dilimini ekleyip kayıt işlemlerini tamamlamamız dahilinde sorun giderilerek problemimiz ortadan kalkmış olacaktır.
  • Seçilen zaman dilimi sonrasında instagram gerekli hatırlatmayı sizlere sunacak ve böylelikle siz de ara vermiş olacaksınız.

instagram günlük hatırlatma koyma, instagram hatırlatma, instagram hatırlatma koyma, instagram gezintiye ara verme, instagram gezintiye mola verme, instagram mola verme instagram günlük hatırlatma koyma, instagram hatırlatma, instagram hatırlatma koyma, instagram gezintiye ara verme, instagram gezintiye mola verme, instagram mola verme

Ele aldığımız instagram günlük hatırlatma koyma sorun ile ilgili varsa aklınıza takılanlar yoruma ekleyebilirsiniz. Bizler de bahsedilen yorumlardaki bilgilendirmelere geri dönüşleri ivedi şekilde yaparak yaşanan aksaklıklara hızlı çözüm üreteceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here