Paylaş

instagram güncelleme sonrasında çalışmıyor. Android işletim sistemli telefonlarda instagram gelen güncelleme ile birlikte açılmama sorunlarının nedenini konu almış bulunuyoruz.

İnstagram üzerinde bazen sunucu kaynaklı bazen de kullanıcı kaynaklı sorunların yaşandığını dile getirebiliriz. Hesaplar içerisinde yaşanan en ufak sorunlar kullanıcılarında ister istemez canını hayli sıkmaktadır. Bilindiği üzere uygulamayı play store ya da Apple store üzerinden telefonlarımıza indirebiliyoruz. Android işletim sistemli telefonlardaki instagram uygulamasına yakın zamanda gelen güncelleme ile birlikte hesaplarda instagram açılmamaya başladı. Hesaba girişler sağlandığında ise kendi kendine bir kapanma durumu söz konusu oldu. Uygulamaya güncelleme sonrasında girişin olmama nedeni ile alakalı henüz instagram tarafından gelen bir açıklama ne yazık ki bulunmamaktadır. İnstagram simgesine tıklayan kullanıcılar hesapların açılır gibi olduğunu fakat hiçbir şekilde ekranın gelmediğini dile getirmektedir. Oluşan bu sıkıntıyla alakalı yapılması muhtemel ayarları gözden geçirmekte yarar bulunmaktadır. İlgili ayarların sağlanmasıyla birlikte hala daha durum düzelmez ise bu sorunun instagram kanalından giderilmesini beklememiz gereklidir.

instagram güncelleme sonrasında çalışmıyor

İnstagram güncelleme geldikten sonra açılmıyor, instagram güncelleme sorunu, instagram güncelleme problemi nasıl giderilir, instagram güncelleme sonrasında girilmiyor, instagram güncelleme geldikten sonra girilmemeye başladı, instagram hesabına gelen güncelleme ile beraber giriş gerçekleştiremiyorum. Şeklinde yapılan araştırmalarınız içerisinde bir sonuca varabilmeniz ve içinizin rahata erebilmesi için gereken tüm incelemelerimizi sağlamış bulunuyoruz.

instagram güncelleme geldi girmiyor

Öncelikle meydana gelen bu sorun instagramın tüm hesaplarıyla alakalı olmadığı bilmeniz gerekiyor. Sadece Android işletim sistemli telefonların bazılarında karşımıza çıkması kullanıcıları sıkıntıya koymaktadır.

instagram güncelleme sonrasında çalışmıyor, instagram güncelleme sorunu, instagram güncelleme hatası, instagram güncelleme sonrasında girilmiyor, instagram güncelleme sonrasında açılmıyor, instagram güncelledim ekran gelmiyor
  • Alınan hata ile birlikte uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemesini sağlayabilirsiniz.
  • Farklı telefonlardan deneme yaptığınızda giriş gerçekleştirebiliyor sizde giriş sağlanmıyorsa bunun tek nedeni sizin telefonunuzda gelen güncelleme ile alakalıdır.
  • Telefonunuzun güncellemesi var mı yok mu bunları kontrol edebilirsiniz.
  • Onun dışında sırasında Ayarlar>Uygulamalar>İnstagram> Verileri temizle ve ön belleği sil diyerek işlemleri denemelisiniz.
  • Tüm bu işlem aşamaları sonucunda hala daha hata devam ediyorsa yüksek ihtimalle instagram kanalında meydana gelen bir sorun yaşıyorsunuzdur.
  • Beklemeniz gerektiğini dile getirebiliriz. İnstagram kanalından gelecek olan açıklama ile birlikte siz değerli okurlarımızı bu konuda bilgilendirme yapılacağını bilmenizi isteriz.
TAVSİYE YAZI: instagram online olanlar gözükmüyor yeşil buton çıkmıyor

Güncelleme sonrasında alınan hata ile alakalı takip etmeniz gereken yollardan bahsetmiş bulunuyoruz. Sormak istediğiniz bir yer olursa bizlere yorumdan durumu iletebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here