Paylaş

instagram gün bölümü bende gözükmüyor. İnstagram hikaye kısmına gün eklemek istediğiniz de bu alanda günü bulamıyor ya da göremiyorsanız detaylar haberimizde.

İnstagram uygulamasında paylaşılan hikayelerde son zamanlarda öne çıkan özelliklerden bir tanesi de gün paylaşımlarının yapılmasıdır. Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerini kalın ve renklendirilmiş şekilde paylaşıldığını görebilmek mümkündür. Hikaye alanına bu bilgileri manuel olarak girmek istediğiniz de eminim aynı şekilde bir görüntü meydana gelmemektedir. Daha öncesinde hazırlamış olduğumuz yazımız da durumu sizlere aktarmıştık. Özet geçecek olursak instagram hesabına giriş sağladığınız da hikayeye eklemek istediğiniz fotoğrafı ekleyip daha sonrasında ise üst kısımda bulunan gülen suratlı dik dörtgen bölümüne tıkladığınız da karşınıza Gün bilgisi gelecektir. Fakat instagram kullanıcılarımızın bir çoğu hikaye alanında belirtilen alana girdiğinde gün bilgisinin karşılarına çıkmadığını herhangi bir alanın gelmediğini dile getirmektedir. Buna neden olan etkenleri ve çözümü için alınacak aksiyonları kapsamlı bir şekilde anlatımını sağlamış bulunuyoruz.

instagram gün bölümü bende gözükmüyor

İnstagram gün gözükmüyor, instagram hikayede gün nerede, instagram günü bulamıyorum, instagram gün bilgisi bende yok, instagram gün kayboldu görünmüyor, instagram günü hikaye alanında bulamıyorum. Hikayenizde yaptığınız bir paylaşımın hangi güne ait olduğunu da gün eklemesi yaparak sağlamak isteyebilirsiniz. Bu sizin en tabii hakkınızdır. Ancak üst alanda belirtilen yere gittiğiniz de böyle bir bilgi karşınıza gelmiyorsa bu durumda çözümü için izlenecek aşamalardan bahsedeceğiz.

instagram gün görünmüyor

Öncelikle instagram uygulamasında hikaye kısmına girdiğiniz de karşınıza güne dair bir bilgi gelmiyorsa özellik telefonunuza gelmeyebilir. Şayet uzun bir süredir güncelleme telefonunuza gelmiyorsa telefonu güncellemesine bakalım. Onun haricinde Apple store ya da Play store alanına girerek bu alanda işlem gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz.

instagram gün bölümü bende gözükmüyor, instagram gün görünmüyor, instagram gün nerede, instagram günü bulamıyorum, instagram gün bende yok, instagram hikayede gün yok

Adımları sağladıktan sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme gerçekleştirelim. Onun dışında bir özelliği fazla kullandıysanız geçici olarak engel gelmiş olabilir. Bunun için beklemeniz gereklidir. Bu bekleme sırasında instagram ayarlar alanında bulunan sorun bildir üzerinden sorunu belirtebilirsiniz.

Bu işlemler haricinde bir de isterseniz sizin için hazırladığımız Youtube izleme süresi nerede bulamıyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

instagram gün bölümü bende gözükmüyor, instagram gün görünmüyor, instagram gün nerede, instagram günü bulamıyorum, instagram gün bende yok, instagram hikayede gün yokinstagram gün bölümü bende gözükmüyor, instagram gün görünmüyor, instagram gün nerede, instagram günü bulamıyorum, instagram gün bende yok, instagram hikayede gün yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here