Paylaş

instagram gruptan cıkamıyorum ayrılamıyorum. İnstagram’da dahil olmuş olduğunuz bir gruptan ayrılmak isteyenler için izlenecek adımları inceledik. Detaylar haberimizde.

Son dönemlerde tıpkı facebook ve whatsapp hesaplarında olduğu gibi instagram uygulamasında da aniden gruplara dahil edilme ile ilgili sorunlarla karşı karşıya kalmaktayız. Sohbet alanında takip ettiğiniz bir kişi sizi sizin haberiniz yokken gruba dahil edebilmektedir. Grupların var olması ise o alanda toplu şekilde iletişim kurmaktır. Yalnız bizim konuşmadığımız kişilerle aynı gruba dahil olduğumuz da o sohbette olmak istemeyiz. Bunun için instagram kullanıcıları dahil edildikleri gruptan bir anca önce çıkış yöntemini aramaktadırlar. İnstagram sohbet grubundan çıkmak adına girdiğiniz bu araştırmalara katkımız olsun diye ilgili yazımızı hazırlama ihtiyacı hissettik. Beraber gerçekleştireceğimiz işlemlerle birlikte anında gruptan çıkabileceksiniz.

instagram gruptan cıkamıyorum ayrılamıyorum

İnstagram gruptan çıkmak istiyorum, instagram mesaj grubundan nasıl çıkılır?, instagram direct grubundan çıkma, instagram gruptan ayrılmak istiyorum, instagram gruptan nasıl ayrılır?, instagram konuşmadan nasıl çıkılır?, İnstagram hesabımızda gezinti sağladığımız sırada bir anda mesaj bölümünde bir hareketlilik olduğunu görebilirsiniz. Ben kimseye yazmadım acaba bu yazan kim? Diye kendi kendinize düşünürken gruba dahil olduğunuzu görmek sizleri de şaşırtabilir. Bundan rahatsız olduysanız gruptan hemen çıkabilmeniz için gerekenleri ele aldık.

instagram mesaj grubundan ayrılma

Hesabımızda gezinti sağladığımız esnada bir gruba aniden dahil edildiğiniz de anlık bir şaşkınlık yaşayabiliyoruz. Üstelik bir de o grupta konuşmadığımız kişiler varsa bu daha da kötü bir hal almaktadır.

İstemediğiniz bir kişiyle aynı grupta dahi olmak istemediğimiz için ilk olarak grubun sağ üst alanında (!) işareti vardır. Buraya tıklayarak ”konuşmadan çık” diyebilirsiniz. Ya da daha fazla zorlanmadan grubun üzerine geldikten sonra karşımıza gelen seçenek içerisinde ”Gruptan çık” demeniz durumunda gruptan çıkılmış olacaktır.

instagram gruptan cıkamıyorum ayrılamıyorum, instagram gruptan cıkma, instagram gruptan ayrılma, instagram mesaj grubundan ayrılma, instagram gruptan ayrılmıyor, instagram gruptan çıkılmıyor

instagram gruptan cıkamıyorum ayrılamıyorum, instagram gruptan cıkma, instagram gruptan ayrılma, instagram mesaj grubundan ayrılma, instagram gruptan ayrılmıyor, instagram gruptan çıkılmıyorinstagram gruptan cıkamıyorum ayrılamıyorum, instagram gruptan cıkma, instagram gruptan ayrılma, instagram mesaj grubundan ayrılma, instagram gruptan ayrılmıyor, instagram gruptan çıkılmıyor

Yukarıda belirtilen işlemler aşamasında gruptan ayrılma olmadıysa bu durumda internet bağlantısını kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır. Bağlantıları kontrol ettiğiniz de de hala daha sorun devam ediyorsa uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyerek telefonu kapatıp açın. Sorununuzun giderildiğine şahit olacaksınız.

instagram gruptan cıkamıyorum ayrılamıyorum ilgili ayarları sizlere sunduk. Umarım faydalı bulmuşsunuzdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here