Paylaş

instagram grup kuramıyorum oluşturamıyorum. İnstagram direct yani mesaj alanında grup açma işlemi için hangi yolların izlenmesi gerektiğini kaleme aldık.

Gün geçtikçe instagram kullanıcı kitlesinin her geçen gün arttığı ve bu alanda arkadaşlarımızın fazlalaştığı gözükmektedir. Var olan arkadaşlarımızla yaptığımız sohbetleri ise yine instagram’ın kendi ”Direct” yani mesajlaşma alanından gerçekleştirebiliyoruz. Bazen günlük hayatta konuşma sağladığımız arkadaşlar ya da akrabalarımızla sürekli ayrı ayrı mesajlaşma sağlamak bizi bu alan yorabiliyor. Ya da birine cevap yazdığınız da diğerine geç cevap verdiğiniz de küsme darılma meydana gelebilmektedir. Bunun önüne geçilebilmesi için nelere dikkat edilmesi gerektiğini kontrol ettik. Yalnız bu yorgunluğu yaşamanıza ya da birilerinin sizlere küsmesine engel olabilirsiniz. Tıpkı whatsapp’ta olduğu gibi instagram uygulamasının mesaj alanında da bir grup kurabilir ve kurmuş olduğunuz gruba kişi ya da kişiler ekleyebilirsiniz. Çözümünün oldukça basit olduğu bu aşamaları bilmeyen kullanıcılar için hangi yöntemlerin ele alınması gerektiğini araştırmış bulunuyoruz.

instagram grup kuramıyorum oluşturamıyorum

instagram direct grup oluşturma, instagram grup kurma, instagram grup açma, instagram grup oluşturma, instagram grup nasıl oluşturulur?, instagram grup nasıl kurulur?, instagram grup nereden açılır?, instagram grup açma nasıl sağlanır?. İnstagram hesabında arkadaşlarımızla aynı çatı altında sohbet edebilmek için nelere dikkat etmemiz gerektiğine gelin birlikte göz atalım. Birlikte gerçekleştireceğimiz işlemler neticesinde oluşturacağımız grupla birlikte bundan sonraki yazışmalarınızı tek bir çatı altında sağlayabilirsiniz.

instagram grup açma

İnstagram hesabında grup açma işlemleri mesaj alanında yani ”Direct” dediğimiz alandan işlem sağlanmaktadır. İnstagram’da bir grup konuşması açabilmemiz için konu ile ilgili olarak öncelikle instagram hesabımıza giriş sağlamamız gerekiyor.

  1. İnstagramın mesaj bölümüne giriş sağladıktan sonra ”Direct” yazısının hemen sağ tarafında bulunan ”+” işaretine tıklıyoruz.
  2. Buraya tıkladığınızda mesaj alanında var olan arkadaş listeniz karşınıza gelecektir.
  3. Gelen listede hangi arkadaşlarınızı gruba dahil etmek istiyorsanız o kişileri tek tek seçiyoruz.
  4. Seçtikten sonra sağ üst alanda var olan ”İleri” ikonun tıklamanız durumunda grup için artık her şey hazır durumda tek bir bir şey yazıp gönder demeniz halinde gruba dahil etmiş olduğunuz kişiler bilgilerinizi görecektir.
  5. Şayet grup oluşturmada sorun alırsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Arından telefonu kapatıp yeniden açtıktan sonra hesaba giriş gerçekleştirerek bu işlemleri tekrarlamanız yeterli olacaktır.

instagram grup kuramıyorum oluşturamıyorum, instagram grup kurma, instagram grup açma, instagram grup açılmıyor, instagram grup açamıyorum, instagram grup kurulmuyor

instagram grup kuramıyorum oluşturamıyorum, instagram grup kurma, instagram grup açma, instagram grup açılmıyor, instagram grup açamıyorum, instagram grup kurulmuyor

Sağlanan işlemler sonrasında instagram grup kuramıyorum oluşturamıyorum sorunu ortadan kalkmış olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here