Paylaş

instagram gruba isim veremiyorum değiştiremiyorum. İnstagram’ın mesajlaşma alanında oluşturulan gruba ad vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Whatsapp hesaplarında olduğu gibi instagram hesabında da mesaj alanında grup kurma işlemlerinin nasıl sağlanacağını sizlerle paylaşmıştık. Ancak oluşturan gruplara isim verilmediği takdirde kişi isimleri gözükmektedir. Bu hiç bir grubun istemeyeceği bir durum olduğu için oluşturulan gruba bir isim verebilmek için hangi yöntemlerin izlenmesi gerekli olduğuna da bu yazımızda ele alacağız. Bazı instagram kullanıcılarımız gruba isim veremediklerini ve bundan ötürü sorun yaşadıklarını dile getirdiklerinden ötürü bu sorunu da anlatacağımız yazı sonrasında gidermiş olacaksınız. Artık sizlerde oluşturulan gruba isim verme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra instagram mesaj alanı daha eğlenceli bir hal alacaktır. İnstagram bu konuda kendini oldukça ilerletmektedir. Aktif süresinin uzatılabilmesi için hangi hamlelerin gerekliyse bunları kapsamlıca ele almaktadır.

instagram gruba isim veremiyorum değiştiremiyorum

instagram gruba isim verme, instagram gruba ad verme, instagram grup ismi nasıl verilir?, instagram gruba ad nasıl verilir?, instagram grup ismi değiştirme, instagram grubun adını değiştirmek istiyorum. İnstagram mesaj alanında arkadaşlarınızla oluşturmuş olduğunuz gruba belirlediğiniz ismi vermek istiyorsanız o halde hangi yöntemi takip etmeniz gerektiğine birlikte bakalım. İsmi gruba sorarak vermek isterseniz birlikte karar kıldığınız bir grup ismini yazmanız daha da keyifli olacaktır.

instagram gruba ad verme

İnstagram hesabınızda gruba ad verebilmek için ilk olarak bir grup oluşturmanız gereklidir. Bunu ”DM” yani mesaj kısmından sağlayabildiğiniz için ilk olarak hesabınıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesaba erişim sağladıktan sonra mesaj bölümüne geldikten sonra üst tarafta yazan ”Direct” yazısının sağ tarafında var olan ”+” işaretine tıklıyoruz.

Ardından gruba dahil edeceğiniz kişileri seçtikten sonra yukarıda var olan ”İleri” butonuna tıklıyoruz. Son olarak gelen ekran da ”Gruba ad ver” yazısını göreceksiniz. Buraya belirlediğiniz grup ismini yazıp ileri dedikten sonra işlemler tamamlanmış olacaktır.

Artık grup oluştuğu için tüm arkadaşlarınıza tek tek yazmanıza gerek kalmayacaktır. Sadece özel bir istekte bulunacak kişi size özel olarak mesaj yazabilir.

instagram gruba isim veremiyorum değiştiremiyorum, instagram gruba isim verme, instagram gruba ad verme, instagram grup ismini değiştirme, instagram gruba ad veremiyorum, instagram grup ismi değişmiyor

instagram gruba isim veremiyorum değiştiremiyorum, instagram gruba isim verme, instagram gruba ad verme, instagram grup ismini değiştirme, instagram gruba ad veremiyorum, instagram grup ismi değişmiyorinstagram gruba isim veremiyorum değiştiremiyorum, instagram gruba isim verme, instagram gruba ad verme, instagram grup ismini değiştirme, instagram gruba ad veremiyorum, instagram grup ismi değişmiyor

Tüm bu aşamalar sonrasında instagram gruba isim veremiyorum değiştiremiyorum sorununa istinaden gruba isim verilmiyor ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Beraberinde telefonu kapatıp açtıktan sonra yeniden giriş sağlayıp gruba isim vermeyi deneyin sorun giderilmiş olacaktır.

instagram gruba isim veremiyorum değiştiremiyorum çözüm yöntemlerinde aklınıza takılan soru işaretleri varsa bizlere iletmeniz yeterlidir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here