Paylaş

instagram görüntülü konuşmayı kaydetme. İnstagram DM alanında yaptığınız görüntülü aramayı kayıt etmek istiyorsanız buna bağlı ayarları incelemeye alacağız.

İnstagram uygulaması farklı yenilikleri hesaplara dahil ederek kitleyi daha fazla genişletmektedir. Popülerliğinin altında yatan nedenlerinden birisi de tartışmasız olacak şekilde sürekli kendisini yenilemesinden geçmektedir. Kullanıcılarının isteklerine anında karşılık veren uygulamada aradığınız tüm özellikler mevcuttur. Fotoğraf ve video paylaşımı olarak hayatımıza giren ve daha sonrasında mesaj alanına inanılmaz yenilikler getiren uygulamada bilindiği üzere görüntülü arama özelliğinde dahil edilmiş durumdadır. Mesajlaşmanın popüler hale gelmesiyle beraber sesli mesaj gönderimi, görüntülü arama, GIF özelliğinin anında eklenmesi bu alanda görüşmeleri daha da arttırmıştır. İnstagram kullanıcıları yazışmaların çoğunu bu alan üzerinden devam ettirmektedir. Çünkü sohbet uygulamalarında var olan özelliklerin tamamını bu alanda da kullanabilmek mümkün hale gelmiştir. İnstagram üzerinde yapılan görüntülü konuşmaların kayıt edilip edilmediği merak konusu olmasından dolayı bununda bilgisini sizlerle paylaşacağız.

instagram görüntülü konuşmayı kaydetme

İnstagram görüntülü arama kaydedilebilir mi, instagram görüntülü konuşma nasıl kaydedilir, instagram görüntülü aramayı kaydetmek için ne yapmak gerekiyor, instagram görüntülü konuşma kayıt ayarları. İnstagram üzerinde yapılan görüntülü aramaların kayıt edilme ihtimalleri hesap içerisinde yüzdelik dilimde sıfırdır. Android telefonlardan bu işlemleri yapabilmek için ekstra bir uygulama indirmeniz gerekebilir. Ama iphone telefonlarında ise ekran kaydı alınarak kayıt altına alınabilir.

instagram görüntülü arama kaydedilebilir mi

Kısaca özet geçecek olursak instagram’da karşı tarafla yaptığınız konuşma diğer kişi tarafından kayıt altına alınabilir. Güvenmediğiniz, tanımadığınız veya da yeni tanışmış olduğunuz biriyle böyle bir görüşme içerisine girmenizi çok fazla tavsiye etmiyoruz.

instagram görüntülü konuşmayı kaydetme, instagram görüntülü arama nasıl kaydedilir, instagram görüntülü aramayı kaydetme, instagram görüntülü konuşma kaydedilebilir mi, instagram görüntülü arama riskli mi

Sosyal medya alanında bu tarz görüntülü aramaya girip ilerleyen dönemlerde tehdit alan sayısı oldukça fazladır. Sırf bunun için kendinizi riske atmanıza gerek bulunmamaktadır. Elbette güven sağladığınız biriyle istenilen görüşmeleri istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

İphone telefonun da görüntülü aramayı kayıt altına almak istiyorsanız da ekran kaydı denetim merkezine ekleyip oradan da ayarları başlatabilirsiniz. Görüntülü görüşmeye başlamadan önce ekran kaydını başlatıp işlemleri sağlayabilirsiniz.

instagram görüntülü konuşmayı kaydetme, instagram görüntülü arama nasıl kaydedilir, instagram görüntülü aramayı kaydetme, instagram görüntülü konuşma kaydedilebilir mi, instagram görüntülü arama riskli mi

İnstagram görüntülü görüşmeyle alakalı merak ettiklerinizi bize yorumdan ulaştırmanız halinde o konuyla alakalı da yanıtlarımızı sizlere ulaştıracağız.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here