Paylaş

instagram görüntülü aramayı sessize alma. İnstagram hesabında görüntülü konuşma sessize alınmıyor diyenlerden birisiyseniz yapacağınız ayarlar haberimizde.

Whatsapp hesaplarında var olan görüntülü konuşma sistemi yakın zamanda gelen güncelleme ile instagram uygulamasına da eklenmiş durumdadır. Uygulama içerisinde bir çok yenilikler her geçen gün geldikçe kullanıcı sayısı da buna bağlı olacak şekilde artış göstermektedir. İnstagram uygulamasını diğer platformlardan ayıran en temel özellik yeniliklerdir. Gelen her bir yenilik ile birlikte daha farklı işlemler devreye alınmaktadır. Özellikle snapchat alanında var olan hikaye paylaşımlarının instagram hesabında daha üst seviyelere çıktığı aşikardır. Bu sebepten ötürü hikaye alanında da önemli özelliklere imza atılmış durumdadır. Görüntülü arama ile ilgili de var olan arama bağlantılarını sessize almak isteyen kullanıcı kitlesi için ayarları inceledik. İnstagram hesabında sizi arayan bir kişi olduğunda o aramanın sessiz de olabilmesi adına yapılması gereken ayarlara birlikte bakarak sorunumuzu gidereceğiz.

instagram görüntülü aramayı sessize alma

İnstagram görüntülü sohbeti sessize alma, instagram görüntülü konuşma sessize nasıl alınır, instagram görüntülü aramayı sessize almak istiyorum, instagram görüntülü aramada ses gelmesin, instagram görüntülü aramada ses çıkmasın. Yönünde gelen talep ve sorulara yönelik işlemlerin incelemelerini yaptığımız yazımız sonrasında sorunlara izleyeceğiniz adımlarımız öncü olmuş olacaktır. Hazırsanız ayarın nereden yapıldığına birlikte bakacağız.

instagram görüntülü konuşmayı sessize alma

İnstagram hesabınızda konuşma sağladığınız kişinin dm alanında üzerine geliyorsunuz. Ardından sayfanın orta alanında var olan resme tıklamanız halinde karşınıza sayfa gelecektir. Gelen sayfada yine seçeneklerin olduğunu göreceksiniz.

instagram görüntülü aramayı sessize alma, görüntülü aramayı sessize alma, görüntülü sohbeti sessize alma, instagram görüntülü konuşmayı sessize alma, instagram görüntülü sohbeti sessize alma, instagram

  • Var olan seçenekler içerisinde ”Görüntülü sohbeti sessize alma” ikonunu sağa doğru çektiğinizde sessize alınmış olacaktır.
  • Şayet bura açık olur ve biri sizi aramaya kalkarsa bu durumda normal ses çalmaya devam edecektir.
  • Bir ortamda ya da toplantı içerisindeyken böyle bir durum yaşanması istenen en son işlemlerden birisidir.

Yazımıza konu olan instagram görüntülü aramayı sessize alma adımlar için belirtilenlerin dışında yapılması gereken bir ayar ya da eklenmesini istediğiniz bir nokta varsa bize yorumdan iletebilirsiniz. Onun dışında farklı bir hata alıyorsanız da bunu bizimle paylaşıyor olduğunuzda inceleme yapılarak çözümü size sunuyor olacağız.

instagram görüntülü aramayı sessize alma, görüntülü aramayı sessize alma, görüntülü sohbeti sessize alma, instagram görüntülü konuşmayı sessize alma, instagram görüntülü sohbeti sessize alma, instagram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here